Peeling kawitacyjny Warszawa: efektowne i głębokie oczyszczanie skóry

Peeling kawitacyjny poprzez fale ultradźwiękowe sprawia, że skóra staje się rozświetlona, nawilżona i dogłębnie oczyszczona, a martwy naskórek zostaje usunięty.

Peeling kawitacyjny polega na wykorzystaniu właściwości, jakie wykazują fale ultradźwiękowe w połączeniu z wodą bądź ampułkami. Wówczas w wyniku takiego połączenia powstają na skórze pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. To właśnie te pęcherzyki ulegają powiększeniu w efekcie czego pękają pod wpływem ciepła, a także ciśnienia. W ten sposób dochodzi do oczyszczenia skóry z martwego naskórka i istnieje szansa na dokładne usunięcie nadmiaru sebum. Zabieg peelingu kawitacyjnego wykonuje się specjalnym urządzaniem za pomocą wibracji ultradźwiękowej to poprawia mikrokrążenie krwi i umożliwia usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni skóry, w tym substancji toksycznych. Zabieg wykonywany jest na zwilżonej skórze.

Peeling kawitacyjny Warszawa: efektowne i głębokie oczyszczanie skóry

Wykonanie peelingu kawitacyjnego usprawnia wchłanianie substancji aktywnych, umożliwia dotlenienie skóry i doskonale zmiękcza naskórek

Dla kogo

Peeling kawitacyjny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z nierównym kolorytem skóry oraz przebarwieniami. Świetnie sprawdza się w redukcji blizn potrądzikowych i u osób posiadających zanieczyszczoną bądź zmęczoną cerę pozbawioną blasku. Metoda ta nadaje się do każdego rodzaju cery, a co za tym idzie zabiegowi mogą się podać zarówno osoby z cerą tłustą, jak i cerą suchą. Peeling kawitacyjny to rozwiązanie dla osób zmagających się z poważnym problemem jakim jest nadmiar sebum, rozszerzone pory i pierwsze zmarszczki

Przygotowanie do zabiegu

Warto wiedzieć, że peeling kawitacyjny nie wymaga od osoby chcącej go wykonać specjalnych przygotowań. Jednakże w dniu zabiegu warto zrezygnować z makijażu. Skróci to wstępny proces wykonywany przez kosmetologa, jakim jest oczyszczenie skóry przed peelingiem kawitacyjnym. Dopiero po wstępnym oczyszczaniu kosmetolog przeprowadza peeling za pomocą ultradźwięków. Co więcej tego typu zabieg stanowi doskonała formę przygotowania do innych zabiegów kosmetycznych bądź pielęgnacyjnych.

Efekty

Peeling kawitacyjny daje bardzo zadawalające efekty i skutecznie usuwa martwe komórki naskórka. Wówczas skóra odzyskuje blask, a jej koloryt zostaje wyrównany. Urządzenie wykorzystywane do peelingu kawitacyjnego masuje skórę, a fale ultradźwiękowe wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej. Zabieg poprawia mikrokrążenie i pobudza produkcję elastyny oraz kolagenu. Dzięki temu dochodzi do redukcji drobnych zmarszczek. Ponadto peeling pozwala na usunięcie nadmiaru sebum z zatkanych porów, a także mieszków włosowych.

Przeciwskazania

Do zabiegu istnieją jednakże pewne przeciwwskazania, a należą do nich między innymi: trądzik różowaty w aktywnej fazie, choroby nowotworowe, skłonność do tworzenia się bliznowców, znamiona, metalowe implanty w okolicy miejsca zabiegu, rozrusznik serca, osteoporoza, choroba łuszczycy, a także ciąża i uszkodzone błony komórkowe. Oprócz tego zabiegu nie należy wykonywać podczas infekcji skórnych, takich jak opryszczka. Kolejnym ważnym przeciwwskazaniem do wykonania peelingu kawitacyjnego jest gorączka oraz zły stan zdrowia organizmu.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:Cala twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Peeling kawitacyjny Warszawa: efektowne i głębokie oczyszczanie skóry

Peeling kawitacyjny poprzez fale ultradźwiękowe sprawia, że skóra staje się rozświetlona, nawilżona i dogłębnie oczyszczona, a martwy naskórek zostaje usunięty

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zabieg peeling kawitacyjny można wykonać na różnych częściach ciała, takich jak: twarz, szyja, dekolt, plecy, a nawet piersi. Zabieg peelingu kawitacyjnego można także wykonać na problematycznych miejscach na skórze np. w miejscu występowanie przebarwień bądź w miejscach występowania blizn. Zabieg peelingu pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum oraz dokładne usunięcie martwych komórek naskórka. Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę, dzięki czemu cera staje się promienna, oczyszczona i zrelaksowana. Decydując się na zabieg w salonie kosmetycznym w pierwszej kolejności kosmetolog musi wykluczyć u danej osoby występowanie przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
+
Peeling kawitacyjny twarzy oraz innych części ciała wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia emitującego ultradźwięki, które w kontakcie z wodą wnika w głąb skóry, po czym przemienia się w pęcherzyki gazu, które doskonale usuwają wszystkie zbędne produkty przemiany materii. W warunkach domowych jesteśmy w stanie wykonać zabieg peelingu jedynie o charakterze powierzchniowym. Natomiast udając się do salonu kosmetycznego mamy możliwość poddania się profesjonalnemu zabiegowi, który poprawia dotlenienie komórkowe, a także zwiększa przenikanie substancji aktywnych w głąb naszej skóry. Oczywiście z racji tego iż zabieg ten wykonany przez salon kosmetyczny nie jest jedynie powierzchowny, a wręcz odwrotnie przenika w głębsze warstwy skóry, wówczas jest on nieco bardziej inwazyjny niż ten wykonywany w warunkach domowych. Jednakże ryzyko powstania podrażnień jest bardzo niskie. Większość salonów kosmetycznych proponuje swoim klientom dodatkowo nałożenie maski, która zmniejsza ryzyko powstania jakichkolwiek podrażnień. W tej kwestii świetnie sprawdza się maska algowa.
+
Peeling kawitacyjny pozwala na bezbolesne oczyszczenie skóry. Podczas zabiegu stosowane są ultradźwięki, które oddziaływują na wilgotną skórę. W trakcie zabiegu można się zrelaksować, a jedyne odczucia jakie się pojawią to wibrowanie oraz łaskotanie. Zatem wykonanie peelingu kawitacyjnego nie jest zabiegiem powodującym ból.
+
Warto wiedzieć, że usuwanie martwych komórek naskórka metodą peelingu kawitacyjnego jest bezpieczne i można je wykonać na każdym typie skóry. Wówczas jeśli skóra jest bardzo wrażliwa być może konieczna jest wizyta u specjalisty np. dermatologa. W przypadku skóry wrażliwiej po wykonaniu peelingu może wystąpić lekkie zaczerwienie. Jednakże znika ono samoistnie po kilku godzinach od wykonania zabiegu. Wiele osób z wrażliwą skórą wykonuje na twarz peeling kawitacyjny.
+
Peeling kawitacyjny to świetne rozwiązanie zarówno, jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa, jak i jak sposób na redukcję płytkich zmarszczek. Regularne wykonywanie peelingu niesie z sobą wiele pozytywów. Dzięki temu naskórek jest systematycznie złuszczany, a to jest bardzo istotne dla zapobiegania powstawaniu zmarszczek. Co więcej peeling kawitacyjny wnika do głębszych warstw skóry, a w efekcie następuje poprawa mikrokrążenia. Skóra staje się jędrniejsza oraz bardziej elastyczna poprzesz zwiększoną produkcję elastyny i kolagenu. Co więcej zabieg można wykonać na różne partie ciała np. twarz, szyja, dekolt, lub plecy. Jest to jednoznaczne z tym, że i na tych patiach ciała można opóźnić proces starzenia się.
+
Peeling kawitacyjny w dużej mierze polega na usunięciu martwych komórek naskórka, a co za tym idzie nasza skóra po zabiegu jest pozbawiona zrogowaciałej warstwy ochronnej. W związku z tym warto zdecydować się na wykonanie peelingu kawitacyjnego w miesiącach, w których nasza skóra nie będzie narażona na silne promieniowanie słoneczne. Praktycznie każdy salon urody zaleca przeprowadzenie zabiegu zimą, jesienią bądź wczesną wiosną. Nie zaleca się wykonywanie zabiegu peelingu przed wyjazdami na wakacje, gdyż istnieje ryzyko podrażnienia naszej skóry promieniami UV. Co istotne niezależnie od pory roku i nasłonecznienia po zabiegu warto stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym oraz unikać wszelkiego opalania się.
+
W warszawie peeling kawitacyjny cieszy się coraz większą popularnością wśród osób pragnących dogłębnie oczyścić cerę. Peeling kawitacyjny dobre efekty uzyskuje już po pierwszym zabiegu. Natomiast w celu odmłodzenia skóry warto rozważyć wykonanie kolejnych zabiegów np. serii zabiegów kosmetycznych. Po wykonanym peelingu skóra staje się gładka i jest w stanie przyjąć o wiele więcej substancji aktywnych zawartych np. w kosmetykach. Oznacza to, że po zabiegu peelingu warto poddawać skórę regularnej pielęgnacji. Ogólnie rzecz ujmując peeling kawitacyjny to doskonała metoda na przygotowanie skóry przed innymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Co więcej po zabiegu należy pamiętać o stosowaniu kremów z filtrem przeciwsłonecznym i unikanie opalania się. Jest to bardzo ważne gdyż skóra bezpośrednio po peelingu jest pozbawiona martwej warstwy naskórka, która stanowiła pewnego rodzaju barierę przed promieniowaniem UV.
+
Peeping kawitacyjny Warszawa jest zabiegiem bezpiecznym, a jego wykonanie nie powoduje dolegliwości bólowych. Natomiast niekiedy w przypadku skóry bardzo wrażliwej może wystąpić po zabiegu lekkie zaczerwienienie. Zaczerwienienie to znika samoistnie już kilka godzin po przeprowadzonym zabiegu. Peeling kawitacyjny stanowi doskonałą możliwość nieinwazyjnego oczyszczenia skóry. Zabieg wpływa także na przepływ krwi oraz pobudzając komórki do naturalnej odnowy, a także pozwala uzyskać skórę gładką bez nadmiaru sebum i martwego naskórka. Aby zwiększyć bezpieczeństwo zabiegu należy wybrać salon kosmetyczny, który jest w stanie zapewnić nam jako klientom najwyższą jakość usług i spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Peeling kawitacyjny Warszawa: efektowne i głębokie oczyszczanie skóry cennikOpisCenaRezerwacja
Peeling kawitacyjny - twarz 309 zł Szybki kontakt
Peeling kawitacyjny - twarz + szyja + dekolt 389 zł Szybki kontakt