Innowacyjny mus oczyszczający, który reguluje aktywność tyrozynazy

White moon chroni skórę przed wszystkimi zewnętrznymi czynnikami środowiskowym

Pielęgnacja White Moon posiada wyjątkowo bogaty skład, który wykazuje działanie uelastyczniające i doskonale stymuluje syntezę włókien kolagenowych. W preparacie znajdują się między innymi, takie substancje jak: wodorotlenek sodu, kwas cytrynowy, wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej, mikrosfery silikonowe, żywokost lekarski, tlenki żelaza, alkohol cetylowy, stearynian glicerynowy, a także galusan propylu. Tak mieszanka składników doskonale nadaje się do odbudowy skóry zniszczonej. Co więcej wśród wszystkich składników znajdujących się w kosmetyku zawarta jest również substancja zapachowa, dzięki której pielęgnacja jest przyjemna i luksusowa. Ponadto tego typu pielęgnację można wykonywać w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych pod okiem specjalisty, gdzie efekty będą znacznie efektowne niż po samodzielnej pielęgnacji.

Vagheggi white moon, czyli prosty sposób na piękną i odżywioną cerę

Zabieg, a właściwie kuracja linią White Moon doskonale nawilża, odżywia, a także rozświetla cerę każdej osoby, która poddała się tego typu pielęgnacji

Dla kogo

Linia Vagheggi W. Moon doskonale sprawdza się u osób borykających się z nierównym kolorytem skóry, a także u osób, które pragną aby ich skóra stała się rozświetlona, głęboko oczyszczona i zmotywowana do produkcji kolagenu. Co ważne preparat chroni skórę przed powstawaniem przebarwień i chroni ją przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych przez co świetnie sprawdza się u osób na co dzień mających styczność z zewnętrznymi czynnikami, takimi jak: zmiany temperatur, nadmierna wilgoć, wiatr, a nawet zanieczyszczenia.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu, który będzie wykonany w gabinecie kosmetycznym nie jest długotrwałe, ani też zbytnio wymagające. Przede wszystkim zaleca się aby osoba chcąca poddać się kuracji w dniu zabiegu zrezygnowała z robienia makijażu. Co więcej przed poddaniem się kuracji konieczne jest wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania terapii. Skóra przed samym zabiegiem zostanie dokładnie oczyszczona, dlatego też zaleca się aby przed zabiegiem nie wykonywać peelingów, ani innych zabiegów.

Efekty

Pacjenci, którzy skorzystali z tej rewolucyjnej metody mogą cieszyć się ze spektralnych efektów, takich jak m.in.: mniejsza ilość przebarwień, elastyczna skóra, spadek ryzyka powstawania nowych przebarwień, oczyszczenie skóry, odżywienie skóry, a także pobudzenie włókien kolagenowych. Co więcej składniki aktywne zawarte w preparacie stanowią ochronę zapobiegając powstawaniu wolnych rodników na powierzchni skóry. Terapia powoduje syntezę melaniny przez co rewelacyjnie sprawdza się w przypadku nierównego kolorytu skóry oraz stymuluje kontrolowaną odnowę komórek.

Przeciwskazania

Choć cała terapia/kuracja preparatem jest całkowicie bezinwazyjna to istnieją do niej pewnego rodzaju przeciwwskazania. Do głównych przeciwwskazań zalicza się: uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu. Co więcej wykonanie zabiegu może nie być możliwe w sytuacji gdy dany pacjent w niedługim czasie przed zabiegiem poddał się innym inwazyjnym zabiegom. Ponadto terapii nie należy przeprowadzać w przypadku gdy na obszarze zabiegowym występuje: uszkodzenie bądź wyraźne przerwanie naskórka, otwarta rana, stan zapalny, aktywna opryszczka oraz infekcja.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Twarz, ciało
Inwazyjność:Zabieg inwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:2 zabiegi
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Vagheggi white moon, czyli prosty sposób na piękną i odżywioną cerę

Wysoce odżywcze składniki pielęgnacji White moon chronią skórę przed wszystkimi zewnętrznymi czynnikami środowiskowymi, w tym zanieczyszczeniami i promieniami UV

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Oferowana linia kosmetyków nadaje się do każdego rodzaju skóry, a przede wszystkim rewelacyjnie sprawdza się w przypadku skóry o nierównomiernym kolorycie. Co więcej tego typu terapia skutecznie i efektywnie motywuje komórki do odbudowy skóry zniszczonej. Po zabiegu skóra twarzy staje się rozświetlona, gładka i o wiele bardziej elastyczna. Warto też wiedzieć, że zawarte w preparacie składniki są wysoce odżywcze i wpływają na synteze włókien kolagenowych. Wówczas skóra wygląda na młodszą, oczyszczoną i promienną.
+
Zabieg przeprowadzany w gabinecie bądź salonie kosmetycznym jest całkowicie bezbolesny i co istotne bezinwazyjny. Jednocześnie zdecydowana większość pacjentów, które poddały się tego typu pielęgnacji określa całą procedurę jako wysoce przyjemną i przypominającą delikatny masaż relaksujący. Oczywiście należy pamiętać, że zastosowanie preparatu u danej osoby musi być poprzedzone wykluczeniem przeciwwskazań do zabiegu. Jest to ważne gdyż przed kuracją należy określić czy dany pacjent nie jest uczulony na jakikolwiek składnik preparatu oraz czy jego skóra w obszarze zabiegowym nie jest uszkodzona.
+
W większości przypadków preparat nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jednakże jest to kwestia zależna od indywidualnych predyspozycji danej osoby. Niekiedy bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu może wystąpić w miejscu zabiegowym delikatne zaczerwienienie, które znika samoistnie maksymalnie na kilka godzin po wykonaniu kuracji. Co więcej w rzadkich przypadkach może wystąpić reakcja alergiczna. To właśnie dlatego przed zabiegiem konieczne jest wykluczenie przeciwwskazań.
+
Kuracja działa w bardzo kompleksowy sposób i zawiera w sobie bogatą gamę substancji wpływających korzystnie na stan skóry. Zarówno wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej, jak i żywokost lekarski to substancje stymulujące syntezę melaniny, dzięki czemu preparat reguluje aktywność tyrozynazy. Ponadto substancje te regenerują skórę. W efekcie preparat doskonale sprawdza się w przypadku skory o nierównomiernym kolorycie. Natomiast kolejnym bardzo ważnym składnikiem preparatu jest kwas cytrynowy, który doskonale rozświetla skórę oraz powstrzymuje zgrubianie się naskórka. Kolejną substancją zawartą w preparacie, na którą należy zwrócić uwagę jest betaglukan, który stymuluje syntezę włókien kolagenowych. Ilość dobroczynnych substancji w preparacie jest bardzo obszerna, a w razie jakichkolwiek wątpliwości kosmetolog, który będzie przeprowadzał zabieg/kurację powinien nas dokładnie o nich poinformować. W preparacie znajdują się także m. in.: mikrosfery silikonowe, wodorotlenek sodu, tlenki żelaza, alkohol cetylowy, stearynian glicerynowy, galusan propylu i wiele innych. Takie połączenie nadaje się do każdego rodzaju skóry i cechuje się dużym poziomem ochrony przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Oprócz tego w formule preparatu znajduje się przyjemna substancja zapachowa.
+
Jak najbardziej tak. Poddanie się zabiegowi doskonale chroni powierzchnię skóry przed wszystkimi zewnętrznymi czynnikami środowiskowymi, w tym promieniami słonecznymi i wiatrem. Oprócz tego preparat zabezpiecza naszą skórę zapobiegając powstawaniu wolnych rodników na jej powierzchni. Kuracja działa antyoksydacyjnie, czyli doskonale chroni naszą skórę przed wirusami, a także przed bakteriami.
+
Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna i brzmi: TAK. Preparat doskonale sprawdza się w przypadku nierównego kolorytu skóry. Zawarte w preparacie substancje są w stanie wyrównać koloryt cery, rozświetlić skórę, odżywić skórę, a także wpłynąć na zmniejszenie się ryzyka powstawania na jej powierzchni przebarwień. Preparat stymuluje naturalną produkcję melaniny, czyli naturalnego barwnika skóry. Wówczas preparat ujednolica koloryt w obszarze zabiegowym. Dodatkowo formuła preparatu wpływa na elastyczność skóry i produkcję kolagenu.
+
Tak. Kuracja jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Jednakże jak większość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej kuracja preparatem musi zostać poprzedzona wykluczeniem przeciwwskazań. W ten sposób ryzyko zabiegu spada do minimum, a możliwość wystąpienia reakcji alergicznych jest praktycznie niemożliwa. Co więcej aby zapewnić sobie jak największe bezpieczeństwo warto zdecydować się na gabinet kosmetyczny spełniający wszystkie warunki sanitarne, sterylne, a także posiada odpowiednio wykwalifikowany personel, który dokładnie sprawdzi i wykluczy wszystkie przeciwwskazania.
+
Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Tak naprawdę w tej kwestii wszystko jest zależne od rodzaju innych zabiegów. Wówczas najlepiej wszystkie wątpliwości i pytania na temat łączenia terapii skonsultować ze specjalistą od przeprowadzania danego zabiegu.

Vagheggi white moon, czyli prosty sposób na piękną i odżywioną cerę cennikOpisCenaRezerwacja
Vagheggi White Moon (rozjaśniający) 419 zł Szybki kontakt