Intensywny proces tworzenia kolagenu — Zaffiro w Warszawie

Zaffiro pozwala na intensywne pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych, co skutkuje pozbyciem się zmarszczek

Przed zabiegiem skóra zostaje dokładnie oczyszczona, następnie badany jest jej stan. W kolejnym etapie wykonuje się peeling wodny, który skutecznie usuwa martwy naskórek. Kosmetolog po ocenie rodzaju i stanu skóry dobiera dedykowane preparaty. Główną częścią zabiegu jest termolifting Zaffiro, który zaczyna się nałożeniem specjalnego żelu chłodzącego, który ma koić skórę i zapobiegać podrażnieniom podczas termoliftingu. Specjalna głowica urządzenia Zaffiro zrobiona ze szlachetnego szkła szafirowego emituje podczerwień o długości fali 750-1800 nm. Podczerwień pobudza syntezę włókien kolagenowych w skórze. Na końcu skóra jest chłodzona przy pomocy coolera.

Intensywny proces tworzenia kolagenu — Zaffiro w Warszawie

Po zabiegu Zaffiro skóra staje się naturalnie napięta, pozbawiona zmarszczek, wygładzone zostają bruzdy wargowo nosowe

Dla kogo

Termolifting Zaffiro dedykowany jest osobom, które zauważyły pierwsze zmarszczki, opadające policzki oraz spadek gęstości skóry. Zaffiro stosuje się zarówno na twarz, jak i na wszystkie pozostałe partie ciała. Skutecznie wygładza zmarszczki na dekolcie, szyi, ale też przywraca jędrność skóry na udach, brzuchu oraz na ramionach. Zabieg Zaffiro polecany jest osobom po redukcji masy ciała, ale też po ciąży. Również osoby, które chciałyby poprawić owal twarzy, zniwelować wiotkość skóry — powinny rozważyć termolifting.

Przygotowanie do zabiegu

Zaffiro nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z wyspecjalizowanym kosmetologiem. Wywiad ma na celu wykluczyć przeciwskazania oraz dobrać pożądaną ilość zabiegów w serii, aby uzyskać zadowalające efekty. Bezpośrednio przed Zaffiro zaleca się suplementować witaminę C oraz wykonać zabieg przy użyciu skutecznych preparatów z tą witaminą. Kosmetolog wykonuje demakijaż oraz dokładnie oczyszcza skórę, w miejscu działania głowicy Zaffiro.

Efekty

Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR pierwsze efekty zabiegu widoczne są niemal od razu. Jest to możliwe, ponieważ podczerwień dociera do głębokich warstw skóry właściwej i powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, co pobudza organizm do intensywnej produkcji kolagenu. Zmarszczki zostają wygładzone bez zastosowania wypełniaczy. Zwiększona zostaje elastyczność skóry, dochodzi do rozświetlenia skóry oraz jej napięcia. Zabieg Zaffiro poprawia owal twarzy, niweluje oznaki starzenia.

Przeciwskazania

Do termoliftingu przy użyciu światła podczerwonego nie mogą przystąpić osoby, które niedawno miały wykonywane zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy. Przeciwwskazaniem są choroby nowotworowe oraz niektóre choroby autoimmunologiczne. Zabiegu nie wykonuje się na obszarach, gdzie skóra jest uszkodzona lub występują żylaki. Przed oraz po przebytej operacji należy wstrzymać się od termoliftingu Zaffiro. Przebyty zabieg złotych nici również wyklucza wykonanie Zaffiro na twarz.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:Cala twarz. dekolt. szyja
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Błyskawiczne odmłodzenie skóry Zaffiro Warszawa

Zaffiro pozwala na intensywne pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych, co skutkuje pozbyciem się zmarszczek

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Działanie światła podczerwonego na wybranej partii ciała jest całkowicie bezbolesne. Głowica Zaffiro ze szkła szafirowego, emitująca światło podczerwone, wykorzystywana w bezinwazyjnym liftingu powoduje podgrzanie skóry oraz tkanek. Jednak w trakcie zabieg Zaffiro stosuje się zaawansowany system chłodzący, który ma za zadanie schłodzić wybrany obszar ciała. Zastosowanie żelu chłodzącego w trakcie pracy głowicy sprawia, że klient nie odczuwa efektu podgrzania skóry. Efekt termiczny jest skutecznie ograniczany, dlatego klient nie odczuwa nieprzyjemnych doznań w trakcie zabiegu, chroni to również naskórek przed uszkodzeniem. Dzięki specjalnie dobranej długości fali Zaffiro jest bezpieczne i bezinwazyjne, nie dochodzi do uszkodzenia skóry, tkanek ani naczyń krwionośnych.
+
Zabieg Zaffiro na twarz jest najczęściej wybierany, ale równie spektakularne efekty widoczne są na innych obszarach ciała. Termolifting można zastosować wszędzie tam, gdzie widoczna jest utrata jędrności skóry w wyniku procesu starzenia. Zaffiro doskonale działa na zwiotczałą skórę na brzuchu. W przypadku ud — modeluje obszar, zwiększa napięcie i elastyczność skóry bez zabiegów laserowych. Zabieg wykonany na wewnętrznej stronie ramion powoduje podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje wymodelowaniem sylwetki. Wraz z wiekiem piersi mogą tracić swoją naturalną jędrność. Wybór tego obszaru ciała sprawia, że piersi delikatnie podnoszą się, widoczne jest napięcie i elastyczność skóry.
+
Ilość zabiegów Zaffiro zależy od gęstości skóry twarzy i ciała, ale też od jej stanu i głębokości zmarszczek. Już pierwszy zabieg wyraźnie poprawia owal twarzy, zmniejsza bruzdy wargowo nosowe oraz niweluje opadające policzki. Kosmetolog podczas wywiadu i oceny stanu skóry klienta określa orientacyjną liczbę zabiegów w danej serii. Zwykle ta liczba oscyluje między 1-2 zabiegami dla twarzy. Nieco więcej zabiegów wymagają inne partie ciała, jak np. brzuch lub uda. Końcowy efekt odmłodzenia skóry najlepiej widać do paru miesięcy po skończonej serii zabiegów. Między seriami należy zachowywać odpowiedni odstęp, jest to około 30 dni. Podczas tego okresu dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych.
+
Zaffiro dociera do głębokich warstw skóry właściwej. Tam powoduje obkurczanie kolagenowych włókien. Część promieni podczerwonych wnika w głąb tkanek, gdzie dochodzi do podgrzewania ich. Efekt zwiększania ciepła w tkankach jest całkowicie normalnym i pożądanym zjawiskiem. Fala podczerwieni o pierwotnej długości wpływa pozytywnie na komórki skóry właściwej, dochodzi do głębokich warstw skóry. Silnie stymuluje fibroblasty, które intensywnie zaczynają tworzyć nowe włókna kolagenowe. Co ważne, nie dochodzi do uszkodzenia komórek, tkanek, nerwów, ani naczyń. Skóra niedługo po zabiegu wygląda naturalnie i promiennie. Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu w organizmie poprawia się wygląd skóry oraz jej struktura, ale też jej napięcie. Działanie podczerwieni na skórze twarzy i ciała jest całkowicie bezpieczne i przebadane.
+
Zaffiro nie powinno być wykonane na skórach opalonych, dlatego decydując się na zabieg, należy ograniczyć kąpiele słoneczne i korzystanie z solarium minimum 14 dni przed zabiegiem. Warto jednak zaznaczyć, że zabieg można wykonywać o dowolnej porze roku, również latem. Termolifting Zaffiro nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu nie trzeba ograniczać codziennej aktywności. Należy jedynie ograniczyć przez 2 tygodnie ekspozycje na intensywne światło oraz nie powinno się korzystać z solarium. Suplementacja witaminy C wzmacnia efekty zabiegu Zaffiro. Skóra bezpośrednio po zabiegu może być delikatnie podrażniona i zaczerwieniona, dlatego zaleca się stosować lekkie i naturalne kosmetyki do jej pielęgnacji. W pierwszych dnia zaleca się zrezygnować z peelingów skóry.
+
Na Zaffiro można umówić się poprzez zgłoszenie w formularzu kontaktowym oraz telefonicznie. Podczas wywiadu z kosmetologiem określany jest fototyp skóry. Oceniane są zmarszczki, ich głębokość oraz rodzaj. Dzięki temu specjalista dobiera preparaty oraz określa ilość zabiegów, które pozwolą uzyskać pożądany i długotrwały rezultat. Zastosowanie dodatkowych preparatów, takich jak: kolagen lub kwas hialuronowy, prowadzi do zwiększenia efektu działania podczerwieni.
+
Zaffiro daje trwałe efekty. Pierwsze rezultaty widoczne są od razu, ale kolagen tworzy się nawet do 6 miesięcy po ostatniej wizycie w salonie kosmetycznym. Z dnia na dzień skóra staje się gęstsza, naturalnie napięta. Przez ten okres dochodzi do intensywnej odbudowy w tkankach, w efekcie czego zmarszczki ulegają spłyceniu. Warto pamiętać, że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego rezultaty mogą być odmienne u różnych osób. Zabieg można powtarzać po pewnym czasie, aby spotęgować jego efekty.
+
Pierwszy zabieg na twarz lub na ciało można wykonać już po ukończeniu 25 roku życia. W tym okresie mogą pojawiać się pierwsze oznaki starzenia oraz drobne zmarszczki. Pobudzenie syntezy fibroblastów da znakomity efekt na długi czas. Skóra po ciąży może wymagać przywrócenia jędrności oraz elastyczności, dlatego warto wtedy zastanowić się nad skorzystaniem z bezinwazyjnej metody, jaką jest lifting termiczny. Konsultacja ze specjalistą w zakresie kosmetologi pozwoli wybrać najlepsze metody poprawy stanu skóry oraz pomoże dobrać skuteczne preparaty, które pozytywnie wpłyną na stan skóry i na jej strukturę.

Błyskawiczne odmłodzenie skóry Zaffiro Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Zaffiro - Brzuch 999 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Dekolt 749 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Dłonie 519 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Kolana 599 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Podbródek 559 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Szyja 559 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz 699 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz + podbródek 929 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz + szyja 1019 zł Szybki kontakt