Innowacyjny pogromca tłuszczu — Vela Shape w Warszawie

Zabieg Vela Shape III pozwala na wymodelowanie sylwetki oraz przyczynia się do redukcji obwodu ciała

Zabieg velashape III można wykonać na różnych obszarach ciała, w celu zmniejszenia obwodu ciała. Istotą Velashape III jest wygładzenie skóry oraz redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej dzięki wykorzystaniu masażu próżniowego. Urządzenie emituje podczerwień oraz fale radiowe, przez co oddziałuje na tkankę tłuszczową. Do tkanek dostarczana jest energia, co wpływa na dyfuzję tlenu. Sam masaż podciśnieniowy polepsza ukrwienie tkanek, co korzystnie wpływa na krążenie krwi oraz limfy. W efekcie działania zabiegu Velashape III pobudzane są procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych. Również aktywowana jest produkcja kolagenu, co wpływa na jędrność oraz na gęstość skóry.

Bezinwazyjny zabieg Vela Shape Warszawa

Velashape III pozwala na spektakularne i bezwysiłkowe zmniejszenie obwodu ciała oraz widoczne wygładzenie skóry

Dla kogo

Velashape III przeznaczona jest dla wszystkich osób, które chcą zmniejszyć obwód ciała, poprawić wygląd skóry oraz zmniejszyć widoczność cellulitu. Wiele milionów zabiegów wykonywanych na całym świecie potwierdza skuteczność Velashape III. To też idealne rozwiązanie dla osób, które pragną poprawić owal twarzy, zlikwidować nadmiar tłuszczu. Zabieg velashape III dedykowany jest osobom zmagającym się z pomarańczową skórką, czyli z cellulitem. Sam masaż podciśnieniowy przyczynia się do pobudzenia układu limfatycznego.

Przygotowanie do zabiegu

Do zabiegu velashape III nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Jest on bezpieczny oraz bezinwazyjny. Warto wcześniej dobrze się nawodnić oraz zjeść jedynie lekki posiłek. Odpowiedni poziom nawodnienia komórek sprawi, że masaż próżniowy oraz drenaż limfatyczny będzie efektywny. Parę tygodni przed wizytą w gabinecie kosmetycznym zaleca się zrezygnować z leków oraz z ziół wywołujących nadwrażliwość. Zaleca się również dobrze oczyścić tę partię ciała, która zostanie poddana zabiegowi.

Efekty

Velashape III daje świetny rezultat już po pierwszym zabiegu. Dzięki działaniu podciśnienia skóra staje się jędrna, napięta i wyraźnie wygładzona. Podczas nieinwazyjnego modelowania sylwetki w tkance tłuszczowej dochodzi do szeregu procesów. W częściach ciała, które poddane są działaniu Velashape III następuje niszczenie komórek tłuszczowych, a także przyspieszają procesy metaboliczne w tkankach — tłuszcz jest wręcz wymiatany z ciała. W rezultacie dochodzi do widocznej redukcji cellulitu.

Przeciwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu Vela Shape jest okres karmienia piersią, implanty metalowe, rozrusznik serca oraz zmiany skórne występujące na leczonym obszarze. Również cukrzyca jest przeciwskazaniem. Zabieg nie jest zalecany osobom, które przebyły lub zmagają się z chorobami nowotworowymi. Przeciwwskazaniem do zabiegu Velashape III jest zakrzepica oraz żylaki, które występują na skórze w miejscu planowanego zabiegu. Stosowanie leków lub ziół światłouczulających również wymaga wstrzymania się od zabiegu.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:60 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:Uda, pośladki, brzuch, nogi, ramiona
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:3 - 10 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Bezinwazyjny zabieg Vela Shape Warszawa

Zabieg Vela Shape III pozwala na wymodelowanie sylwetki oraz przyczynia się do redukcji obwodu ciała

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Vela Shape III należy do innowacyjnych metod aging medicine. To też pierwsza bezinwazyjna procedura, która wykorzystuje prąd RF, energię światła czerwonego oraz masaż mechaniczny równocześnie. Urządzenie Velashape III posiada dwie głowice. Odmiennej wielkości głowice umożliwiają wykonywanie zabiegów na różnych obszarach ciała. Velashape III dostarcza energię przy pomocy fal RF do tkanek, co pozwala likwidować komórki tłuszczowe na obszarze zabiegu. Ciepło, które powstaje podczas zabiegu, wpływa na komórki tłuszczu znajdujące się w tkankach. Optymalna gęstość prądu przepływającego jest bezpieczna dla pacjenta, a sam zabieg velashape III jest całkowicie bezbolesny. Klient odczuwa jedynie przyjemne ciepło w miejscu pracy głowicy. Istotą masażu mechanicznego jest oddziaływanie na ukrwienie tkanek, zwiększenie drenażu limfatycznego, co wpływa na metabolizm komórek tłuszczowych.
+
Czas trwania zabiegu zależy w dużej mierze od obszaru ciała. Podczas modelowania obszaru podbródka używa się mniejszej głowicy i zabieg velashape III trwa krócej. Duże partie ciała jak np. brzuch lub plecy, wymagają zastosowania większej głowicy i czas trwania jest zazwyczaj dłuższy. Po serii zabiegów velashape komórki tłuszczowe pozbywają się tłuszczu. Kilka zabiegów daje widoczne efekty w zakresie redukcji obwodu ciała. Modelowanie sylwetki wymaga 3 do 6 zabiegów, ale jest to indywidualnie ustalane przez kosmetologa z klientem. Po każdym zabiegu skóra jest widocznie ujędrniona oraz wymodelowana. Można równocześnie wykonywać zabieg na różnych partiach ciała, wtedy trzeba zarezerwować sobie więcej wolnego czasu. Efekty będą pojawiać się stopniowo, wraz z upływem czasu. Tłuszcz będzie znikał z organizmu na długo po skończeniu zabiegu. Najlepsze efekty pojawiają się z czasem, widoczne jest wyraźne podniesienie pośladków, wyszczuplenie brzucha, ale też poprawa wyglądu skóry.
+
Wykorzystując bipolarny prąd RF, masaż próżniowy oraz podczerwień można modelować wiele obszarów ciała w celu pozbycia się tkanki tłuszczowej. Redukcja obwodu ciała jest możliwa również na twarzy, dzięki wykorzystaniu małej głowicy, która bez problemu zasysa wałeczek skóry na tym obszarze. Zastosowanie Vela shape III na twarzy pozwala zredukować podwójny podbródek. Optymalne zabiegi likwidują pakiety tłuszczowe na całym ciele, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zredukowania obwodu ciała. W efekcie uzyskuje się wyraźne zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, redukcję "skórki pomarańczowej". Po zabiegu velashape skóra jest gładka i wygląda młodziej.
+
Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. O jego skuteczności oraz bezinwazyjności świadczy wiele milionów zabiegów wykonywanych na całym świecie. Ta innowacyjna metoda medycyny estetycznej stymuluje fibroblasty w skórze, co wpływa na jej jędrność. Zabieg rozbija pakiety tłuszczowe, dzięki temu następuje widoczna redukcja cellulitu bez żadnego wysiłku oraz wyrzeczeń. Zabieg jest bezbolesny, jedynie co można poczuć w trakcie jego trwania, to przyjemne ciepło występujące w obszarze zabiegu. Modelowanie sylwetki nie wymaga rekonwalescencji. Jedyne zalecenia pozabiegowe to aktywność ruchowa oraz optymalne nawadnianie organizmu. Po zabiegu od razu można wrócić do swojej normalnej aktywności.
+
W trakcie zabiegu obserwowano niszczenia adipocytów, czyli komórek tłuszczowych. Trwałe pozbywanie się tłuszczu z tkanki tłuszczowej jest podstawą redukcji obwodu ciała. Prawidłowe nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczna sprawią, że tkanka tłuszczowa już nie wróci. Vela shape III wykonuje się w regularnych odstępach. Po skończeniu serii zabiegów można je powtórzyć po pewnym czasie, aby wzmocnić i utrwalić efekt. Dbanie o zdrowe i zrównoważone posiłki oraz brak unikania aktywności fizycznej, sprawią, że rezultat będzie trwały.
+
Na zabieg Velashape III można umówić się telefonicznie, ale też za pomocą środków komunikacji elektronicznej poprzez formularz kontaktowy. Zabieg można wykonywać przez cały okres, niezależnie od pory roku. Warto zarezerwować sobie około 2 godzin na pojedynczą partię ciała. Redukcja obwodu ciała przy pomocy Vela shape III zalecana jest także kobietom po porodzie, które zmagają się z nadmiarem skóry oraz tkanki tłuszczowej. Na zabieg można umawiać się po upłynięciu 2 miesięcy od porodu, jeśli przestało się karmić piersią. Zaleceniem do Velashape III jest też chęć ujędrnienia skóry po intensywnym spadku masy ciała, np. w wyniku diety redukcyjnej.
+
Pakiety tłuszczowe zawarte w tkankach na podbródku mogą zostać skutecznie i bezboleśnie zlikwidowane dzięki mniejszej głowicy Vela shape III. Podczerwień oraz fale radiowe i masaż próżniowy, nie tylko likwidują tkankę tłuszczową, ale też stymulują fibroblasty. W efekcie czego skóra staje się jędrna oraz napięta. Pobudzanie syntezy kolagenu oraz elastyny sprawia, że twarz wygląda młodziej, ma lepsze kontury oraz ładny owal.
+
Tak, można umówić się na zabieg na paru wybranych partiach ciała. Velashape III nie jest zabiegiem inwazyjnym ani bolesnym, nie trzeba też specjalnie przygotowywać się do wizyty w klinice. Jeśli planowana jest redukcja obwodu ciała na różnym obszarze — należy zaznaczyć to podczas umawiania się na wizytę. Należy wtedy pamiętać o zarezerwowaniu sobie większej ilości czasu.

Bezinwazyjny zabieg Vela Shape Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Vela Shape III - masaż endodermicznyod 329 zł do 549 zł