Zespół

Zespół

Zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas najwyższą wartością! Poznaj naszych specjalistów, sprawdź jakie zabiegi wykonują oraz umów się na wizytę!

Mgr Karolina Nędzi
Położna z wieloletnim stażem pracy. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zawodowych- obecnie w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa ginekologiczno-połozniczego. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych warszawskich szpitalach i klinikach leczenia niepłodności. W wolnych chwilach upiększa ceremonie ślubne swoim śpiewem. Prywatnie mama Antka i Stefana oraz entuzjastka sportu.

Magdalena Byler

Ukończyła studia licencjackie na kierunku pielęgniarstwo. Aktualnie jest w trakcie studiów magisterskich na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w gabinecie medycyny estetycznej i kosmetologii oraz w pracy w przychodni. Jej hobby to rysowanie oraz malarstwo. Lubi czytać książki psychologiczne i kryminalne. W wolnym czasie aktywnie spędza czas ze swoim psem.

Dr Edyta Jakubik

Ukończyła studia medyczne i doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie specjalizacji z kardiologii. Studia podyplomowe z medycyny estetycznej ukończyła na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Medycyną estetyczną zajmuje się od samego początku drogi zawodowej. Posiada kilkuletnie doświadczenie i jednocześnie wciąż regularnie bierze udział w kongresach i szkoleniach. Poza medycyną estetyczną jej pasją jest wspinaczka.

Mgr Anna Jarząb

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach, kierunku pielęgniarstwo. Ciągle poszerza swoją wiedzę i podnosi swoje kwalifikacje. Jest w trakcie specjalizacji chirurgicznej. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania podmiotami leczniczymi. Posiada kurs endoskopowy. Swoją karierę zaczynała jako pielęgniarka w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Rafała w Czerwonej Górze. Na co dzień pełna empatii, zaangażowania i profesjonalizmu. Pacjenci w jej rękach mogą czuć się bezpieczni i spokojni. Interesuje się motoryzacją, modą, muzyką i sztuką.

Mgr Małgorzata Ostromecka

Magister kosmetologii z 7 letnim stażem. Absolwentka studiów licencjackich na Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu, oraz studiów magisterskich na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu, oraz stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji na licznych szkoleniach zdobyła dużą wiedzę z zakresu najnowocześniejszych sprzętów Hi-Tech, a także laserów. Jako specjalista kieruje się indywidualnym i kompleksowym podejściem do pacjenta i jego problemu. Doskonale odnajduje się w zabiegach dla skór wymagających tj. skóra z bliznami potrądzikowymi, skóra odwodniona, skóra pozbawiona jędrności. Wykonuje także zabiegi modelujące na ciało. Prywatnie pasjonatka medycyny estetycznej, sportu i zdrowego odżywiania.

Dr Michalina Olszewska

Absolwentka Oddziału Stomatologicznego, na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-aging oraz AAAM (American Academy of Aesthetic Medicine). Ukończyła cykl szkoleń z zakresu transplantacji włosów w klinice Talizi w Tbilisi. W mojej codziennej praktyce zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgią odtwórczą włosów. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny prewencyjnej i anty-aging, szczególnie z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. W pracy największą wagę przykłada do bezpieczeństwa pacjenta oraz jak najbardziej naturalnego efektu i skuteczności zabiegu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na kursy, szkolenia oraz kongresy, a także sama szkoląc nowych specjalistów w dziedzinie.

Karolina Juszczuk

Ukończyła studia licencjackie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie kontynuuje studia magisterskie z pielęgniarstwa na tej samej uczelni. W wolnych chwilach uwielbia jeździć konno i piec słodkości.

Mgr Maria Waldek

Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalu i w ośrodkach rehabilitacyjch w Warszawie. Przez 4lata była związana z klinika medycyny estetycznej, gdzie szkoliła się z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Uczestniczy w kursach dla fizjoterapeutów i poszerza wiedzę z zastosowania fizjoterapii w kosmetologii, medycynie estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W wolnej chwili spędza aktywnie czas jeżdżąc na rowerze.

Dajana Sroka

Ukończyła licencjat z kosmetologii ze specjalizacją – podologia na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Szczecinie. Swoją wiedzę regularnie poszerza, poprzez kontynuację nauki jako magister kosmetologii, ze specjalizacją – kliniczna na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Cechuje ją dokładność i skrupulatność. Prywatnie miłośniczka zdrowej żywności, biegania, wizażu oraz dalekich podróży.

Mgr Paulina Pawłowska

Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 15 lat związana z dziedziną kosmetologii, którą wybrała z powodu chęci pomocy innym oraz zamiłowaniem do piękna. Pracy wyróżnia się pozytywnym usposobieniem, życzliwością oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Wolny czas najbardziej lubi spędzać w podróży z bliskimi oraz oddawać się swojej pasji jaką jest rękodzieło.

Mgr Karolina Powalska

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Kosmetologia jest nie tylko jej pracą, ale także pasją, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach. W swojej pracy ceni sobie indywidualne podejście do klienta i wsłuchiwanie się w jego potrzeby, aby terapie zabiegowe były skrojone na miarę. Prywatnie interesuje się architekturą i wystrojem wnętrz, a także uwielbia podróżować.

Dr Kamila Jaworska

Jest lekarzem medycyny estetycznej i chirurgii rekonstrukcyjnej włosów. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi z wynikiem ponad dobrym. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. W swojej pracy największy nacisk kładzie na indywidualne podejście do pacjenta, celem zapewniania naturalnych i nieprzerysowanych rezultatów. Specjalizuje się w zabiegach transplantacji włosów oraz procedurach z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Jej pasją jest śledzenie aktualnych doniesień ze świata medycyny estetycznej, w celu doskonalenia swoich metod zabiegowych.