Zabieg Onda w Warszawie - skuteczna metoda na redukcję tkanki tłuszczowej i usuwanie cellulitu

Szybkie i skuteczne usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu dzięki innowacyjnej technologii Coolwaves.

Onda to nowoczesna, rewolucyjna technologia, dzięki której zabieg redukcji tkanki tłuszczowej jeszcze nigdy nie był tak szybki, prosty i bezpieczny. Do zabiegu używa się urządzenie emitujące fale elektromagnetyczne docierające do głębokiej warstwy skóry właściwej gdzie rozbijają komórki tłuszczu, które są następnie usuwane w zachodzących naturalnie w każdym organizmie procesach metabolicznych. Jednocześnie wpływają na kompleksowe ujędrnienie skóry poprzez wpływ na skurcz włókien kolagenowych i pobudzenie do ich syntezy. Efekt – widoczna redukcja cellulitu i ujędrnianie skóry. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia kontaktowego zabieg jest w pełni bezbolesny i nieinwazyjny.

Redukcja tkanki tłuszczowej falą magnetyczną Onda Warszawa

Mikrofale Coolwaves gwarantują bezinwazyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzenia głębokiego cellulitu.

Dla kogo

Zabieg Onda zalecany jest każdemu skarżącemu się na nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, w tzw. "boczkach" i "oponce na brzuchu" oraz innych częściach ciała. Oprócz tego zabieg gwarantuje efekt ujędrniania skóry, dlatego będzie dobrym wyborem dla osób borykających się z problemem głębokiego, jak i powierzchniowego cellulitu jak i odczuwających skutki spadku poziomu kolagenu pod wpływem wieku. Spektakularne efekty zabiegu odczują też klientki, które mierzą się z obwisłą skórą.

Przygotowanie do zabiegu

Ten zabieg usuwania tkanki tłuszczowej ze względu na swój wyjątkowo bezinwazyjny charakter nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania. Na umówioną wizytę dobrze przyjść wypoczętym i nawodnionym, na skórę bezpośrednio przed zabiegiem nie nakładać balsamów i kremów oraz zdjąć wszelką biżuterię. Aby emitowane przez technologię onda mikrofale mogły dotrzeć do głębokiej warstwy skóry, kosmetolog wykonujący zabieg oczyści daną okolicę i ewentualnie usunie z niej nadmierne owłosienie.

Efekty

Nowoczesna technologia wykorzystująca mikrofale Coolwaves działa trójfazowo. Po pierwsze rozbija komórki tłuszczu i widocznie redukuje tkankę tłuszczową. Po drugie poskramia nawet zaawansowany cellulit i po trzecie ma działanie ujędrniające i daje efekt odmłodzenia skóry. Co więcej efekty zabiegu onda widoczne są już po pierwszej sesji, zabieg wymaga mniejszej ilości powtórzeń, a jego pozytywne skutki odczuwalne są przez długi czas. Cały proces jest w pełni bezpieczny i bezbolesny.

Przeciwskazania

Jak każdy zabieg z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej liposukcja z użyciem mikrofali Coolwaves ma swoje przeciwwskazania. Zalicza się do nich choroby takie jak: choroby żył (zapalenie żył, zakrzepica czy też zakrzepowe zapalenie żył), choroby serca, cukrzyca, nowotwory, niewydolność wątroby lub nerek, skaza krwotoczna i choroby neurologiczne. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest też ciąża i okres karmienia piersią, leczenie steroidami, jak i wszelkie infekcje.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:10 - 40 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:Ciało
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:Indywidualnie
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Redukcja tkanki tłuszczowej falą magnetyczną Onda Warszawa

Szybkie i skuteczne usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu dzięki innowacyjnej technologii Coolwaves

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zabieg polega na nieinwazyjnej penetracji skóry. Przeprowadzany jest z użyciem kilku rodzajów głowic emitujących fale elektromagnetyczne, które docierają zarówno do płytkiej warstwy skóry (głowica płytkiego działania), jak i głębokiej warstwy skóry właściwej (głowica głębokiego działania), gdzie znajdują się duże ilości komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe są przez mikrofale rozbijane na mniejsze krople, a następnie usuwane przez naturalne procesy metaboliczne zachodzące bez przerwy w organizmie człowieka. Jednocześnie następuje pobudzenie włókien kolagenowych, które są gwarantem jędrnej, młodej skóry. Dzięki temu zachodzi widoczna redukcja cellulitu, a jednocześnie poruszenie nawet wyjątkowo opornej tkanki tłuszczowej do spalania. Zabieg pomaga wygładzić skórę, przyczynia się do modelowania sylwetki, a także usunięcia z organizmu nadmiernych pokładów komórek tłuszczowych z tkanki podskórnej i uporczywego cellulitu.
+
Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest z pacjentem wywiad, w celu wykluczenia wszelkich możliwych przeciwwskazań. Zabieg przeprowadzany może być na dowolnej partii ciała. Następnie kosmetolog ocenia grubość tkanki tłuszczowej w celu wyboru rodzajów głowic dostosowanych do odpowiedniej głębokości tkanki podskórnej, oczyszcza skórę i przygotowuje ją do sesji. Do przeprowadzenia zabiegu używa się urządzenia onda emitującego specjalne mikrofale rozbijające komórki tłuszczowe i powodujące pobudzenie włókien kolagenowych. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać ciepło i delikatne mrowienie związane powodowane przez powierzchniowe nagrzewanie.
+
Po zabiegu nie jest wymagana specjalna rekonwalescencja. Pacjent może odczuwać obniżenie ogólnego samopoczucia i osłabienie przez pierwsze 48 godzin po zabiegu. Nie ma jednak przeciwwskazań do powrotu do codziennych aktywności. Po zakończonej serii zabiegów na tkankę tłuszczową zaleca się poddanie się zabiegom drenującym na całe ciało w celu polepszenia efektów i pobudzenia procesów naprawczych w tkance podskórnej. Oprócz tego pacjent powinien dbać o dobre nawodnienie organizmu i o codzienną aktywność fizyczną.
+
Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie podczas pierwszej wizyty u kosmetologa. Jest uzależniona od wielu czynników, takich jak oczekiwania klienta, ilość komórek tłuszczowych, grubość warstwy podskórnej. Zwykle wykonywanych jest około 4 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. Redukcja tkanki tłuszczowej wymaga około 4 zabiegów. Aby wygładzić skórę, pozbyć się cellulitu zgromadzonego tuż pod powierzchnią oraz odczuć zauważalną regenerację skóry czasem wystarczą już 2 zabiegi.
+
Pierwsze efekty widoczne są już po wyjściu z gabinetu. Zabiegiem onda można pozbyć się powierzchniowego cellulitu i problemów takich jak nadmierna wiotkość skóry już po 2 sesjach w gabinecie. W celu głębokiego działania, takiego jak rozbicie komórek tłuszczowych i widoczne wysmuklenie sylwetki wymagane jest zwykle do 4 sesji. Całkowite rezultaty widoczne są po 2-3 miesiącach.
+
Obszary zabiegowe najczęściej poddawane działaniu urządzenia onda to: brzuch, cała powierzchnia ud, plecy, boczki, biust, ramiona, pachy. Zabieg można wykonywać na wszystkich częściach ciała gdzie zauważalna jest utrata jędrności, lub nadmierna tkanka tłuszczowa.
+
Do zabiegu onda używane są bezpieczne dla człowieka częstotliwości mikrofal. Dodatkowo głowice urządzenia onda wyposażone są w specjalny system chłodzenia kontaktowego dla jeszcze wyższego komfortu pacjenta. Zabieg zalecany jest osobom, które prowadzą aktywny tryb życia, które zaliczają sport i ruch do swojej codziennej aktywności i u których zabieg onda ma jedynie wspomóc proces redukcji tłuszczu i pobudzić skurcz włókien kolagenowych w celu zniwelowania uporczywego cellulitu lub wyjątkowo wiotkiej skóry. Bezwzględnie odradza się zabieg onda osobom, u których stwierdzono silne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, takie jak: przewlekłe choroby, w tym choroby serca i neurologiczne, niewydolności i choroby nerek lub wątroby, cukrzyca typu I i II, zaburzenia krzepnięcia krwi, zakrzepowe zapalenie żył, choroby zakaźne, ciężkie choroby naczyń krwionośnych, nowotwory, rozrusznik serca, osoby po przeszczepach a także ciąża i okres karmienia piersią.
+
Choć istnieją inne możliwe sposoby terapii, zabieg onda, jeśli jest odpowiednio dobrany ma cały szereg zalet. Po pierwsze jest w pełni nieinwazyjny. W odróżnieniu od innych zabiegów technologia onda, wykorzystując działanie mikrofal Coolwaves działa tylko od zewnątrz. Po drugie uderza w samo sedno problemu, czyli w membrany komórek tłuszczowych, nie uszkadzając przy tym żadnych innych tkanek. Niewątpliwie dużą zaletą jest też wielopoziomowe działanie zabiegu, dzięki obecności dwóch rodzajów głowic dostosowanych do głębokości problemu. Emitowane przez technologię onda fale elektromagnetyczne jednocześnie docierają do komórek tłuszczowych głębokiej warstwy skóry właściwej, jak i działają na powierzchowny cellulit i ujędrnianie skóry.

Redukcja tkanki tłuszczowej falą magnetyczną Onda Warszawa cennik
OpisCenaRezerwacja
Onda - Boki 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Bryczesy 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Brzuch 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Brzuch + boki 2598 zł Szybki kontakt
Onda - Ramiona 1299 zł Szybki kontakt
Onda - plecy 1299 zł Szybki kontakt
Onda - pośladki 1299 zł Szybki kontakt
Onda - uda przód lub tył lub wewn. lub zewn. 1099 zł Szybki kontakt