Przeszczep brody Warszawa

Zabieg przeszczepu włosów brody – zagęszczenie zarostu

Bezbolesny przeszczep brody pomoże w walce z rzadkim zarostem i miejscami pozbawionych odpowiedniej ilości włosów.
Po zaprojektowaniu wymarzonego zarostu, który będzie idealnie pasował do kształtu twarzy, należy udać się na zlecone badania. Badania pomogą wykluczyć ewentualne przeciwwskazania i ustalić odpowiednią ilość grafów do obszaru dawczego i obszaru przeszczepu.
Cały zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu mieszki włosowe pobiera się z tyłu głowy i transplantuje się je na brodę. Podczas zabiegu lekarz bierze pod uwagę także kierunki wzrostu zarostu. Dzięki temu otrzymany efekt będzie naturalny.
Po zabiegu oczyszczane zostają obydwie naruszone strefy, broda zostaje zabezpieczona i otrzymuje się zalecenia odnośnie do odpowiedniego dbania o naruszone obszary.

Przeszczep brody Warszawa

Przeszczep włosów brody jest idealną opcją dla Panów, którzy pragną zagęścić, czy odbudować – całkowicie lub częściowo – swój zarost.

Dla kogo

Do kogo kierujemy naszą ofertę dotyczącą zabiegu przeszczepu włosków brody? Rekonstrukcja brody to zabieg polecany dla osób, które borykają się z częściowym lub całkowitym brakiem zarostu. Wszyscy mężczyźni, którzy czują się sfrustrowaniu przez wygląd swojej brody lub mają kompleksy z nią związane, powinni zastanowić się nad ofertą przeszczepu włosków brody. Jest to zdecydowanie dyskretna metoda, a przy tym dająca najtrwalsze i najbardziej naturalne efekty. Zbiegowi może poddać się każdy, kto jest pełnoletni i nie wykryto u niego żadnych przeciwwskazań.

Przygotowanie do zabiegu

Jak prawidłowo przygotować się do zabiegu przeszczepu włosów brody? Dokładnie sprecyzowane zalecenia zostaną dobrane indywidualnie i przekazane pomiędzy pierwszą konsultacją a dniem zabiegu. Jednak jedną z podstawowych zasad jest niespożywanie alkoholu tydzień przed planowanym zabiegiem i tydzień po zabiegu. W dniu zabiegu zaleca się też wyeliminowanie kofeiny. Przed zabiegiem należy unikać produktów, które wpływają na krzepnięcie krwi. Ponadto wykonać wszystkie zlecone przez specjalistów w klinice badania, z czego badania krwi są najważniejsze i powinniśmy potraktować je priorytetowo.

Efekty

Jakie efekty będzie można zaobserwować po przeprowadzeniu zabiegu rekonstrukcji włosków brody? Zabieg przeszczepu włosów zapewnia bardzo naturalny efekt. Dodatkowo nie trzeba na niego zbyt długo czekać, od razu po zabiegu widać różnicę. Transplantacja włosów poprawia wygląd całej twarzy. Równy i odpowiednio zagęszczony zarost jest niedocenionym dodatkiem poprawiającym estetykę. Zabieg nie przyczynia się do powstania żadnych blizn, a co więcej dzięki niemu można właśnie zakryć powstałe prędzej blizny, znamiona, czy odbarwienia. Wzrost pewności siebie i eliminacja kompleksów również w naszej opinii to również efekty zabiegu.

Przeciwskazania

Czy istnieją jakieś przeciwwskazanie i jeśli tak, to jakie odnośnie do poddania się zabiegowi przeszczepu włosków brody? Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu przeszczepu włosków brody są niektóre choroby, takie jak: choroby zapalenia skóry, miażdżyca, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze i płucne, uczulenie na którykolwiek z preparatów używanych podczas zabiegu przeszczepu włosów, zaawansowana cukrzyca, łysienie plackowate oraz zaburzenia krzepnięcia krwi. Wykonanie badań i skonsultowanie ich wyników wraz z lekarzem prowadzącym jest tak ważne, ponieważ czasem nawet nie wiemy, że na coś chorujemy. Nie należy lekceważyć żadnego z przeciwwskazań.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:120 - 240 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Skora twarzy
Inwazyjność:zabieg inwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 zabieg
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Przeszczep brody Warszawa

Efektowny przeszczep brody Warszawa

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Czasami może zdarzyć się, że pacjenta dotkną jakieś skutki uboczne w czasie rekonwalescencji. Jednak fakt, czy w ogóle się pojawią, jest indywidualny i nie da się go przewidzieć. Chociaż bardziej narażone są osoby, które mają wrażliwą cerę, skłonną do podrażnień i zaczerwienień. Skutki uboczne to przeważnie obrzęk, zaczerwienienie naruszonych miejsc, siniaki, swąd skóry, drętwienie naruszonych sfer ciała, wrażliwość na dotyk, czy też zmianę temperatury oraz wrastanie się włosków. Jednak większość z tych dolegliwości ustępuje samoistnie i dość szybko. Najczęściej już po kilku dniach od momentu ich wystąpienia.
+
Dobrą informacją jest fakt, że skóra po rekonstrukcji obszaru brody goi się bardzo szybko. Przeważnie już nawet po tygodniu obszar, który został naruszony podczas transplantacji, wygląda naturalnie i zdrowo. Ten zabieg nie wymaga żadnej długiej i uciążliwej rekonwalescencji. Dodatkowo jej okres trwania można spędzić jak każdy inny dzień przed zabiegiem. Można zostać w domu, można pójść do pracy, nie trzeba regenerować się na zwolnieniu lekarskim.
+
Aby zmaksymalizować swój komfort, po zabiegu transplantacji włosków brody można stosować chłodzące okłady w miejsca, gdzie przeszczepiane były włoski. Zmniejszy to uczucie podrażnienia, swędzenia, czy nawet bólu. Należy wzmożenie dbać o higienę naruszonych obszarów. Ponadto na pewien czas zaleca się zaniechanie uprawiania sportów oraz odpuszczenie sobie gorących kąpieli, które mogą podrażnić brodę. Dodatkowo nie powinno się spać na brzuchu, aby nie szurać brodą po innych powierzchniach.
+
Oczywiście zalety przeważają nad wadami, jednakże żaden zabieg nie jest w stu procentach pozbawiony. Do wad zaliczamy możliwość pojawienia się skutków ubocznych, takich jak obrzęk, zaczerwienienie naruszonych miejsc, siniaki, swąd skóry, drętwienie naruszonych sfer ciała, wrażliwość na dotyk, czy też zmianę temperatury oraz wrastanie się włosków. Jest to także procedura dosyć kosztowna, bardziej zbliżona do kosztów przeszczepu włosów na głowie, niż przeszczepu włosków brwi, który jest mniej kosztowny. Koszty jednak są indywidualne i uzależnione od personalnych preferencji i potrzeb.
+
Na wykonanie zabiegu serdecznie zapraszamy wszystkich Panów, którzy marzą o poprawie jakości swojego zarostu. Jeśli jesteś pełnoletni i nie zostaną wykryte żadne przeciwwskazania zdrowotne do wykonania tego zabiegu, to nic innego nie stoi na przeszkodzie do wykonania go. Procedura rekonstrukcji włosków pomoże osobom, które borykają się z problemami związanymi z przebytą chorobą, ale także tym, które bez poważniejszych powodów chcą po prostu zmienić wygląd swojego zarostu i marzą, np. o posiadaniu bujnych wąsów, a akurat wąsy naturalnie rosnąć nie chcą pomimo różnym wspomagaczom wzrostu.
+
Koszty wykonania przeszczepu włosków na brodzie jest indywidualny i uzależniony od tego, z jaką powierzchnią do uzupełnienia i zagęszczenia mamy do czynienia. Koszt jednego graftu to około 12 PLN. Tak więc cena zabiegu, do której trzeba jeszcze doliczyć koszty konsultacji lekarskich, będą się znacząco różnić w zależności od tego, jak duży obszar zostanie poddany zabiegowi. Oszacować cenę można na konsultacji, będzie to najrzetelniejsza informacja, dlatego zapraszamy do zapisów w celu dowiedzenia się większej ilości informacji.
+
System Smart Graft jest innowacyjnym urządzeniem, które stosowane jest podczas zabiegów przeszczepów włosów. Zapewnia on doskonałe rezultaty transplantacji. Precyzja zabiegu jest większa. Pozwala na znaczące skrócenie czasu wykonywania zabiegu, więc zapewnia większą swobodę pacjenta. Ponadto system ten jest niesamowicie precyzyjny. Gwarantuje najlepsze efekty, dzięki specjalistycznemu programowi, który potrafi wyselekcjonować najlepszej jakości włoski niezbędne do rekonstrukcji zarostu. Usprawnia, przyspiesza i polepsza jakość wykonywanych usług. Cieszy się popularnością i wysokimi notowaniami w różnych rankingach porównujących podobne systemy.
+
Cały zabieg transplantacji włosów jest całkowicie bezbolesny. Są to coraz bardziej popularne zabiegi, m.in. właśnie ze względu na ich bezbolesność. Transplantacja wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, które pacjent otrzymuje przed rozpoczęciem zabiegu. Nie jest odczuwany więc żadnego rodzaju dyskomfort ani ból. Czasami jedynie może się zdążyć, że procedura trwa kilka godzin i znieczulenie słabnie. Wtedy jednak dokładane jest kolejne i znów zabieg nie przysparza żadnych niedogodności. Podczas zabiegu można się skarżyć tylko na niewygodną pozycję, ale po kilkugodzinnym zabiegu prawdopodobnie każda pozycja byłaby niekomfortowa.

Efektowny przeszczep brody Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Przeszczep brodyod 5000 zł do 20000 zł