Skuteczne usuwanie rumienia Warszawa

Laserowe usuwanie rumienia to zabieg, który gwarantuje skuteczne usunięcie nieestetycznych zmian na skórze.

Usuwanie rumienia za pomocą lasera to zabieg, który wykonywany jest przez najlepszych specjalistów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem usuwania rumienia przeprowadzany jest specjalistyczny wywiad z pacjentem, mający na celu wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Sam zabieg nie trwa długo a jego procedura nie jest skomplikowana. Na samym początku na skórę nakładany jest specjalny żel, po czym uruchamia się światło lasera i kieruje jego wiązkę na zmienione obszary. Czas naświetlania trwa od kilku do nawet kilkudziesięciu minut – czasami zabieg wymaga powtórzenie po upływie około 4 tygodni. Przez cały czas trwania zabiegu pacjent ma na sobie specjalne okulary ochronne.

Skuteczne usuwanie rumienia Warszawa

Laserowe leczenie rumienia to zabieg polegający na wykorzystaniu innowacyjnej technologii w celu uzyskania najlepszych efektów.

Dla kogo

Zabiegi usuwania rumienia za pomocą lasera dedykowane są praktycznie wszystkim osobom, które zmagają się z nieestetycznymi przebarwieniami na skórze. Rumień naczyniowy może występować u osób w każdym wieku. Tego typu laseroterapia polecana jest także posiadaczom skóry delikatnej oraz cienkiej, borykającym się z tak zwanymi pajączkami (teleangiektazje). Rozszerzone naczynia krwionośne, rozszerzenia żyłkowate a także zmiany naczyniowe, żylaki i trądzik różowaty to także wskazania do leczenia.

Przygotowanie do zabiegu

Przynajmniej na miesiąc przed laseroterapią powinno zrezygnować się z wszelkiego rodzaju opalania oraz nie stosować peelingów. Pamiętać trzeba o odstawieniu zaprzestaniu stosowania preparatów zawierających retinol oraz kwasy owocowe (szczególnie na miejscach zabiegowych). Zioła oraz leki fotouczulające należy odstawić już 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem i przywrócić ich stosowanie nie wcześniej niż dwa tygodnie po zabiegu. Unikać depilacji miejsc zabiegowych a w dniu zabiegu odstawić wszelkie używki.

Efekty

Zabieg usuwania rumienia daje szybkie oraz spektakularne efekty, które widoczne są już po pierwszym zabiegu. Widoczna jest wyraźna poprawa wyglądu skóry twarzy, dekoltu oraz szyi. Zabieg poprawia krzepliwość krwi i powoduje zamknięcie naczyń krwionośnych. Zmniejsza się widoczność czerwonych i bordowych plam a także znikają drobne naczynka. Zjawisko zaczerwienienia skóry (nagłe jak i występujące przez dłuższy okres czasu) zostaje zredukowane praktycznie do zera. Ponadto następuje spłycenie porów a skóra zyskuje zdrowszy koloryt przez co wygląda młodziej i zdrowiej.

Przeciwskazania

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji nie mogą pozbyć się rumienia za pomocą lasera. Przeszkodą jest także zażywanie leków oraz ziół fotouczulających a także preparatów zawierających retinol. Poważne podrażnienia skóry, otwarte rany, pęknięcia naskórka czy niedawno przebyte operacje także wykluczają pacjenta z zabiegu. Bezwzględnym przeciwwskazaniem są takie choroby i zjawiska jak: łuszczyca, cukrzyca, bielactwo, epilepsja, atopowe zapalenia skóry AZS, świeża, intensywna opalenizna, trwające alergie skórne, uczulenie na światło lasera (fotouczulenie), alkohol i inne używki.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30-60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Cala twarz. dekolt. szyja
Inwazyjność:zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1-3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Skuteczne usuwanie rumienia Warszawa

Bezbolesne i innowacyjne usuwanie rumienia Warszawa

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Ilość zabiegów jest uwarunkowana indywidualnymi potrzebami każdego pacjenta. Kuracja może trwać od miesiąca do czterech, uwzględniając dwu - cztrotygodniowe przerwy między zabiegami. Głównymi wskaźnikami do ustalenia ilości zabiegów jest genetyka, natężenie oraz stadium zmian a także miejsce ich występowania. W większości przypadków najlepsze rezultaty widoczne są po wykonaniu około 3 - 8 naświetleń - jednakże w każdym przypadku może być inaczej. Długość zabiegu zależna jest od ilości i natężenia zmian - przeważnie trwa od od kilkunastu minut do kilkudziesięciu.
+
Nie. Usuwanie rumienia to procedura bezinwazyjna i zaraz po zakończonym zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych obowiązków. Skóra może być jedynie przez jakiś czas lekko zaczerwieniona oraz podrażniona - zalecane jest wówczas stosowanie odpowiednich preparatów o działaniu łagodzącym. Pamiętając o przestrzeganiu kilku ważnych zasad zapewniamy sobie osiągnięcie wymiernych rezultatów w postaci pięknie wyglądającej, gładkiej i jędrnej skóry. Nie należy zatem tuż po leczeniu rumienia stosować peelingów oraz preparatów drażniących, starać się uniknąć ekspozycji skóry na promienie słoneczne i pamiętać o niezażywaniu ziół i leków fotouczulających. Zrezygnujmy także z wizyt na solarium, saunie czy basenie.
+
Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszej sesji laserowej. Jednakże na ostateczny i docelowy efekt trzeba poczekać przynajmniej do trzeciego spotkania. Ilość i czas trwania leczenia rumienia uzależniona jest od indywidualnych potrzeb oraz tego jak rozległy jest rumień. częstotliwość i liczbę zabiegów ustala lekarz zarówno przed jak i podczas trwania kuracji. Należy pamiętać, że liczba ta może się zmniejszyć lub zwiększyć w zależności od tego jak pacjent reaguje na naświetlanie.
+
Klinika medycyny estetycznej to miejsce z dużą renomą, cechujące się wysokim profesjonalizmem oraz wyspecjalizowaną kadrą. Takie miejsca gwarantują bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegów, gdyż wiedza i doświadczenie pozwalają na usunięcie wszelkich dolegliwości bez bólu i w sposób całkowicie bezpieczny. Rumień naczyniowy to problem, z którym zmaga się wiele osób. Dzięki zaawansowanej technologii jaką posiadają gabinety medycyny estetycznej problem ten rozwiązywany jest w sposób nieinwazyjny i bezpieczny bez większych wyrzeczeń ze strony pacjenta.
+
Tak. Innowacyjne rozwiązania i specjalistyczna wiedza pozwalają na bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne usunięcie rumienia za pomocą lasera. Zaawansowany system laserowy odznacza się niestandardowymi rozwiązaniami, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać szybkie i spektakularne efekty, zachowując przy tym wszystkie normy bezpieczeństwa i komfort pacjenta. Przekłada się to także na brak okresu rekonwalescencji i niwelację skutków ubocznych. Laseroterapia uznawana jest za jedną z najbezpieczniejszych metod usuwania wszelkich niedoskonałości znajdujących się na skórze. Niesie bowiem ona najmniej powikłań i przynosi najlepsze efekty.
+
Prawidłowo wykonany zabieg laserowego usuwania rumienia nie powinien nieść za sobą przykrych konsekwencji w postaci niepożądanych skutków ubocznych. Wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy lasera, która ma za zadanie chłodzić skórę nie tylko przed zabiegiem, ale także podczas jego trwania. Pozwala to na uniknięcie wszelkich podrażnień, zaczerwienień, poparzeń, strupków czy ran. Poprawia to także znacząco komfort pacjenta i odczuwanie przez niego bólu
+
Cena konkretnego usuwania rumienia uzależniona jest od ilości potrzebnych zabiegów, miejsc zabiegowych (na twarzy, na policzkach, dekolt, szyja) oraz nasilenia i wielkości zmian.
+
Najlepszym okresem na usuwanie rumienia, drobnych naczyń i widocznych naczyń krwionośnych jest okres jesienno - zimowy, gdyż skóra wtedy jest najmniej narażona na promieniowanie słoneczne. Nie ma oczywiście przeciwwskazań do wykonania go w innym terminie jednak rekomenduje się ten okres by zmniejszyć ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych.

Bezbolesne i innowacyjne usuwanie rumienia Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Laserowe leczenie rumienia - policzki 439 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie rumienia - twarz 659 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie rumienia Fotona - nos 219 zł Szybki kontakt