Idealne modelowanie ust Warszawa

Modelowanie ust kwasem hialuronowym pomaga pozbyć się kompleksów i wspaniale wpłynąć na własną samoocenę.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym odbywa się przy zastosowaniu cienkiej igły, dzięki której zostaje wprowadzony preparat w nasze usta. Chwilę przed zabiegiem zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Dlatego zabieg jest w pełni bezpieczny, komfortowy oraz bezbolesny dla każdego pacjenta. Cały zabieg trwa około trzydziestu minut. Podczas jego wykonywania można w dowolny sposób wymodelować wargi, aby w jak największym stopniu pasowały one do naszych proporcji twarzy. Warto również dodać, że technika podania kwasu hialuronowego w dużej mierze uzależniona jest od wstępnej konsultacji ze specjalistą, który miałaby nam taki zabieg przeprowadzić.

Idealne modelowanie ust Warszawa

Zabieg modelowania ust przy użyciu kwasu hialuronowego powoduje, że każdy z pacjentów będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Dla kogo

Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest dla każdego, kto pragnie w odpowiedni sposób zmienić kształt swoich ust, ale również ich wielkość. Kwas hialuronowy nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych dla naszego zdrowia i skóry. Modelując kontur warg możemy mieć gwarancję, że nasza pewność siebie w sposób znaczący wzrośnie, jak również będziemy się czuć o wiele bardziej komfortowo. Coraz większa liczba osób decyduje się skorzystać z modelowania ust. Z zabiegu powiększania ust mogą skorzystać wszystkie osoby, które są niezadowolone z ich naturalnego wyglądu.

Przygotowanie do zabiegu

Wiele osób zapewne zastanawia się, jak wygląda przygotowanie do zabiegu. Otóż, w pierwszej kolejności należy powiedzieć przede wszystkim to, że chwilę przed przeprowadzeniem zabiegu zostaje zaaplikowane znieczulenie miejscowe, aby pacjent nie odczuwał jakichkolwiek dolegliwości bólowych. W związku z tym nie ma również potrzeby wykonywania dodatkowych badań. Natomiast wszelkie dodatkowe kwestie związane z tym aspektem z całą pewnością zostaną wyjaśnione podczas konsultacji lekarskiej. Należy także pamiętać, aby przed wykonaniem zabiegu nie spożywać alkoholu.

Efekty

Efekt powiększania ust jest widoczny niemal natychmiast. Aczkolwiek należy pamiętać, że tuż po przeprowadzeniu tego zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk. Znika on w krótkim czasie i nie jest niczym niepokojącym. Efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Natomiast należy pamiętać, aby po upływie około sześciu miesięcy zdecydować się na kolejną wizytę u specjalisty, ponieważ kwas hialuronowy wraz z biegiem czasu będzie się naturalnie wchłaniał. Po przeprowadzeniu zabiegu należy unikać intensywnego nagrzewania ciała.

Przeciwskazania

Zabieg powiększania i modelowania ust uchodzi za jeden z najpopularniejszych z zakresu medycyny estetycznej. Ale występują pewne przeciwwskazania. Do przeciwwskazań tych można w szczególności zaliczyć takie kwestie jak: okres trwania ciąży, karmienie piersią, borykanie się z problemem występowania choroby nowotworowej, występowanie infekcji bakteryjnej, występowanie infekcji wirusowej, występowanie infekcji grzybiczej skóry, nadmierne spożywanie alkoholu, jak również stosowanie niektórych leków.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30-60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:usta
Inwazyjność:zabieg iniekcyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1-3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

MODELOWANIE UST

Idealne modelowanie ust Warszawa

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zwiększenie objętości warg jest bezpieczne dla naszego zdrowia, ponieważ podczas przeprowadzania takiego zabiegu zostaje wykorzystana wyłącznie najbardziej innowacyjna metoda. Dlatego każdy z pacjentów może mieć pewność, że taki zabieg nie wpłynie w niekorzystny sposób na jego zdrowie, bądź też samopoczucie. Zabieg modelowania i powiększania ust każdego roku staje się coraz bardziej popularny. Zarówno, jeżeli chodzi o kobiety, jak i o mężczyzn. Zabieg powiększania i modelowania ust uchodzi za jeden z najpopularniejszych z zakresu medycyny estetycznej. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tego zabiegu występują pewne przeciwwskazania. Do przeciwwskazań tych można w szczególności zaliczyć takie kwestie jak: okres trwania ciąży, karmienie piersią, borykanie się z problemem występowania choroby nowotworowej, występowanie infekcji bakteryjnej, występowanie infekcji wirusowej, występowanie infekcji grzybiczej skóry, nadmierne spożywanie alkoholu, jak również stosowanie niektórych leków.
+
Na zabieg modelowania ust warto zdecydować się w każdym momencie, gdy tylko nie jesteśmy zadowoleni z kształtu, bądź też z wielkości naszych ust. Powiększanie ust Warszawa to gwarancja uzyskania w pełni satysfakcjonujących efektów, jak również gwarancja bezpieczeństwa i dużej dozy komfortu. Dzięki temu zabiegowi objętość ust będzie taka, jaką byśmy sobie życzyli, ale jednocześnie będzie zachowany w pełni naturalny efekt. Efekt powiększania ust jest widoczny niemal natychmiast. Aczkolwiek należy pamiętać, że tuż po przeprowadzeniu tego zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk. Znika on w krótkim czasie i nie jest niczym niepokojącym. Efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Natomiast należy pamiętać, aby po upływie około sześciu miesięcy zdecydować się na kolejną wizytę u specjalisty, ponieważ kwas hialuronowy wraz z biegiem czasu będzie się naturalnie wchłaniał do naszego organizmu.
+
Zabieg modelowania ust jest w pełni bezbolesny. Dzieje się tak, ponieważ chwilę przed jego wykonaniem zostaje zastosowane znieczulenie o charakterze miejscowym, które jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Zabieg ten powoduje, że podczas jego przeprowadzania możemy poczuć się w pełni komfortowo. W obecnej chwili coraz większa liczba osób decyduje się skorzystać z modelowania ust. Wpływ na takie zjawisko ma wiele kluczowych przyczyn, ale przede wszystkim to, że odpowiednio wymodelowane usta są w stanie podnieść naszą samoocenę, jak również przyczynić się do znacznie większego komfortu naszego życia. Powiększanie ust kwasem hialuronowym odbywa się przy zastosowaniu cienkiej igły, dzięki której zostaje wprowadzony preparat w nasze usta.
+
Po zabiegu powiększania ust należy przed kilka dni unikać wystawiania naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również nie należy w tym czasie korzystać z sauny oraz basenów. Trzeba także pamiętać, że spożywanie alkoholu około trzy dni po przeprowadzonym zabiegu nie jest wskazane, jak również palenie wyrobów tytoniowych.
+
Wyrobów tytoniowych nie należy palić około przez siedem dni po przeprowadzeniu zabiegu powiększania ust. Jest to istotne, ponieważ jeżeli nie zastosujemy się do tego wskazania to końcowy rezultat naszych ust może być inny, niż byśmy się go spodziewali.
+
Po przeprowadzeniu zabiegu polegającego na wstrzyknięciu preparatu, jakim jest kwas hialuronowy zaleca się spożywać duże ilości wody, jak również okrężnymi ruchami masować usta. Dzięki temu będą one o wiele lepiej nawilżone, a ich kontur będzie o wiele bardziej wyrazisty. Należy również pamiętać, że kwas hialuronowy stosuje się nie tylko w przypadku powiększania ust, ale również w przypadku redukcji drobnych zmarszczek. Efekt powiększania ust jest widoczny niemal natychmiast. Aczkolwiek należy pamiętać, że tuż po przeprowadzeniu tego zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk. Znika on w krótkim czasie i nie jest niczym niepokojącym. Efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Natomiast należy pamiętać, aby po upływie około sześciu miesięcy zdecydować się na kolejną wizytę u specjalisty, ponieważ kwas hialuronowy wraz z biegiem czasu będzie się naturalnie wchłaniał do naszego organizmu.
+
Nie zaleca się spożywania kawy przez jedną dobę przed przeprowadzeniem zabiegu modelowania ust. Tak samo sytuacja wygląda ze spożywaniem alkoholu, bądź też napojów energetycznych.
+
Ważną informacją jest przede wszystkim to, że po przeprowadzeniu zabiegu modelowania ust nie zaleca się spożywania gorących potraw oraz napoi. W związku z tym można spożywać różnorodne potrawy, aczkolwiek najważniejsze jest to, aby były one wyłącznie w temperaturze pokojowej.

Powiększanie ust Warszawa – co trzeba wiedzieć o zabiegu cennikOpisCenaRezerwacja
HA Powiększenie i modelowanie ust 1249 zł Szybki kontakt