Peeling laserowy Warszawa

Czy warto zdecydować się na peeling laserowy w Warszawie?

Zabieg peelingu laserowego jest polecany każdemu, kto chciałby udrożnić ujścia gruczołów łojowych. Nie zawsze peeling wykonany w domu jest w stanie to uczynić, dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z peelingu laserowego już w trakcie wykonywanie zabiegu, może być widoczne zaczerwienienie skóry. Jednak stosuje się technologię, zwaną specjalną koloidalną zawiesiną węgla, dzięki czemu następuje ujednolicenie kolorytu. Efekty zabiegu to nie tylko właściwości rozjaśniające, ale również to, że wygładzane są najdrobniejsze nierówności. Obecnie peeling laserowy uznawany jest za najskuteczniejszy ze sposobów, na usunięcie martwego naskórka, doskonale stymuluje skórę, dzięki temu rozszerzone pory są wyraźnie zmniejszone.

Peeling laserowy Warszawa

Peeling laserowy pomaga odmłodzić skórę o dobrych kilka lat!

Dla kogo

Dla kogo? Laserowy peeling węglowy wspaniale sprawdza się dla osób, które mają problemy ze skórą, borykają się z nierównościami typu cellulit, czy zatkanymi porami. Przede wszystkim jednak zabieg pomaga w odmłodzeniu, poprzez stymulację produkcji kolagenu. Dlatego jeśli chcemy zatrzymać czas, bądź też nawet odmłodzić się, jest to wspaniałe rozwiązanie. Laser emituje wiązkę laserową, która w powoduje zwężenie porów skóry. Zabieg świetnie działa na osoby, które posiadają cerę zniszczoną wieloletnim paleniem papierosów, nadużywaniem alkoholu, czy też przebytym trądzikiem. Zabieg wykonywany jest przez przeszkolonych specjalistów, którzy oceniają predyspozycje i stan naskórka, a następnie podejmują indywidualną decyzję.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do peelingu węglowego polega przede wszystkim na zaprzestaniu stosowania suplementów diety, które zawierają, bądź też mogą zawierać w składzie substancje światłouczulające. Nie powinno się również pić naparów z pokrzywy, dziurawca. Jeśli planujemy wykonanie zabiegu, nie powinniśmy opalać skóry na krótko przed jego terminem. Warto pamiętać o tym, że jeśli u kogoś została stwierdzona choroba nowotworowa, to również należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który wyda opinie dotyczącą tego, czy można wykonać taki właśnie zabieg. W przypadku leczenia wielu nowotworów stosuje się preparaty, które mogą powodować poważne skutki uboczne, w przypadku zastosowania lasera.

Efekty

Efekty to przede wszystkim ujednolicenie kolorytu skóry, wyrównanie powierzchni skóry, dzięki temu nie ma konieczności nakładania makijażu kryjącego, co czyni wiele pań. Zabieg doskonale sprawdza się jeśli chodzi o redukcję zmarszczek, dlatego twarz szyja dekolt mogą zostać odmłodzone o wiele lat. Oczywiście po zabiegu skóra wrażliwa może być delikatnie zaczerwieniona, dlatego nie należy jej wystawiać na promieniowanie słoneczne. Już po pierwszym zabiegu wszelkie przebarwienia są mniej widoczne.

Przeciwskazania

Najważniejsze przeciwwskazania to oczywiście cukrzyca, ponieważ zabieg to nie tylko oczyszczenie, ale przede wszystkim złuszczanie skóry. W przypadku tej choroby bardzo często pojawiają się zaburzenia krzepnięcia krwi. Laserowego peelingu węglowego nie poleca się także w sytuacji, gdy okres laktacji trwa, bądź też zakończył się niedawno. Przeciwwskazaniem są także choroby nowotworowe, bądź też wrażliwa skóra. W przypadku tej ostatniej często wykonuje się najpierw próbę, jak zareaguje na wiązkę lasera.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:15-45 minut
Wykonywany przez:lekarz, kosmetolog
Części ciała:Twarz, dekolt, brzuch, ciało
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Peeling laserowy Warszawa

Peeling laserowy Warszawa- zadbaj o swoją skórę w profesjonalny sposób!

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Obecnie jest to jedna z najbezpieczniejszych form peelingu, jakie są dostępne na rynku medycyny estetycznej. Doskonale sprawdza w każdym wieku. Powoduje nie tylko oczyszczenie, ale przede wszystkim złuszczanie martwego naskórka. Jest skuteczniejszą formą zabiegu, który możemy wykonać w zaciszu własnego domu. Peeling laserowy jest polecany w walce z przebarwieniami, pomaga zwęzić pory skóry, wygładzić ją, dzięki temu skóra staje się zdrowsza i nabiera pięknego, zdrowego koloru.
+
Świeża opalenizna jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Również po zabiegu należy się powstrzymać przed narażeniem się na promienie słoneczne, ponieważ procedura polega na naświetlaniu laserem, naskórek może być podrażniony, przez co znacznie łatwiej doprowadzić do nieprzyjemnych podrażnień. Przed samym zabiegiem nie warto wykonywać peelingu w swoim domu, ponieważ ten laserowy gwarantuje nie tylko maksymalne oczyszczenie, ale przede wszystkim wspaniały efekt. Ponadto zastosowanie się do tego zalecenia sprawia, że redukcja zaczerwienienia jest znacznie łatwiejsza.
+
Do wykonania peelingu laserowego wiele osób skłania fakt, że można skórę wygładzić, poprawić jej kolor, ale przede wszystkim odmłodzić. W przypadku peelingu węglowego bardzo duże znaczenie ma to, że bez wspomagania się botoksem, czy innymi produktami, a nawet operacjami, można skutecznie odmłodzić swój wygląd o wiele lat. Świetnie wpływa na naskórek, już po pierwszym zabiegu widoczne jest wygładzenie skóry, znikają przebarwienia, za ten efekt jest szczególnie doceniany.
+
Rozszerzone pory, trądzik to problemy skórne, które nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale bardzo często wpływają na akceptację ciała i samoocenę. Laser wygładza powierzchnię, ponieważ jego wiązka wnika wgłąb skóry, gdzie nie są w stanie dotrzeć żadne składniki odżywcze, które dostarczane są w postaci kremów. Szczególnie jeśli zmiany objęte są w widocznych miejscach jak twarz szyja. Już po pierwszym zabiegu trądzik staje się mniej widoczny, a złuszczanie skóry skutecznie oczyszcza pory. Nawet osoby, które od lat borykają się z nieestetycznymi zmianami, doceniają moc zabiegu. Wykonanie serii zabiegów sprawia, że można rozprawić się z trądzikiem raz na zawsze. Ponadto poprawia się kolor skóry, a wszelkie nierówności zostają wygładzone.
+
Bardzo wiele osób dojrzałych zastanawia się nad tym, w jaki sposób można zatrzymać lub cofnąć czas. Nie każdego stać na drogie operacje, a wielu obawia się konsekwencji, czy efektu dalekiego od własnych wyobrażeń. Laser jest rozwiązaniem, które z jednej strony przyniesie wygładzenie zmarszczek, z drugiej zniweluje przebarwienia, a przede wszystkim sprawi, że skóra będzie prezentowała się młodziej. Warto sprawdzić przeciwwskazania, skonsultować się z lekarzem, w przypadku stosowania leków, a następnie skorzystać z tej możliwości. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.
+
W przypadku wrażliwej skóry zaczerwienie po zabiegu jest czymś normalnym. Wiadomo, że ciało różnie reaguje na działanie lasera, dlatego zaleca się wykonanie próby przed zabiegiem. Zdarzają się osoby, u których to zaczerwienienie rzeczywiście jest bardziej widoczne, jednak można je zamaskować delikatnym makijażem, czy też stosować kremy, które wspomogą regenerację naskórka.
+
W dniu zabiegu należy zadbać nie tylko o właściwe nawodnienie organizmu, ale przede wszystkim należy się wyspać. Wypoczęty organizm znacznie lepiej się regeneruje, dotyczy to także skóry. Sam zabieg nie jest bolesny, jednak często stosuje się znieczulenie, szczególnie jeśli ktoś posiada wrażliwą skórę, czy też naświetlane będzie miejsce, które uznawane jest za delikatne. Wiele zależy od progu bólu konkretnej osoby.
+
Obecnie nie jest to przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. Jednocześnie należy zauważyć, że wiele kobiet w trakcie miesiączki odczuwa zwiększoną wrażliwość skóry, dlatego zabieg może być bolesny. Ponadto proces gojenia się skóry, znikania zaczerwienienia może być wydłużony. Dlatego z jednej strony nie uznaje się tego za przeszkodę, część gabinetów zaleca jedynie wybranie innego terminu z uwagi na komfort pacjentki. Jeśli w trakcie zabiegu specjalista wraz z pacjentką uzna, że wymaga znieczulenia, to oczywiście zostanie ono podane. Obecnie peelingi chemiczne są jednymi ze skuteczniejszych sposobów na piękną skórę, stąd też ukrycie rumienia makijażem w przypadku pojawienia się go po zabiegu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Komfort i efekt sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na ten krok.

Peeling laserowy Warszawa- zadbaj o swoją skórę w profesjonalny sposób! cennik

OpisCenaRezerwacja