Spektakularna i efektowna korekta brody kwasem hialuronowym

Podczas zabiegu modelowania brody aplikowany jest kwas hialuronowy, który stymuluje produkcję kolagenu, a w efekcie poprawia się objętość twarzy

Zabieg modelowania brody kwasem hialuronowym musi być poprzedzony wykluczeniem przeciwwskazań. Następnie lekarz medycyny estetycznej omawia z pacjentem oczekiwania wobec zabiegu. Wówczas określane są miejsca podania preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który ma za zadanie korektę brody. Iniekcja preparatu odbywa się przy pomocy cienkiej igły. Co istotne preparat zawiera w sobie nie tylko substancje wypełniające, kwas hialuronowy, ale także środek znieczulający. Ponadto sam zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Oznacza to, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Ilość aplikowanego preparatu jest zależna od obszaru i miejsca iniekcji. Gdy znieczulenie zaczyna działać lekarz medycyny estetycznej dokonuje aplikacji preparatu w odpowiednie miejsca. Lekarze wykonujący tego typu zabieg muszą posiadać zręczność i odpowiednie doświadczenie.

Rewolucyjna metoda na modelowanie brody kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy posiada niezastąpioną zdolność wiązania wody przez co świetnie sprawdza się w medycynie estetycznej

Dla kogo

Modelowanie brody kwasem hialuronowym to świetne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami takimi jak: nieregularna linia żuchwy, asymetria owalu twarzy, a także w przypadku cofniętej brody. Co więcej zabieg sprawdza się u osób, które pragną powrócić do młodzieńczego wyglądu, a ich kontur twarzy wymaga korekty. Metoda ta świetnie sprawdza się jako uwydatnienie kąta żuchwy lub u osób chcących np. poprawić linię żuchwy. Metoda przy użyciu kwasu hialuronowego to genialne rozwiązanie dla osób, które pragną aby linia żuchwy były wyraźniej zarysowane.

Przygotowanie do zabiegu

Co istotne zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy nie wymagają specjalnych przygotowań. Oczywiście przed zabiegiem konieczne jest odbycie konsultacji podczas, której wykluczone zostaną przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Przed zabiegiem pacjent powinien unikać sauny, solarium, a także nie wystawiać obszaru zabiegowego na promieniowanie uv. W dniu zabiegu pacjent nie może pić alkoholu, zaleca się także nie palenie papierosów. Zarówno przed jak i po zabiegu zaleca się pacjentowi picie dużej ilości wody, gdyż bardzo ważne w tym okresie jest odpowiednie nawodnienie organizmu.

Efekty

Efekty zabiegu są widoczne natychmiast, a należą do nich między innymi: wysmuklenie twarzy, poprawa linii żuchwy, provenience brody kwasem hialuronowym, poprawa kąta żuchwy, młodzieńczy wygląd, korekta brody, modelowanie twarzy, a także podkreślona broda. Co więcej metoda ta daje świetne efekty u osób, których broda wykazuje tendencje do utraty objętości w wyniku starzenia się. Zabieg modelowania brody kwasem hialuronowym jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, który polega na małoinwazyjnym nadaniu równowagi rysom twarzy. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 miesięcy aż do roku czasu.

Przeciwskazania

Zabieg: modelowanie brody kwasem hialuronowym nie może zostać wykonany w sytuacji występowania u danej osoby przeciwwskazań. Ewentualne przeciwwskazania do zabiegu modelowania brody kwasem hialuronowym to między innymi: problemy z krzepliwością krwi, przyjmowanie niektórych leków, nieleczona cukrzyca, zapalenie tkanek miękkich, ciąża, laktacja, świeża opalenizna, zapalenie skóry, infekcje skóry, świeżo uszkodzona linia żuchwy/rany otwarte. Co więcej zabiegu korekty brody kwasem hialuronowym nie można wykonać w przypadku alergii na którykolwiek składnik wypełniacza lub znieczulenia.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Twarz, ciało
Inwazyjność:Zabieg inwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:2 zabiegi
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Kwas hialuronowy posiada niezastąpioną zdolność wiązania wody przez co świetnie sprawdza się w medycynie estetycznej

Spektakularna i efektowna korekta brody kwasem hialuronowym

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Przed zabiegiem każda osoba chcąca poddać się zabiegowi musi przejść procedurę klasyfikacji do zabiegu. Podczas niej eliminowane są przeciwwskazania, które mogły by wpłynąć na przebieg zabiegu, a także na wydłużenie okresu rekonwalescencji. Zalecenia po zabiegowe nie są bardzo wymagające. Należy przede wszystkim odpowiednio nawadniać organizm oraz unikać basenu, sauny, promieniowania uv oraz solarium. Po nadto pacjent po zabiegu powinien postępować zgodnie z wytycznymi od lekarza i przez pierwsze dni po zabiegu modelowania brody unikać aktywności fizycznej oraz unikać urazów. Bezpośrednio po zabiegu modelowania brody kwasem hialuronowym nie należy masować, ani też pocierać obszaru zabiegowego. W tym czasie najlepiej nie dotykać twarzy i nie podrażniać jej makijażem oraz innymi kosmetykami. Ponadto pacjenci przez kilka dni powinni unikać nadmiaru zimna i gorąca.
+
Zabieg jest praktycznie bezbolesny, a aplikacja preparatu odbywa się metodą iniekcji przy użyciu cienkiej igły. Sam proces aplikacji preparatu odbywa się po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, a oprócz tego wśród składników preparatu również przeważnie jest środek znieczulający. Wówczas sam zabieg nie wiąże się z odczuwanie przez pacjenta silnego bólu. Jednakże podczas aplikacji pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort spowodowany nakłuciami o niskim stopniu bólowym.
+
Korekta brody kwasem hialuronowym podobnie, jak inne zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna może wiązać się z pewnego rodzaju skutkami ubocznym. Przede wszystkim po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie, podrażnienie, a nawet drobne siniaki. Oczywiście te objawy powinny ustąpić same w ciągu kilku dni od wykonania zabiegu. W rzadkich przypadkach po wykonaniu zabiegu mogą wystąpić reakcje alergiczne. Wówczas pacjent powinien niezwłocznie zgłosić się do lekarza, który przeprowadził zabieg. Na szczęście procedura kwalifikacyjna ma na celu minimalizację ryzyka i ogranicza działania niepożądane.
+
Do zabiegu stosuje się preparat zawierający kwas hialuronowy, który jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie i jest powszechnie stosowany w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy posiada nieocenioną zdolność wiązania wody. Sam preparat jest konsystencji żelu i jest wprowadzony w głąb skóry za pomocą niewielkiej igły lub kaniuli. Oczywiście w różnych klinikach preparat może posiadać różny wypełniacz dlatego istotne jest dopytanie pacjenta jakiej marki stosowany będzie preparat, może to być np. Juvederm Voluma. Warto wiedzieć, że preparat na bazie kwasu hialuronowego oprócz efektu wypełnienia dodatkowo nawilża skórę i niweluje oznaki starzenia się. Co więcej niekiedy wśród składników preparatu do wypełniania brody należy także substancję znieczulającą.
+
Co najważniejsze efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się nawet do roku czasu. Dzięki zabiegowi można poprawić linię żuchwy, a także przywrócić wyrzeźbione rysy twarzy. Jest to doskonała alternatywa dla operacji plastycznych medycyny estetycznej. Korekta brody kwasem hialuronowym poprawia cały owal twarzy, a także niweluje nieestetyczny problem jakim jest cofnięta broda, czy też opadający profil twarzy. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego wpływa na poprawę pewności siebie i korzystnie wpływa na samoocenę danej osoby. Ponadto do doskonałe rozwiązanie dla osób mażących o wyraźnie zarysowanej linii żuchwy. Korekta brody kwasem hialuronowym powoduje wysmuklenie twarzy i poprawę kąta żuchwy.
+
Odpowiedź na to pytanie to jednoznaczne tak. Oczywiście decydując się na zabieg warto wybrać klinikę, która posiada odpowiednio wykwalifikowany personel. Im większe doświadczenie lekarza przeprowadzającego zabieg tym mniejsze ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Lekarz medycyny estetycznej powinien posiadać wiedzę, doświadczenie, a także zdolności manualne, które umożliwią mu precyzyjne wykonanie zabiegu.
+
Do procedury zabiegowej należy konsultacja przed zabiegowa. Jej zadaniem jest wykluczenie wszelkich przeciwwskazań mogących mieć wpływ na przebieg wymodelowania brody. Eliminacja czynników ryzyka zabiegu wpływa na stopień jego bezpieczeństwa. Co więcej zabieg powinien zostać wykonany w profesjonalnym miejscu spełniającym wymogi sanitarne, a także posiadającym odpowiednie doświadczenie. Obecnie medycyna estetyczna dysponuje szeroką gamą zabiegów z kwasem hialuronowym i jest on wysoce bezpieczny dla organizmu.
+
Po zabiegu pacjent może wrócić do wykonywania codziennych czynności. Niemniej jednak zaleca się unikanie urazów i nadmiernego dotykania obszaru zabiegowego. Co więcej o wszystkich elementach i obowiązkach postępowania po zabiegu pacjent zostanie dokładnie poinformowany przez lekarza wykonującego zabieg.

Rewolucyjna metoda na modelowanie brody kwasem hialuronowym cennikOpisCenaRezerwacja
Modelowanie brodyod 1099 zł do 1299 zł