Przeszczep włosów Warszawa kto powinien się zdecydować?

Zabieg transplantacji włosów uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych, jakie obecnie oferuje medycyna estetyczna.

Robotyczne przeszczepy włosów w Warszawie to oferta, z której można spokojnie korzystać w przypadku łysienia androgenowego. W trakcie zabiegu pacjent nie odczuwa bólu, ponieważ jest stosowane znieczulenie miejscowe. W ostatnich latach coraz więcej osób odczuwa problemy z owłosieniem. Często u źródła leży podłoże genetyczne, jednak zaburzenia hormonalne, czy podtrzymująca się przez dłuższy czas podwyższona wartość hormonu stresu również może się do tego przyczyniać. Cena przeszczepu włosów metodą fue jest na tyle atrakcyjna, że do kliniki zgłaszają się osoby z całego kraju.

Przeszczep włosów Warszawa

Po zabiegu przeszczepu włosów można zauważyć efekty, które pozostaną na wiele lat.

Dla kogo

Dla kogo polecany jest przeszczep włosów? Przede wszystkim jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają osłabione mieszki włosowe. Przeszczepione mieszki włosowe sprawdzają się nawet w problemach takich jak łysienie androgenowe. Z roku na rok przybywa osób, których cebulki włosów są osłabione, szczególnie w części potylicznej głowy. Leczenie chirurgiczne problemu łysienia, często musi rozpocząć się od sprawdzenia stanu skóry głowy. Wiadomo, że nawet jeśli utrata włosów jest spowodowana genetycznie, czy też wynika z nieprawidłowej gospodarki hormonalnej to i tak przeszczep włosów metodą fue się sprawdza. To jeden z najskuteczniejszych i najbardziej bezpiecznych zabiegów.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu przeszczepu włosów to przede wszystkim nieprzyjmowanie leków, które mogą powodować rozrzedzenie krwi. Dlatego, jeśli ktoś jest pod stałą opieką lekarzy, bierze leki, warto poinformować o tym, że chcemy przeszczepić włosy, by móc skonsultować odpowiednio wczesne zaprzestanie stosowania leków. To równie istotne w przypadku osób, które chorują na cukrzycę, gdyż mają kłopoty z krzepliwością krwi, tym samym proces gojenia się, może potrwać znacznie dłużej. Warto również przed wizytą przygotować listę pytań do specjalisty, który wszystko dokładnie wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości. Oczywiście przed zabiegiem zabronione jest spożywanie alkoholu.

Efekty

Efekty transplantacji włosów są widoczne po kilku tygodniach. Wiadomo, że bardzo wiele osób obserwuje skórę głowy, ponieważ chciałoby zobaczyć je już po zabiegu, jednak prawidłowe przeszczepienie mieszków włosowych, to przede wszystkim umieszczenie ich w skórze. Natomiast na sam wzrost włosa, który będzie widoczny gołym okiem, należy zaczekać. Po zabiegu transplantacji włosów należy wystrzegać się narażania się na działanie promieni słonecznych, ale i solarium jest wykluczone. Skóra jest podrażniona, wrażliwa na działanie tego typu czynników, dlatego należy ją chronić.

Przeciwskazania

Przeciwwskazania do przeszczepu włosów w Warszawie przede wszystkim wynikają z kwestii bezpieczeństwa. O ile sam zabieg nie stanowi bardzo poważnego naruszenia ciała, to jednak wszelkie choroby skórne są przeciwwskazaniem do jego wykonania. Jeśli ktoś posiada tego typu zmiany, musi zakończyć leczenie, nim podejmie decyzję o przeszczepienie włosów. Kolejną sytuacją jest oczywiście ta, w której pacjent ma zaburzenia związane z krzepliwością krwi, jednak tutaj decyzję podejmuje lekarz prowadzący. Przeciwwskazaniem są także ciężkie choroby ogólnoustrojowe, w tym oczywiście nowotwory.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:240-480 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Skora głowy
Inwazyjność:zabieg inwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 zabieg
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Przeszczep włosów Warszawa

Przeszczep włosów Warszawa- ciesz się bujną fryzurą!

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zabieg przeszczepu włosów jest przeznaczony dla osób, które cierpią na przerzedzenie swojego owłosienia. Najczęściej dochodzi do łysienia plackowatego, bądź też przerzedzeniem się włosów w części potylicznej głowy. Lekarz medycyny estetycznej nie tylko jest w stanie ocenić aktualny stan skóry, owłosienia, ale przede wszystkim będzie mógł stwierdzić, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu. Wiadomo, że sam zabieg wykonywany jest zgodnie ze standardami, jednak zdarzają się przypadki, w których nawet przy braku przeciwwskazań, nie można go wykonać. Chirurgia plastyczna daje obecnie wiele możliwości, by wzmocnić cebulki włosowe, bez widocznej blizny. Warto zapoznać się z opcjami, które pozwolą na zwiększenie komfortu życia. Przebieg zabiegu jest omawiany z pacjentem, dzięki temu można dowiedzieć się, ile zabieg trwa, jakich efektów można będzie się spodziewać w tym konkretnym przypadku.
+
Aktualnie medycyna estetyczna daje na tyle wysoką jakość wykonywanych usług, że zabieg przeszczepienia włosów uznawany jest za bezpieczny. Z tego powodu wszelkie problemy pod kątem ewentualnych uszkodzeń są zminimalizowane właściwie do zera. Korzysta się z nowoczesnego sprzętu, wysokiej jakości materiałów i produktów, a sam personel posiada wiedzę i doświadczenie, które pozwala na przywrócenie utraconych włosów. Przed zabiegiem przeszczepu włosów zaleca się wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, które nie tylko dadzą obraz zdrowia pacjenta, ale pozwolą na podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie jego wykonania. Jeśli w wynikach pojawi się nieprawidłowość, należy ją usunąć, nim przystąpi się do zabiegu. Wiadomo, że przemawiają za tym kwestie bezpieczeństwa, a to tak niewiele, by znów mieć bujne włosy.
+
Zabieg przeprowadzamy przy znieczuleniu miejscowym. W praktyce oznacza to, że pacjent odczuwa dotyk, jednak nie czuje dyskomfortu czy bólu związanego z pobieraniem, czy wszczepianiem mieszków włosowych w nowe miejsca.
+
Używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, mikroskopijne nacięcia, które w skórze głowy pozostają, sprawiają, że możliwy jest jedynie minimalny odsetek uszkodzeń. Wszystko odbywa się zgodnie z najnowocześniejszymi standardami, dlatego zabieg przeszczepu włosów uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych. Przeszczepiane są najlepsze zespoły mieszków włosowych, gdyż dzięki temu można uzyskać maksymalnie wysokie efekty zabiegu. Specjaliści robią wszystko, by nie uszkodzić delikatnej skóry, dlatego nawet osoby borykające się z problemem łysienia androgenowego mogą być spokojne. Przeszczep włosów w Warszawie to gwarancja wysokiej jakości usługi. Wybieranie mieszków włosowych, które będą zdrowe i odpowiednie, dzięki czemu przeszczep włosów metodą fue należy do tych, które pozwalają na uzyskanie najlepszych rezultatów.
+
Warto pamiętać o tym, że zarówno w trakcie przygotowania się do zabiegu, jak i po nim stosować się do zaleceń specjalisty. Lekarz medycyny estetycznej odpowiednie na wszelkie wątpliwości, ale przede wszystkim powie, jak ma wyglądać codzienna higiena. Oczywiście codzienne czynności wykonywane po zabiegu mogą przyczynić się do tego, czy ostatecznie wyrosną włosy. Nieodpowiednia pielęgnacja skóry głowy, intensywne ćwiczenia fizyczne, czy narażenie skóry na działanie promieni słonecznych, może osłabić efekty.
+
Obecnie uznaje się, że powyższy typ łysienia jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu przeszczepu włosów. Przede wszystkim wykonanie zabiegu u osób, których dotyka ta choroba sprawia, że następuje odrzucenie. W praktyce transplantacja włosów jest nieskuteczna.
+
W ostatnim czasie coraz więcej osób uprawia sport, dlatego zastanawia się, czy przeszczep włosów może mieć wpływ na taką właśnie aktywność. Z uwagi na naruszenie struktury skóry głowy, warto zrezygnować z intensywnych treningów, gdyż działające gruczoły potowe mogą osłabiać skuteczność przeszczepu, gdyż osłabi to przyjmowanie się mieszków włosowych w nowe miejsca. Obecna medycyna pozwala na zniwelowanie przykrych skutków, tym samym ryzyko uszkodzenia przeszczepu jest niskie. Oczywiście, należy stosować się do porad specjalisty, by przerzedzone włosy odeszły w niepamięć. W dniu zabiegu zaleca się umycie głowy, delikatnym strumieniem wody i spienionym szamponem, który zaleca specjalista. Oczywiście po zabiegu należy uważać w trakcie codziennych czynności, by nie podrażniać skóry głowy.
+
Wiele osób zastanawia się nad tym, kiedy można iść na intensywny wysiłek fizyczny, kiedy leczenie łysienia odejdzie w niepamięć. Przeszczep włosów pomimo tego, że jest uznawany za bezpieczny, to jednak okres rekonwalescencji sięga nawet 9 miesięcy. Tyle należy czekać, nim na przeszczepionych mieszkach włosowych pojawi się nowy i przede wszystkim zdrowy włos. Po zabiegu na linii włosów pozostanie delikatny ślad, jednak będzie on niewidoczny dla osób postronnych.

Przeszczep włosów Warszawa- ciesz się bujną fryzurą! cennikOpisCenaRezerwacja
Transplantacja włosów FUE MANUAL od 10000 zł do 35000 zł