Satysfakcjonująca wolumetria twarzy Warszawa

Wolumetria korzystnie wpływa na poprawę owalu twarzy oraz przyczynia się przede wszystkim do eliminowania powstawania blizn przerostowych.

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba osób decyduje się na poprawę swojego kształtu twarzy. Dzieje się tak, ponieważ dzięki zastosowaniu wolumetrii twarzy można uzyskać takie rezultaty, o których zawsze marzyliśmy. Jest to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki temu zabiegowi mamy okazję poprawić kształt naszych kości policzkowych, a efekty zabiegu utrzymują się przez bardzo długi okres czasu. Zabieg ten przeprowadza się na bazie kwasu hialuronowego, co powoduje efektywne podniesienie owalu twarzy. Takie modelowanie twarzy jest polecane zarówno w stosunku do kobiet, jak i do mężczyzn w różnym przedziale wiekowym.

Satysfakcjonująca wolumetria twarzy Warszawa

Wolumetria twarzy jest to zabieg niezwykle bezpieczny dla naszego zdrowia oraz bezbolesny, bo zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe.

Dla kogo

Wolumetria twarzy jest to zabieg kierowany do osób, które borykają się z problemem niesatysfakcjonującego wyglądu swojej twarzy, jak również utraty owalu twarzy. Zabieg ten jest kierowany zarówno w stosunku do kobiet, jak i do mężczyzn. Dzięki niemu istnieje sposobność na odpowiednie uwydatnienie kości policzkowych. Aczkolwiek należy pamiętać, że z zabiegu tego nie powinny korzystać osoby, które posiadają stany zapalne skóry. Specjalista medycyny estetycznej przeprowadza zabieg kwasem hialuronowym.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu powinno odbywać się w taki sposób, aby kilka dni przed jego przeprowadzeniem nie wystawiać swojej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również nie zaleca się spożywania napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dobę przed planowym rozpoczęciem zabiegu wolumetrii. Bowiem wtedy nasze przystąpienie do zabiegu będzie niemożliwe i będzie się wiązało z możliwością pojawiania się nieoczekiwanych skutków ubocznych dla naszego organizmu i ciała.

Efekty

Efekty przeprowadzonego zabiegu wolumetrii twarzy są widoczne niemal natychmiast. Zabieg ten jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych oraz najbardziej efektownych w swoim działaniu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w taki sposób wymodelować swoją twarz, aby rezultaty takiego zabiegu były w jak największym stopniu zadowalające. Objęcie twarzy kwasem hialuronowym spowoduje, że nawet najbardziej wymagający pacjent będzie w pełni zadowolony w uzyskanych efektów.

Przeciwskazania

Jeżeli chodzi o przeciwwskazania to można do nich zaliczyć takie kwestie jak: okres karmienia piersią, czas trwania ciąży, przyjmowanie niektórych leków, borykanie się z problemem choroby nowotworowej, występowanie choroby autoimmunologiczne, występowanie infekcji wirusowej skóry, występowanie infekcji bakteryjnej skóry, występowanie infekcji grzybiczej skóry, jak również borykanie się z problemem zbyt wysokiego nadciśnienia krwi.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Cala twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:Zabieg iniekcyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Bezbolesna wolumetria twarzy Warszawa

Wolumetria korzystnie wpływa na poprawę owalu twarzy oraz przyczynia się przede wszystkim do eliminowania powstawania blizn przerostowych.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zabieg wolumetrii twarzy warto przeprowadzić w każdej sytuacji, gdy doskwiera nam problem związany z utratą owalu twarzy. Przygotowanie do zabiegu powinno odbywać się w taki sposób, aby kilka dni przed jego przeprowadzeniem nie wystawiać swojej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również nie zaleca się spożywania napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dobę przed planowym rozpoczęciem zabiegu wolumetrii. W dzisiejszych czasach wolumetria twarzy stała się jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg ten obywa się przy zastosowaniu kwasu hialuronowego, dzięki któremu modelowanie owalu twarzy przynosi bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Kwas hialuronowy jest niezwykle bezpieczny dla naszego zdrowia, dlatego tak wiele osób z niego korzysta.
+
Zabieg wolumetrii twarzy jest w pełni bezbolesny. Dzieje się tak, ponieważ chwilę przed przeprowadzeniem tego zabiegu zostaje zastosowane znieczulenie o charakterze miejscowym. W związku z tym żaden z pacjentów nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu podczas jego przeprowadzania. Efekty przeprowadzonego zabiegu wolumetrii twarzy są widoczne niemal natychmiast. Zabieg ten jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych oraz najbardziej efektownych w swoim działaniu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w taki sposób wymodelować swoją twarz, aby rezultaty takiego zabiegu były w jak największym stopniu zadowalające. Wolumetria korzystnie wpływa na poprawę owalu twarzy i w dużej mierze przyczynia się do eliminowania powstawania blizn przerostowych. W dzisiejszych czasach coraz większa liczba osób decyduje się na poprawę swojego kształtu twarzy. Dzieje się tak, ponieważ dzięki zastosowaniu wolumetrii twarzy można uzyskać takie rezultaty, o których zawsze marzyliśmy. Jest to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki temu zabiegowi mamy okazję poprawić kształt naszych kości policzkowych, a efekty zabiegu utrzymują się przez bardzo długi okres czasu.
+
Otóż, jeżeli chodzi o kwestię pojawienia się niepożądanych skutków ubocznych to należy z całą pewnością powiedzieć, że takie nie występują. Aczkolwiek musimy zdawać sobie sprawę, że skutki uboczne nie wystąpią, jeżeli nie posiadamy żadnych przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia takiego zabiegu. Jeżeli chodzi o przeciwwskazania odnośnie przeprowadzenia tego zabiegu to można do nich zaliczyć przede wszystkim takie kwestie jak: okres karmienia piersią, czas trwania ciąży, przyjmowanie niektórych leków, borykanie się z problemem choroby nowotworowej, występowanie choroby autoimmunologiczne, występowanie infekcji wirusowej skóry, występowanie infekcji bakteryjnej skóry, występowanie infekcji grzybiczej skóry, jak również borykanie się z problemem zbyt wysokiego nadciśnienia krwi. W związku z tym, jeżeli mamy wiedzę o posiadaniu pewnych przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia takiego zabiegu to powinniśmy jak najszybciej o takim fakcie powiadomić specjalistę, który miałby nam taki zabieg wykonać.
+
Przed przeprowadzeniem zabiegu trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, aby nie spożywać wyrobów alkoholowych, jak również nie wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych. Efekty przeprowadzonego zabiegu wolumetrii twarzy są widoczne niemal natychmiast. Zabieg ten jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych oraz najbardziej efektownych w swoim działaniu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w taki sposób wymodelować swoją twarz, aby rezultaty takiego zabiegu były w jak największym stopniu zadowalające. Objęcie twarzy kwasem hialuronowym spowoduje, że nawet najbardziej wymagający pacjent będzie w pełni zadowolony w uzyskanych efektów.
+
Po wykonanym zabiegu musimy pamiętać w szczególności o tym, aby przez około pięć dni zrezygnować z korzystania z sauny, basenu, czy też solarium. Bowiem może to w sposób negatywny sposób wpłynąć na przeprowadzony zabieg i na jego rezultat końcowy.
+
Podczas przeprowadzania zabiegu wolumetrii twarzy stosuje się przede wszystkim kwas hialuronowy. Oczywiście w takiej ilości, która będzie adekwatna do naszego problemu i w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia. Wolumetria twarzy jest to zabieg kierowany do osób, które borykają się z problemem niesatysfakcjonującego wyglądu swojej twarzy, jak również utraty owalu twarzy. Zabieg ten jest kierowany zarówno w stosunku do kobiet, jak i do mężczyzn. Dzięki niemu istnieje sposobność na odpowiednie uwydatnienie kości policzkowych. Aczkolwiek należy pamiętać, że z zabiegu tego nie powinny korzystać osoby, które posiadają stany zapalne skóry.
+
Zabieg wolumetrii twarzy jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Natomiast nie powinniśmy go wykonywać, jeżeli posiadamy jakieś przeciwwskazania odnośnie jego przeprowadzenia. Wolumetria twarzy jest to zabieg kierowany do osób, które borykają się z problemem niesatysfakcjonującego wyglądu swojej twarzy, jak również utraty owalu twarzy. Zabieg ten jest kierowany zarówno w stosunku do kobiet, jak i do mężczyzn. Dzięki niemu istnieje sposobność na odpowiednie uwydatnienie kości policzkowych.

Bezbolesna wolumetria twarzy Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
HA Wolumetria twarzy - Juvederm Voluma 1249 zł Szybki kontakt
HA Wolumetria twarzy - Neauvia Intense 1 ml 1099 zł Szybki kontakt