Przeszczep tłuszczu Warszawa - dlaczego warto skorzystać?

Przeszczep tkanki tłuszczowej w dzisiejszych czasach cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ jest on niezwykle skuteczny w swoim działaniu.

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest to problem, który każdego roku dotyka coraz większą ilość osób. Dlatego, aby pozbyć się tego problemu dobrym rozwiązaniem będzie przeszczep tłuszczu. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie przeszczepić tłuszcz w miejsca, w których występuje jego niedobór. Jest to zabieg niezwykle satysfakcjonujący, jak również bezpieczny dla naszego zdrowia. Z przeszczepu tłuszczu każdego roku decyduje się korzystać coraz większa liczba osób. Zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej odbywa się przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Aczkolwiek należy pamiętać, że nie można go wykonać, jeżeli występują nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi.

Bezpieczny przeszczep tłuszczu Warszawa

Zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej pozwala uzyskać wymarzoną sylwetkę, a przy tym jest on niezwykle bezpieczny dla naszego zdrowia.

Dla kogo

Przeszczep tłuszczu jest polecany wszystkim osobom, które nie są zadowolone ze swojej dotychczasowej sylwetki ze względu na zalegającą tkankę tłuszczową w poszczególnych partiach naszego ciała. Dlatego za pomocą takiego zabiegu można z jednego miejsca pozbyć się tłuszczu, aby móc przetransportować go w miejsce, w którym występuje jego niedobór. Zabieg ten jest polecany osobom w różnym wieku. Zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Aczkolwiek należy pamiętać, że po przeszczepie tłuszczu występuje okres rekonwalescencji.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu odbywa się w taki sposób, że nie zaleca się wystawiać skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również przez około dobę przed planowanym zabiegiem nie można spożywać wyrobów alkoholowych, wyrobów energetycznych, jak również nie można palić papierosów. Nie jest również zalecane przyjmowanie leków rozrzedzających krew, ponieważ zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. W związku z tym w takim przypadku zostaje zniwelowane powstanie ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych.

Efekty

Efekty przeprowadzenia tego zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Aczkolwiek należy pamiętać, że miejscu pobrania tkanki tłuszczowej może pojawić się obrzęk, jak również wymagany jest pewien okres rekonwalescencji, którego długość jest uzależniona od tempa gojenia się naszej skóry. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na przeszczep tłuszczu. Przeszczep tkanki tłuszczowej, że możemy zmienić kształt swojej sylwetki w bezpieczny sposób.

Przeciwskazania

Do przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia tego zabiegu można zaliczyć przede wszystkim takie kwestie jak: okres karmienia piersią, czas trwania ciąży, występowanie infekcji grzybiczych skóry, występowanie infekcji wirusowych skóry, występowanie infekcji bakteryjnych skóry, borykanie się z problemem choroby nowotworowej, jak również spożywanie niektórych leków. Dlatego, jeżeli mamy świadomość o posiadaniu takich przeciwwskazań to powinniśmy odstąpić od przeprowadzenia takiego zabiegu.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Cala twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:Zabieg iniekcyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1-3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Bezpieczny przeszczep tłuszczu Warszawa

Zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej pozwala uzyskać wymarzoną sylwetkę, a przy tym jest on niezwykle bezpieczny dla naszego zdrowia.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej nie jest bolesny, ponieważ przed przeprowadzeniem tego zabiegu zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. W związku z tym pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu podczas jego przeprowadzania. Pobrana tkanka tłuszczowa w odpowiedni sposób wchłania się w organizm przeszczepionej tkanki. Jest to zabieg nie tylko bezbolesny, ale również niezwykle bezpieczny dla naszego zdrowia. Efekty przeprowadzenia tego zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Aczkolwiek należy pamiętać, że miejscu pobrania tkanki tłuszczowej może pojawić się obrzęk, jak również wymagany jest pewien okres rekonwalescencji, którego długość jest uzależniona od tempa gojenia się naszej skóry.
+
Otóż, przed przeprowadzeniem tego zabiegu należy pamiętać przede wszystkim o tym, aby unikać wystawiania naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również, aby dobę przed przeprowadzeniem zabiegu nie spożywać wyrobów alkoholowych, nie palić papierosów oraz nie spożywać napojów energetycznych. Jest to ważne, ponieważ w miejscu, w którym zostanie pobrana tkanka tłuszczowa zostanie objęte znieczuleniu miejscowym. Przygotowanie do zabiegu odbywa się w taki sposób, że nie zaleca się wystawiać skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również przez około dobę przed planowanym zabiegiem nie można spożywać wyrobów alkoholowych, wyrobów energetycznych, jak również nie można palić papierosów.
+
Około tydzień po przeprowadzeniu tego zabiegu nie zaleca się stosowania z sauny, ale również basenu i solarium. Przeszczep tłuszczu jest polecany wszystkim osobom, które nie są zadowolone ze swojej dotychczasowej sylwetki ze względu na zalegającą tkankę tłuszczową w poszczególnych partiach naszego ciała. Dlatego za pomocą takiego zabiegu można z jednego miejsca pozbyć się tłuszczu, aby móc przetransportować go w miejsce, w którym występuje jego niedobór. Zabieg ten jest polecany osobom w różnym wieku. Zarówno kobietom, jak i mężczyznom.
+
Zabieg ten jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. I może on objąć różnorodne obszary ciała. W zależności od tego, gdzie występuje dany problem. Jednakże najczęściej zabieg przeprowadzany jest w okolicy brzucha, okolicy piersi, czy też ud oraz pośladków. Warto również dodać, że dzięki temu zabiegowi dochodzi do odpowiedniej rewitalizacji skóry. Efekty przeprowadzenia tego zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Aczkolwiek należy pamiętać, że miejscu pobrania tkanki tłuszczowej może pojawić się obrzęk, jak również wymagany jest pewien okres rekonwalescencji, którego długość jest uzależniona od tempa gojenia się naszej skóry.
+
Modelowanie sylwetki przy zastosowaniu tego zabiegu wygląda w taki sposób, że z pewnych obszarów ciała zostaje pobrany nasz własny tłuszcz, aby mógł on zostać wszczepiony w miejsca, gdzie występuje jego niedobór. W ten sposób jesteśmy w stanie dowolnie kształtować naszą sylwetkę. Zabieg ten stosuje się również do wyszczuplenia sylwetki. Przeszczep tłuszczu jest polecany wszystkim osobom, które nie są zadowolone ze swojej dotychczasowej sylwetki ze względu na zalegającą tkankę tłuszczową w poszczególnych partiach naszego ciała. Dlatego za pomocą takiego zabiegu można z jednego miejsca pozbyć się tłuszczu, aby móc przetransportować go w miejsce, w którym występuje jego niedobór.
+
Niewydolność wątroby wyklucza z przeprowadzenia takiego zabiegu. Do innych z przeciwwskazań można zaliczyć również przede wszystkim takie kwestie jak: okres karmienia piersią, czas trwania ciąży, występowanie infekcji grzybiczych skóry, występowanie infekcji wirusowych skóry, występowanie infekcji bakteryjnych skóry, borykanie się z problemem choroby nowotworowej, jak również spożywanie niektórych leków. Dlatego, jeżeli mamy świadomość o posiadaniu takich przeciwwskazań to powinniśmy odstąpić od przeprowadzenia takiego zabiegu.
+
Modelowanie sylwetki za pomocą własnego tłuszczu uchodzi za zabieg najbardziej innowacyjny i najbezpieczniejszy. Chodzi tutaj również o zniwelowania ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, które znacznie częściej pojawiają się podczas przeprowadzania innych rodzajów zabiegów. Przeszczep tłuszczu jest polecany wszystkim osobom, które nie są zadowolone ze swojej dotychczasowej sylwetki ze względu na zalegającą tkankę tłuszczową w poszczególnych partiach naszego ciała. Dlatego za pomocą takiego zabiegu można z jednego miejsca pozbyć się tłuszczu, aby móc przetransportować go w miejsce, w którym występuje jego niedobór. Zabieg ten jest polecany osobom w różnym wieku.
+
Jeżeli chodzi o powikłania to należy powiedzieć, że zdarzają się one dość rzadko. Aczkolwiek do jednych z najczęściej występujących można zaliczyć przede wszystkim problemy ze złym krzepnięciem krwi. Jednakże sytuacja taka nie zdarza się dość często. Dlatego też tak wiele osób decyduje się z tego zabiegu korzystać. Przeszczep tkanki tłuszczowej, że możemy zmienić kształt swojej sylwetki w bezpieczny sposób. Tkanka tłuszczowa jest pobierana w przy zastosowaniu wyłącznie najnowocześniejszej metody, dlatego też każdy może mieć pewność, że rezultaty przeprowadzenia zabiegu będą w pełni satysfakcjonujące.

Bezpieczny przeszczep tłuszczu Warszawa cennik

OpisCenaRezerwacja