Przeszczepy włosów brwi bez blizn i bólu

Zabieg, który zazwyczaj trwa kilka godzin i jest bezbolesny. W trosce o komfort klientów przeszczep odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Podczas konsultacji przeprowadzony zostaje wywiad dot. stanu zdrowia i przygotowuje się plan. W planie zostaje uwzględnione miejsce, z którego nastąpi pobór. Wyznaczamy termin i stawiamy się na zabieg. Dzięki miejscowemu znieczuleniu i specjalistycznemu systemowi można wyodrębnić włoski, które są najlepsze – bez bólu. Nowoczesna technologia pozwala na ochronę cebulek, które są niezbędne do uzyskania pożądanych efektów. W trakcie procesu zostaje wykonana seria nakłuć. Po zabiegu zostajemy opatrzeni, a medycy przekazują nam zalecenia i recepty na leki, które przyspieszą gojenie. Na końcu ustalamy datę wizyty kontrolnej, na której zostanie zmieniony opatrunek.

Przeszczepy włosów brwi bez blizn i bólu

Procedura polega na wykonaniu transplantacji brwi, nie jest skomplikowana, a odpowiednio wykwalifikowany zespół zadba o jak największy komfort podczas zabiegu.

Dla kogo

Przede wszystkim do osób, które mają ubytki włosków, czy zanik brwi na łuku brwiowym powstały w różny sposób. Przerzedzone włoski brwi da się zrekonstruować. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy mają zaburzoną symetrię brwi, poczują ulgę po tym zabiegu. Zabieg pełni funkcję poprawienia estetyki całej twarzy, ponieważ brwi to jej ważny element. Ponadto zabieg może pomóc w zakryciu przebarwień, blizn, czy plam powstałych pomiędzy włoskami brwiowymi. Przeszczepowi brwi mogą poddać się osoby, które są pełnoletnie i nie rozpoznano u nich żadnych przeciwwskazań zdrowotnych.

Przygotowanie do zabiegu

Pomiędzy konsultacją, a zabiegiem należy wykonać kilka konkretnych badań. Najważniejszym punktem przygotowań powinno być dokładne przestudiowanie otrzymanej listy zaleceń i informacji zawartych w niej oraz wprowadzenia ich w życie. Jeżeli to możliwe, to nie przyjmować leków, które mają wpływ na krzepnięcie krwi. Ponadto zaleca się odstawienie używek – spożywania alkoholu i spożywania wyrobów tytoniowych należy unikać już kilka dni przed planowaną datą zabiegu. W dniu zabiegu pamiętać o odpowiednim odżywieniu się i wyeliminować napoje zawierające kofeinę.

Efekty

Zabieg powinien skutecznie oraz trwale zagęścić włosy na łuku brwiowym. Włosy, które zostały przeszczepione, wyglądają bardzo naturalnie, więc jest to dyskretny zabieg. Jest to o wiele lepsza opcja niż codzienny makijaż lub nawet makijaż permanentny – zawsze istnieje ryzyko pogorszenia wyglądu brwi wraz z biegiem czasu, takie ryzyko za to nie występuje przy przeszczepie brwi. Dzięki takiemu działaniu możemy poprawić symetrię twarzy, a nawet optycznie się odmłodzić, dzięki zmianie proporcji twarzy i punktu skupienia na niej.

Przeciwskazania

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu przeszczepu brwi mogą być niektóre choroby. Będzie to uczulenie na środki używane do znieczulenia miejscowego, niektóre choroby tarczycy, cukrzyca, miażdżyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, nadciśnienie tętnicze i płucne, niedokrwienie serca, obrzęk limfatyczny, udar mózgu oraz inne wady serca. Aby wykluczyć posiadanie którejś z tych chorób, niezbędne jest właśnie wykonanie odpowiednich badań przed zabiegiem. Czasami możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że na coś chorujemy.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30-60 minut
Wykonywany przez:cosmetologist
Części ciała:All face. cleavage. neck
Inwazyjność:Non-invasive treatment
Sugerowana ilość zabiegów:1-3 TREATMENTS
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

przeszczep brwi

Profesjonalny przeszczep brwi Warszawa

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Rekonstrukcja brwi i jej koszt to bardzo indywidualna sprawa. Całkowita cena zabiegu uzależniona jest od tego, w jakiej ilości i w jakiej jakości pacjent posiada mieszki włosowe, które są niezbędne do przeszczepu. Każdy także ma inne potrzeby i oczekuje innego efektu, dlatego też całkowite koszty mogą się od siebie znacząco różnić. Cena zabiegu może wynieś do kilku tysięcy złotych. Do tego należy także doliczyć konsultację lekarską, która waha się pomiędzy 200 PLN a 300 PLN.
+
Nie, zabieg jest bezinwazyjny, zupełnie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Oczywiście w sytuacji, gdy klient jest zdrowy, spełnia wymagania i nie zataił jakiejś informacji podczas konsultacji lekarskiej o swoim aktualnym stanie zdrowia. Tego pod żadnym pozorem nie wolno robić niezależnie od zbiegu. W przypadku, gdy pacjent został zakwalifikowany do zabiegu i nic nie odbiega w jego przypadku od normy, to nie przewiduje się wystąpienia żadnych skutków ubocznych.
+
Przeważnie okres rekonwalescencji to czas od 4 do 7 dni. Jest to jednak bardzo indywidualna sprawa. Wszystko zależy od możliwości regeneracyjnych organizmu danej osoby oraz od tego, czy przestrzega wszelkich zaleceń lekarskich. Jednakże od razu po zabiegu można wrócić do domu i do wykonywania codziennych czynności, np. do pracy. Zabieg nie wymaga żadnego zwolnienia lekarskiego ani dłuższej obserwacji pod okiem specjalistów. Wykonanie transplantacji to tylko jeden dzień, po zabiegu wszystko może wrócić do normy. W razie jakichkolwiek pytań można zasięgnąć porady lekarza.
+
Efekty są widoczne niemal od razu po wykonaniu zabiegu. Jednak przez kilka pierwszych dni w okolicy brwi mogą pojawiać się zaczerwienienia i opuchlizna, więc na nowe, piękne brwi musimy chwilkę poczekać. Poza tym z upływem czasu nasze brwi będą coraz gęstsze. A ostateczny efekt, który już najprawdopodobniej będzie końcowy i ukaże całkowity nowy kształt brwi, zobaczymy po okresie około 6 miesięcy.
+
To chyba najlepsza informacja ze wszystkich. Efekt zostaje na całą resztę życia. Nie ma potrzeby ponawiania zabiegu. Nasz nowy wygląd pozostanie z nami na zawsze. Jest to bardzo trwały zabieg. Jeżeli nie ulegniemy jakiemuś wypadkowi, w którym poszkodowane zostałyby nasze włoski brwi oraz będziemy o nie odpowiednio dbać w okresie rekonwalescencji, to ich wygląd nie powinien się już nigdy zmienić.
+
Można, nawet wszystkie. Przeszczepione włosy brwi po okresie rekonwalescencji należy traktować jak pierwotne brwi. Można na nich stosować regulację, makijaż, tatuaż czy też piercing. Należy pamiętać jednak o tym, że niektóre z chemicznych produktów mogą osłabiać cebulki włosków, więc trzeba uważać. Regulacja brwi jest nawet wskazana, aby móc uzyskać brwi o pożądanej gęstości włosów. Nie należy jednak oczywiście przesadzać z wyskubywaniem włosków, bo może to na pewien czas zaburzyć ich wzrost i kształt.
+
Opinie byłych pacjentów o zabiegu transplantacji brwi są bardzo pozytywne. Przekonali się na własnej skórze, że zabieg jest nieinwazyjny, szybki, trwały, skuteczny oraz bezbolesny. Zabieg zyskuje na popularności. Coraz więcej pacjentów to rodzina bądź znajomi kogoś, kto już poddał się zabiegowi przeszczepu włosków brwi. Najlepszą odpowiedzią na pytanie, czy pacjenci są zadowoleni – jest fakt, że przysyłają na zabieg swoich bliskich, aby również mogli się mu poddać.
+
Tak, przez około godzinę po zabiegu dochodzi się do siebie i rozmawia o informacjach zawartych w zaleceniach po zabiegowych z lekarzem. Odbieramy recepty na maści i leki wspomagające proces gojenia. Następnie można wrócić do domu i wykonywania codziennych czynności. Nie trzeba zostawać na żadnej obserwacji, ale oczywiście w razie potrzeby zespół specjalistów jest w gotowości, aby udzielić pomocy, czy odpowiedzi na jakieś pytania.

Profesjonalny przeszczep brwi Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Przeszczep brwiod 5000 zł do 20000 zł