Oczyszczanie wodorowe w Warszawie - co nam daje zabieg?

Idealny zabieg dla skóry zmęczonej, matowej, suchej i odwodnionej. Zrewitalizuje, odżywi, poprawi koloryt i dogłębnie nawilży skórę.

Zabieg, jakim jest oczyszczanie wodorowe skóry rozpoczynamy przez wprowadzanie w głąb skóry maleńkich cząsteczek aktywnego wodoru, który działa na komórki skóry oczyszcająco. Wodór do organizmu wprowadzany jest przez zastosowanie strumienia wody o dużym ciśnieniu. Dzięki rozmiarom tego życiodajnego pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do najgłębszych warstw skóry. Po dotarciu tam, działa wprost wspaniale. Przede wszystkim eliminuje wolne rodniki, które są odpowiedzialne pojawianie się oznak starzenia się skóry. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Jest to terapia pośrednia, ale bez igły. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Dzięki impulsom elektrycznym, które wywołują zmiany w błonach komórkowych, w skórze tworzą się mikrokanaliki. Wspomoże to dostarczanie składników aktywnych w głąb skóry. Kompletny przebieg leczenia składa się z kilku etapów.

Skuteczne zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej Warszawa

Szansa na odżywienie i oczyszczenie skóry, przez zastosowanie wodoru - jednego ze składników wody, która w naszym organizmie występuje naturalnie.

Dla kogo

Dla kogo skierowany jest zabieg oczyszczania wodorowego? Praktycznie dla każdego! Zabieg oczyszczania wodorowego może być z powodzeniem wykonywany u osób ze skórą trądzikową i naczyniową. Ze względu na działanie łagodzące, przyspieszające gojenie się ran, regulujące poziom sebum i zmniejszające stany zapalne, zabieg poprawi wygląd skóry skłonnej do trądziku. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki są wygładzone, a obrzęki widocznie zredukowane. Zabieg ten stymuluje również regenerację i wzrost tkanek.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie skóry do zabiegu polega na całkowitym usunięciu z niej wszelkich kosmetyków, maści, kremów, podkładów i tym podobnych. Poza tym nie trzeba przestrzegać żadnych zaleceń, ani szczególnie przygotowywać skóry. Skóra zostanie oczyszczona również przez kosmetologa, przed rozpoczęciem zabiegu. Następnie specjalista przystępuje do działania, a my możemy się odprężyć w oczekiwaniu na wspaniałe efekty. To głębokie oczyszczenie, nawilżenie skóry, usunięcie martwych komórek naskórka oraz poprawa jakości skóry w jednym.

Efekty

Efekty zabiegu przerastają najśmielsze oczekiwania. Skóra jest wyraźnie odżywiona i prezentuje się doskonale. Martwe komórki naskórka zostają usunięte, a woda pod ciśnieniem dostarcza w głębokie warstwy skóry cząsteczki wodoru. Dzięki temu tworzą się również mikrokanały w skórze, które pomagają w przedostaniu się do skóry substancji aktywnych, a wolne rodniki są w ten sposób usuwane. Po zabiegu skora jest wyraźnie odżywiona i wygładzona. Oczyszczanie wodorowe pozwala usunąć oznaki starzenia się skóry.

Przeciwskazania

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to przede wszystkim patologiczne stany chorób przewlekłych. Na oczyszczanie wodorowe twarzy nie mogą zdecydować się między innymi występowanie nowotworów, niektórych rodzajów alergii, zaawansowana cukrzyce, infekcje, nadwrażliwość na działanie prądu, urządzenia medyczne, które obecne są w naszym ciele (m.in. rozrusznik serca), epilepsja, czy aktywne wypryski związane z opryszczką. W celu sprawdzenia, czy zabieg może być u nas przeprowadzony, zalecamy kontakt z kosmetologiem.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:do 60 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:twarz, dekolt
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjne
Sugerowana ilość zabiegów:1 zabieg
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Oczyszczanie wodorowe twarzy

Oczyszczanie wodorowe Warszawa - odzyskaj piękną cerę

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zastanawiając się, czy powinniśmy skorzystać z dobrodziejstw, jakie daje nam wodorowe oczyszczanie, warto zastanowić się nad stanem swojej skóry. Jeżeli widoczne są procesy starzenia, śmiało możemy zdecydować się na zabieg oczyszczania wodorowego. Wskazaniami do wykonania zabiegu z pewnością są oznaki zmęczenia na twarzy, zmiany pigmentacyjne, problemy z cerą, wypryski, spowodowane zbyt dużą ilością zanieczyszczeń skóry, czy też zbyt duże i zbyt szybkie gromadzenie się martwego naskórka. Jeżeli nie jesteśmy zadowoleni ze stanu swojej cery, warto skontaktować się z kosmetologiem. Indywidualnie dobrane zabiegi, w tym oczyszczanie wodorowe, z pewnością pomogą nam poprawić kondycję naszej skóry.
+
W tym przypadku wszystko zależy od indywidualnych preferencji naszej skóry. Dzięki oczyszczaniu wodorowemu pozbywamy się wolnych rodników, dzięki czemu procesy starzenia w naszej skórze zachodzą znacznie wolniej. Nie oznacza to jednak, że jest to uniwersalna metoda na wieczną młodość. Zabieg trzeba powtarzać, ponieważ z czasem skóra wraca do stanu wyjściowego. Wpływ na to mają wykonywane przez nas zabiegi pielęgnacyjne (lub ich brak), tryb życia, dieta, ekspozycja na promienie słoneczne, czy kwestie genetyczne. Zwykle na początku zaleca się wykonanie od trzech do pięciu zabiegów. Procesy regeneracyjne w naszej skórze dzięki temu ruszą, jednak po pewnym czasie znów spowolnią i trzeba będzie powtórzyć zabiegi.
+
Oczyszczanie wodorowe polega na odżywieniu i rewitalizacji skóry, jednak aby zachować te efekty, musimy o nią odpowiedni dbać. Nie są wymagane żadne dodatkowe zabiegi, jednak warto zadbać o odpowiednie nawilżanie naszej skóry i złuszczanie martwego naskórka. Po zabiegu pojawiają się niewielkie zaczerwienienia, jednak dość szybko koloryt skóry wraca do normy. Skórę należy odżywiać, nawilżać i złuszczać, jednak w sposób klasyczny, tak jak przed zabiegiem. Kremy, maseczki, peelingi, czyli domowe spa każdej kobiety jest w tej sytuacji mile widziane, jednak nie jest konieczne - wszystko zależy tak naprawdę od naszych preferencji, od stopnia dbałości o skórę, oraz od tego, jak długo chcemy zachować maksymalnie dobre efekty.
+
Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy nie jest bolesny. Polega na wprowadzaniu w głębokie warstwy skóry wodoru, przy zastosowaniu wody pod wysokim ciśnieniem. Zabieg klasyfikowany jest, jako bezinwazyjny, w związku z czym nie wiąże się dla nas z żadnym dyskomfortem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zachować młodość bez bólu i bez skalpela.
+
Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, jednak nie musimy się obawiać - zaczerwienienia szybko znikną. Efektem jest wygładzenie, nawilżenie i uelastycznienie skóry. Przywracany jest również zdrowy kolor skóry. Wszystko za sprawą gruntownego odżywienia naszej cery - ten zabieg pielęgnacyjny stawia na zdrowie naszej skóry, który przekłada się na jej piękny wygląd.
+
Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy to wydatek rzędu kilkuset złotych. Należy uważać na oferty, gdzie ktoś oferuje wykonanie zabiegu w zbyt niskiej cenie - dużo niższej, niż w większości specjalistycznych gabinetów. Do oczyszczania wodorowego stosowany jest specjalistyczny sprzęt, konieczne jest również zachowanie wysokiej higieny. To wszystko rodzi koszty, dlatego zbyt niska cena zabiegu powinna nas zaalarmować.
+
Odżywanie naszej skóry w domowych warunkach zwykle polega na złuszczaniu martwego naskórka i zaaplikowaniu kremu, bądź maseczki. W ten sposób odżywiamy wierzchnią warstwę naszej skóry. Procesy starzenia zachodzą jednak znacznie głębiej, w warstwach, do których nie mamy szansy dotrzeć domowymi metodami. Dzięki zadziałaniu na poziomie głębokich warstw skóry mamy szansę uzyskać wspaniały efekt - odzyskać dawny blask i elastyczność skóry.
+
Zabieg wodorowego oczyszczania skóry jest skierowany zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Skóra jest skórą, niezależnie od płci, w związku z czym również panowie czasem decydują się na ten zabieg. Również w ich przypadku skóra staje się zdecydowanie lepiej odżywiona, gładka, elastyczna i ma zdrowy blask. Warto zwrócić uwagę na fakt, że panowie również mają problem z wolnymi rodnikami, zwłaszcza, gdy ich tryb życia pozostawia wiele do życzenia. To również sposób na walkę z rozszerzonymi porami, na które również stosunkowo często skarżą się panowie. Dlatego właśnie, nieważne, czy jesteśmy mężczyzną, czy kobietą, czy mamy 30 lat, czy 100, możemy zdecydować się na zabieg, jakim jest oczyszczanie wodorowe twarzy (o ile oczywiście w naszym przypadku nie występują żadne przeciwwskazania).

Oczyszczanie wodorowe Warszawa – odzyskaj piękną cerę cennikOpisCenaRezerwacja
Aquapure twarz 399 zł Szybki kontakt