Elektrostymulacja mięśniowa w drodze do redukcji tkanki tłuszczowej

Stymulacja magnetyczna sprawia, że można osiągnąć perfekcyjną i wysportowaną sylwetkę bez żadnego wysiłku i długich godzin treningu.

Zabieg Schwarzy wymaga przed przeprowadzeniem konsultacji i wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. Sam zabieg polega na podpięciu w konkretne miejsca na ciele głowic urządzenia emitującego pole elektromagnetyczne. Podczas zabiegu przez głowice w głąb tkanki mięśniowej wnikają impulsy i wywoływana jest skoncentrowana stymulacja magnetyczna, która wyzwala od 20 000 aż do 60 000 silnych skurczy mięśni. Te działania prowadzą do wyjątkowo skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej i budowania mięśni wybranej partii ciała. Poprzez działanie technologii Focused Magnetic Stimulation mięśnie zmuszone są do intensywnej pracy, następuje przyspieszenie metabolizmu oraz hiperplazji poprzez zwiększenie ilości włókien mięśniowych

Zabieg karboksyterapii w Warszawie skutecznie rozpuszcza komórki tłuszczowe

Zabieg Schwarzy można wykonać na wybraną partię ciała: pośladki, brzuch, biodra, uda, a nawet ramiona, wszystko wedle indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dla kogo

Tego typu zabieg jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zyskać piękną i wysportowaną sylwetkę bez ciężkich ćwiczeń. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku, ani płci. Skoncentrowaną stymulację magnetyczną zaleca się także osobą, które pragną poprawić swój ogólny stan zdrowia, dzięki zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. Co więcej jest to świetne rozwiązanie dla osób: chcących zintensyfikować efekty wcześniejszych tradycyjnych treningów, chcących pozbyć się cellulitu i zredukować tkankę tłuszczową.

Przygotowanie do zabiegu

Do zabiegu pacjent nie musi podejmować specjalnych kroków w celu przygotowania. Wystarczy jedynie wybrać się na konsultację przed zabiegową podczas, której pacjent zostanie zakwalifikowany lub wykluczony do wykonania zabiegu. Po pozytywnej kwalifikacji ustalany jest zakres wykorzystania pracy urządzenia oraz ustalane są oczekiwania pacjenta dotyczące efektów końcowych serii zabiegów. Po omówieniu wszystkich aspektów z pacjentem lekarz może przystąpić do wykonywania zabiegu. Zabieg można wykonać na różne obszary ciała.

Efekty

Po zabiegu Schwarzy można spodziewać się efektów takich, jak m. in.: wzmocnienie mięśni, modelowanie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej, jędrna i elastyczna skóra bez oznak cellulitu, płaski brzuch z widocznymi mięśniami, mocne i zaokrąglane pośladki, smukłe uda. To jakich efektów możemy się spodziewać po zabiegu jest w dużej mierze uzależnione od tego na jakiej partii ciała wykonany jest zabieg. Miejsce to powinno być dostosowane do wymagań i indywidualnych potrzeb pacjenta. Mogą to być np. pośladki, brzuch, biodra, nogi bądź przedramiona.

Przeciwskazania

Zabiegu nie należy wykonywać gdy u danej osoby występują: choroby nerek, choroby autoimmunologiczne, żylaki, zakrzepowe zapalenie żył, rozrusznik serca, stany zapalne i gorączkowe, metalowe implanty w okolicy pola zabiegowego, choroby bakteryjne, ciąża, laktacja, choroby wątroby, choroby nowotworowa, a także choroby zakaźne. Zabiegu nie można przeprowadzić u osób cierpiących na przepuklinę w miejscu zabiegowym, zakrzepice. Kolejnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest antybiotykoterapia i trwałe przyjmowanie niektórych leków.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:Pośladki, brzuch, nogi , ramiona
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:5 - 10 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Schwarzy Warszawa: innowacyjna i szybka redukcja tkanki tłuszczowej

Stymulacja magnetyczna sprawia, że można osiągnąć perfekcyjną i wysportowaną sylwetkę bez żadnego wysiłku i długich godzin treningu.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Odpowiedź na to pytanie jest zależna przede wszystkim od stanu danego pacjenta pragnącego poddać się zabiegowi. To pacjent określa jakich efektów oczekuje, a specjalista na podstawie jego potrzeb oraz po dokładnych opadzinach miejsc zabiegowych dobiera odpowiednią ilość zabiegów. Warto jednak wiedzieć, że zazwyczaj wykonuje się u pacjentów serię składającą się od ośmiu do dziesięciu zabiegów wykonywanych w określonym odstępie czasowym. Co więcej dość istotne dla utrwalenia osiągniętych rezultatów jest powtórzenie całej serii po upływie od trzech do pięciu miesięcy po zakończeniu pierwszej serii. Wówczas efekty będą trwalsze i lepsze. Zdarza się także, że niektórzy pacjenci po pierwszej serii decydują się na systematyczne powtarzanie zabiegu Schwarzy raz w miesiącu.
+
Jest to jedno z częściej zadawanych pytań dotyczących zabiegu Schwarzy. Przede wszystkim w trakcie zabiegu pacjent może odczuwać jedynie wibracje, skurcz bądź mrowienie. Jednak zabieg nie wywołuje silnych odczuć bólowych gdyż stymulacja magnetyczna nie wpływa na aktywację nerwów czuciowych. Podczas zabiegu większość pacjentów jest w stanie się zrelaksować i czuć się w pełni komfortowo. Ogromną zaletą zabiegu Schwarzy jest fakt, że po zabiegu niemal natychmiast dana osoba jest w stanie powrócić do codziennych czynności i aktywności. W nielicznych przypadkach zdarzają się sytuacje, że pacjent przez kilka pierwszych dni po zabiegu odczuwa lekkie zakwasy. Jednakże nie są one zbyt intensywne i umożliwiają normalne funkcjonowanie i przypominają zakwasy jak po tradycyjnym treningu. Objaw ten szybko mija. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.
+
Oczywiście tego typu zabieg to doskonałe rozwiązanie sprawdzające się zarówno, jako samodzielna forma terapii odchudzającej dająca możliwość rzeźbienia mięśni, jak i część terapii połączonej z innymi zabiegami. Co więcej choć skoncentrowana stymulacja magnetyczna wyzwala intensywne skurcze mięśni to można ją bez przeszkód łączyć z tradycyjnymi treningami siłowymi oraz zabiegami takim, jak m. in.: Onda bądź Endermologia.
+
Zabieg może zostać wykonany tylko i wyłączne u pacjentów, u których nie występują żadne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Wówczas zabieg Schwarzy jest w pełni bezpieczny, a co bardzo istotne nie wywołuje on skutków ubocznych. W trakcie zabiegu nie ma możliwości podrażnienia, przegrzania oraz poparzenia skóry. dzieje się tak ponieważ w czasie zabiegu nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu skóry z polami elektromagnetycznymi. Ponadto głowica urządzenia, którym wykonywany jest zabieg wyposażona jest w wbudowany system chłodzenia co zwiększa komfort pacjenta podczas samego zabiegu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo warto także zdecydować się na profesjonalną klinikę, która spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i dysponuje wykwalifikowanym personelem.
+
Urządzenie emituje FMS przez co wywołuje rytmiczne skurcze mięśniowe. Zabieg daje więc możliwość dogłębnej stymulacji mięśni powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Wówczas dochodzi do obumarcia komórek tłuszczowych w partii ciała poddanej zabiegowi, które następnie są w całkowicie naturalny sposób wydalone z organizmu. Co ważne pod wpływem skurczu mięśni tkanka mięśniowa ulega strukturalnym zmianą. Powstają nowe włókna mięśniowe co pozytywnie wpływa na gęstość oraz objętość mięśni. Następuje wzmocnienie mięśni i możliwość modelowania ciała.
+
Zabieg wyzwala skurcze, które prowadzą do dogłębnej stymulacji mięśni i powodują lipolizę w komórkach tłuszczowych, a także apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Dzięki temu doskonale sprawdza się u osób, które w tradycyjny sposób nie potrafią wyrzeźbić mięśni. Czas trwania zabiegu jest zależny przede wszystkim od formy początkowej danego pacjenta i wielkości obszaru ciała na jakiej ma być on wykonany. Przeważnie czas zabiegu mieści się w przedziale od 20 do 35 minut
+
To pytanie nurtuje wielu pacjentów. Warto wiedzieć, że pierwsze aczkolwiek jeszcze niewielkie zmiany są dostrzegane przez większość osób już po pierwszym zabiegu. Partia ciała poddana zabiegowi staje się widocznie jędrniejsza i bardziej napięta. Natomiast optymalne rezultaty pojawiają się już po wykonaniu połowy zalecanych zabiegów. Zaś najlepsze rezultaty i efekty pacjenci na ogół dostrzegają u siebie po upływie od dwóch do czterech tygodni po zakończonej pełnej serii zabiegów. Efekty są wyraźnie widoczne, ale dla ich utrwalenia zaleca się powtórzenie zabiegów po upływie od trzech do pięciu miesięcy po pierwszej serii.
+
Tego typu zabieg wykonuje się na różne partie ciała, takie jak: pośladki, brzuch, biodra, nogi. Dzięki elektrostymulacji można bez intensywnych treningów dotrzeć do wymarzonego np. do wymarzonego kształtu brzucha i skutecznie zredukować ilość tkanki tłuszczowej.

Schwarzy Warszawa: innowacyjna i szybka redukcja tkanki tłuszczowej cennikOpisCenaRezerwacja
Schwarzy - brzuch 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - brzuch + boczki 769 zł Szybki kontakt
Schwarzy - całe uda 769 zł Szybki kontakt
Schwarzy - pośladki 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - ramiona 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - uda - przód/tył/wewn/zewn 439 zł Szybki kontakt