Termiczna koagulacja Warszawa: w skórze właściwej, tkance tłuszczowej i powięzi mięśniowej

SonoQueen daje wielowymiarowe ujędrnienie oraz uniesienie konturów twarzy poprzez stymulację ultradźwiękami

Sam zabieg SonoQueen musi być poprzedzony konsultacją lekarską i wykluczeniem wszelkich przeciwwskazań. W kolejnym etapie specjalista w miejscu przeprowadzania zabiegu nakłada żel, który zmniejszy opór i będzie stanowił separację dla głowicy urządzenia. Zabieg przeprowadza się urządzeniem w technologii: High intensity focused ultrasound. Wiązka fali ultradźwiękowej dociera do głębokich warstw skóry. W ten sposób powstają na powierzchni skóry kontrolowane mikrouszkodzenia. Co ważne odbywa się to bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Działanie ultradźwięków mobilizuję skórę do rozpoczęcia regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. W rezultacie następuje wygładzenie skóry, a zwiotczałe włókna kolagenowe przestają być problemem.

SonoQueen Warszawa - trwałe napięcie skóry w okolicach oczu

Zabieg SonoQueen jest zabiegiem nieinwazyjnym i co najważniejsze bezbolesnym, który daje widoczny oraz trwały efekt liftingu.

Dla kogo

SonoQueen to zabieg dla osób, które zmagają się z problemami, takim jak: opadające powieki, występowanie płytkich i głębokich zmarszczek oraz opadające policzki. Jest to doskonałe metoda dla osób, które chcą osiągnąć efekt liftingu twarzy bez ingerencji skalpela. Zabieg umożliwia zredukowanie kurzych łapek, czyli zmarszczek w delikatnych miejscach, takich jak okolice oczu oraz niwelację drugiego podbródka. Co więcej fale ultradźwiękowe spłycają fałdy nosowo-wargowe. Metoda ta świetnie sprawdza się u osób borykających się z problemem zwiotczałej skóry.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu nie jest procesem wysoce skomplikowanym i wymagającym. Wystarczy, aby pacjent przestrzegał kilku łatwych zasad. Przede wszystkim przed zabiegiem należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, a także o swoich chorobach. Co więcej zaleca się przed zabiegiem SonoQueen zaprzestanie z korzystania z peelingów oraz innych metod, które mogą uszkodzić naskórek. Skóry nie należy także smarować maściami, ani też kremami mogącymi wywołać podrażnienia W dniu zabiegu pacjentki powinny zrezygnować z makijażu.

Efekty

Po poddaniu się zabiegowi SonoQueen można cieszyć się z efektów, takich jak: atrakcyjniejszy i młodszy wygląd, lepsza samoocena i większa pewność siebie, skóra nabiera blasku. Ultradźwięki przede wszystkim stymulują oraz regenerują zwiotczałe włókna kolagenowe, a tym samym prowadzą do poprawy owalu i kontury twarzy. Zastosowanie tego niechirurgicznego liftingu twarzy prowadzi do pozbycia się problemu opadających powiek i umożliwia wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek. Ponadto efektem zabiegu jest poprawa gęstości i jędrność skóry.

Przeciwskazania

Do zabiegu SonoQueen istnieją pewne przeciwwskazania. Wśród nich znajdują się m. in.: rozrusznik serca, zaburzony proces gojenia się ran, padaczka, cukrzyca, otwarte rany skóry, uszkodzenia naskórka, choroby nowotworowe, trądzik, a także ciąża i okres karmienia piersią, czyli laktacja. Co więcej zabiegowi SonoQueen nie mogą poddać się osoby posiadające metalowe implanty w okolicach miejsca zabiegowego oraz osoby po przebytej operacji wszczepienia by-passów. Kolejnym ważnym przeciwwskazaniem są infekcje skórne, a także oparzenia słoneczne.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Twarz
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

SonoQueen Warszawa - trwałe napięcie skóry w okolicach oczu

Zabieg SonoQueen jest zabiegiem nieinwazyjnym i co najważniejsze bezbolesnym, który daje widoczny oraz trwały efekt liftingu

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Lifting twarzy metodą, która wykorzystuje działanie ultradźwięków charakteryzuje się dużą rozbieżnością czasową jego wykonania. Przede wszystkim czas trwania zabiegu zależny jest od indywidualnych potrzeb i wymagań danego pacjenta. Co więcej wpływ na długość zabiegu ma obszar na jakim będzie przeprowadzony. Wówczas zabiegi polegające na małej korekcji i obszarze, takie jak np. redukcja kurzych łapek nie trwa długo. Przeważnie taki zabieg zajmuje około 15 minut. Natomiast zabieg na większym obszarze np. na całej twarzy bądź całym dekolcie może trwać nawet około dwóch godzin. Zatem przedział czasowy zazwyczaj mieści się w przedziale od piętnastu minut do dwóch godzin. Warto też wiedzieć, że o długości zabiegu pacjent zostanie poinformowany przez specjalistę, który będzie przeprowadzał zabieg.
+
Podczas zabiegu ultradźwięki wnikają w głąb skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. Zatem precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości umożliwia dotarcie aż do trzech warstw skóry. W trakcie zabiegu skóra jest posmarowana specjalnym żelem, który umożliwia lekarzowi swobodne kuliste ruchu w obrębie pola zabiegowego. W miejscu działania ultradźwięków pacjent może odczuwać delikatne miejscowe uczucie ciepła. Jednakże odczucie to nie ma charakteru bólowego. Sam zabieg jest zabiegiem nieinwazyjnym, a co za tym idzie jego przeprowadzanie nie wiąże się z bólem i jest bezpieczne. W celu zwiększenia swojego bezpieczeństwa podczas zabiegu warto wybrać salon kosmetyczny, który dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz doświadczonym specjalistą, który bezpiecznie i profesjonalnie wykona zabieg.
+
Przeprowadzanie zabiegu nie wymaga okresu rekonwalescencji i niemal od razu po jego wykonaniu można powrócić do wykonywania codziennych czynności. Jednakże bezpośrednio po wykonaniu SonoQueen na skórze może pojawić się lekkie zaczerwienienie. Warto zauważyć, że zaczerwienienie to przeważnie zanika samoistnie na kilka godzin po przeprowadzonym zabiegu. Samo zaczerwienienie jest wynikiem fizjologicznej reakcji, która zostaje spowodowana działaniem termicznym ultradźwięków na tkanki głębokie. Ponadto po zabiegu może pojawić się niewielki obrzęk, ale nim również nie należy się przejmować ponieważ zniknie w ciągu kilku dni od zabiegu. Pojawienie się delikatnego obrzęku jest efektem pobudzenia jaki wywołuje fala ultradźwiękowa. Wówczas następuje wzmożone krążenie, a także drenaż limfatyczny w danej partii ciała poddanej zabiegowi. Wystąpienie innych niepokojących objawów należy jak najszybciej zgłosić lekarzowi, który przeprowadził zabieg.
+
W tej kwestii wiele jest zależne od stanu oraz potrzeb danego pacjenta. Z reguły u osób młodszych już jeden zabieg daje wystarczające rezultaty. Natomiast w przypadku osób nieco starczych (koło 50-60 roku życia) efekty uzyskiwane są stopniowo. Wówczas zalecane jest wykonanie serii zabiegów. Zatem podczas konsultacji przed zabiegowej to specjalista określi ilość potrzebnych zabiegów dla danego pacjenta. Przeważnie wykonuje się od jednego do trzech zabiegów, z zachowanie odstępu czasowego wynoszącego, który umożliwia regenerację tkanki poddawanej zabiegowi. Ponadto aby efekty były długotrwałe zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego po upływie około trzech bądź czterech miesięcy od zakończonej pierwszej serii.
+
Zabieg ten w medycynie estetycznej cały czas zyskuje na popularności właśnie dzięki temu, że jego efekty są porównywalne z efektami tradycyjnego inwazyjnego liftingu. Co więcej SonoQueen jest o wiele bardziej bezpiecznym zabiegiem, a jego głównymi zaletami są nieinwazyjność oraz bezbolesność. Oprócz tego zabieg ultradźwiękami nie wymaga dodatkowego znieczulenia ponieważ podczas niego nie dochodzi do Tanzanian zewnętrznej warstwy naskórka. Dodatkowym atutem tej metody jest bardzo krótki czas rekonwalescencji.
+
Przede wszystkim zabiegowi może poddać się każda osoba, u której nie występują żadne przeciwwskazania do jego wykonania. zatem zabieg może być wykonany niezależnie od płci i wieku. Głównymi wskazaniami do jego wykonania są m. in.: redukcja/usunięcie nadmiaru skory np. po zrzuceniu zbędnej masy ciała, wiotkość skóry, usunięcie zmarszczek w okolic oczy, wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek np. z czoła bądź dekoltu, lifting twarzy i ciała. Co więcej metodę tą można stosować w walce z cellulitem, a także jako lifting różnych miejsc ciała, który: zmniejsza ilość wiotkiej skóry na brzuchu, uniesienie i ujędrnienie pośladków, wygładzenie skóry w okolicach ud.
+
Niektóre osoby, które poddały się tej metodzie dostrzegają u siebie efekty już po zakończonym zabiegu. Jednakże warto wiedzieć, że w większości przypadków na efekty trzeba poczekać gdyż pojawiają się one stopniowo. Pełen rezultat zabiegu organizm uzyskuje około po trzech miesiącach od jego dokonania.
+
Zarówno ciąża, jak i okres karmienia piersią należą do głównych przeciwwskazań wykluczających daną pacjentkę do przeprowadzania zabiegu. Sam zabieg wykorzystuje do osiągniecia efektów fale ultradźwięków wysokiej częstotliwości, a to może być niebezpieczne dla kobiet w ciąży i dziecka. Najlepiej w takim przypadku zdecydować się na przełożenie zabiegu.

SonoQueen Warszawa – trwałe napięcie skóry w okolicach oczu cennik
OpisCenaRezerwacja
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/sonoqueen-warszawa/" Szybki kontakt
HIFU - Twarz 2309 zł Szybki kontakt