Spektakularne efekty PRX-T33

Peeling PRX-T33, zapewniając lepsze nawilżenie tkanek, odpowiada na każdą z potrzeb skóry, poprawiając tym jej kondycję

PRX-T33 to metoda z zakresu medycyny estetycznej bez użycia igieł, która stymuluje mechanizmy autoregeneracji skóry. Jak wygląda zabieg? Na początku na skórę nakłada się kilka warstw preparatu, jedną po drugiej. Są one przez osobę wykonującą zabieg intensywnie wmasowywane w skórę, przy zastosowaniu ruchów liftingujących. Chcąc osiągnąć widoczny efekt, najczęściej nakładane są 3 warstwy. Nadmiar PRX-T-33 usuwa się nasączoną wodą chustką, po zakończeniu zabiegu. Ostatnim krokiem jest nałożenie na partię ciała poddaną peelingowi kremu nawilżającego. Zabieg PRX-T33 nie wymaga ani przygotowania, ani późniejszego okresu rekonwalescencji. Trwa on bardzo krótko i jest wyjątkowo przyjemny.

Spektakularne efekty PRX-T33

Odkąd zabieg PRX-T33 pojawił się na rynku, z tej metody biorewitalizacji skóry skorzystały już tysiące zadowolonych osób

Dla kogo

Zabieg łączący kwas TCA, kwas kojowy oraz nadtlenek wodoru przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wybiera się go z różnych względów, często zależnych od wieku. Z PRX-T33 korzystają już młode osoby w wieku nastoletnim. W ich przypadku liczy się redukcja blizn, np. po przebytej ospie wietrznej. Widoczna po zabiegu poprawa jędrności skóry przyciąga natomiast osoby starsze, także po 45. roku życia. Niezalenie od płci i wieku, z PRX-T33 może skorzystać każdy zainteresowany, gdyż metoda ta jest bezpieczna i nieinwazyjna.

Przygotowanie do zabiegu

PRX-T33 nie wymaga od osoby nim zainteresowanej żadnego przygotowania. Nie ma znaczenia również pora roku – zabieg można wykonywać również latem, gdyż peeling nie zawiera substancji fotouczulających. Ten zabieg o niskim stężeniu kwasu kojowego i nieco wyższym TCA jest bezbolesny, dlatego nadaje się również dla osób o niskim progu bólu. Jego nieinwazyjność pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych aktywności, dlatego umówiona wizyta nie musi przypadać na czas urlopu w pracy czy wakacji.

Efekty

Zabieg łączący kwas TCA z kwasem kojowym i nadtlenkiem wodoru ma wpływ na poprawę wyglądu skóry. Nawadnia on komórki, dzięki czemu metoda sprawdza się w przypadku osób posiadających blizny zanikowe. Ponadto działanie kwasu wspiera w walce ze skutkami starzenia, przywracając skórze jędrność i elastyczność. Metodę tą poleca się również osobom, dla których ważna jest redukcja zaskórników i przebarwień oraz rozświetlenie cery. PXR-T33 w połączeniu z innymi zabiegami daje jeszcze lepsze efekty, dlatego warto rozważyć terapie łączone.

Przeciwskazania

Przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów metodą PRX-T33 są m.in. stany zapalne skóry. Nie powinny się im poddawać osoby w okresie ciąży i laktacji brodawki (grudkowe zmiany skórne), a także te, u których występuje aktywna opryszczka. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób cierpiących na łojotokowe zapalenie skóry i choroby bakteryjne. Alergia na któryś ze składników peelingu (nadtlenek wodoru, kwas kojowy lub TCA) także stanowi czynnik wykluczający. Decydując się na większą liczbę zabiegów, warto również pamiętać o odpowiednich odstępach czasowych.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Twarz, ciało
Inwazyjność:Zabieg inwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:2 zabiegi
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Spektakularne efekty PRX-T33

Peeling PRX-T33, zapewniając lepsze nawilżenie tkanek, odpowiada na każdą z potrzeb skóry, poprawiając tym jej kondycję

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Wygładzenie skóry oraz inne efekty skorzystania z tej metody widoczne będą już po pierwszym zabiegu. Dużą zaletą PRX-T33 jest fakt, że może on zostać wykonany niezależnie od warunków atmosferycznych, również latem, choć w przypadku tradycyjnych peelingów medycznych nie jest to zalecane. Aby rezultaty uzyskane podczas wykorzystania tej metody były trwałe, zalecane jest wykonanie serii 5 zabiegów. Odstęp pomiędzy każdym z nich powinien wynosić co najmniej tydzień, zazwyczaj osoby zainteresowane są umawiane na wizyty po upływie 7-10 dni. Warto również rozważyć tzw. „zabiegi przypominające”, które powinny być wykonywane co pół roku. Pozwoli to osiągnąć i skutecznie utrzymać zamierzony efekt.
+
Podstawowa substancja, której stężenie wynosi 33%, to TCA (kwas trójchlorooctowy). Jest ona wykorzystywana w kosmetologii od dawna. Ceni się ją przede wszystkim za działanie peelingujące i ujędrniające. Kwas ten, nie uszkadzając skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów bez uszkodzenia skóry. Aby miały one większe powinowactwo do specyficznych receptorów, potrzebna jest kolejna substancja, znana szerzej jako woda utleniona – mowa o nadtlenku wodoru. W tej konfiguracji, H2O2 redukuje agresywność TCA. Ma on również wpływ na lepsze nawilżenie tkanek, regenerację skóry oraz usuwanie jej zanieczyszczeń. Kwas kojowy o stężeniu 5% działa natomiast rozjaśniająco, usuwając dzięki temu przebarwienia. Ponadto redukuje wolne rodniki, które związane są z procesem starzenia.
+
Kompozycja chemiczna, którą wykorzystano do stworzenia tego peelingu, zapewnia jego całkowitą bezinwazyjność. Nie występuje również ryzyko efektu łuszczenia skóry, choć zabieg ma duży wpływ na redukcję zaskórników i przebarwień, a także rozjaśnienie oraz zagęszczenie skóry. Wykorzystanie tej metody przynosi klientom salonu kosmetycznego jedynie pozytywne doświadczenia. Peeling jest bardzo przyjemny, a całkowity czas trwania zabiegu wynosi około 10-15 minut. Ponadto PRX-T-33 zaliczany jest do tak zwanych zabiegów „lunchowych”, w związku z czym nie wymaga wcześniejszego przygotowania.
+
Aby jak najbardziej zmaksymalizować pożądane efekty, kuracja może być połączona z innymi zabiegami. Najczęściej stosuje się ją wraz z peelingiem kawitacyjnym, osoczem bogatopłytkowym, fibryną bogatopłytkową, mezoterapią mikroigłową lub mezoterapią igłową. Niektóre osoby decydują się również na ten zabieg po wypełnieniu zmarszczek, do którego wykorzystany zostanie kwas hialuronowy. Przed peelingiem warto zapytać osoby pracującej w salonie kosmetycznym, wykonującej zabiegi, o najlepsze połączenie w swoim przypadku. Decydując się na dodatkowe metody mające na celu poprawę kondycji i wyglądu skóry, należy również ustalić harmonogram wizyt u kosmetologa, stosując się do rekomendacji specjalisty. Po wykonanych zabiegach warto także nawilżać skórę.
+
Istnieje wiele problemów lub niechcianych następstw, których rozwiązaniem może być ten specjalistyczny peeling. Należy do nich starzenie, z którym wiąże się utrata napięcia skóry twarzy i ciała. Zabieg pomoże również pozbyć się blizn atroficznych zanikowych, a także rozstępów. Warto skorzystać z niego, aby skóra dekoltu stała się bardziej jędrna, a defekty powstałe w wyniku fotostarzenia (zmarszczona, przesuszona, wiotka i żółtawa skóra) zostały skutecznie zniwelowane. Dużą zaletą tego peelingu medycznego jest także niepowtarzalny efekt liftingu, po którym nie występują negatywne skutki, takie jak zaczerwienienia, obrzęki czy łuszczenie. Warto również rozważyć go, jeśli stosuje się inne podobne zabiegi, gdyż może znacznie wzmocnić ich pozytywne następstwa.
+
Peeling medyczny oparty na kwasie TCA, nadtlenku wodoru i kwasie kojowym nadaje się dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Młodsze osoby wybierają go najczęściej ze względu na możliwość zredukowania widoczności blizn, wygładzenia skóry oraz redukcji zaskórników. Często zastępuje on codzienne oczyszczanie twarzy, gdyż około 5 sesji, odbywających się zazwyczaj w tygodniowych odstępach, daje znacznie lepsze efekty. Osobom nieco starszym zabieg pozwala na biorewitalizację twarzy i ciała, a także poprawę jędrności skóry.
+
Tak, ten peeling medyczny ma swoje zastosowanie również w leczeniu trądziku. Aby jednak okazało się to skuteczne i zadowalające, warto połączyć go ze specjalistycznymi ledami. Wszystko należy jednak skonsultować z osobą zaznajomioną z tematem, dzięki czemu zabiegi będą bezpieczne i nie przyniosą negatywnych następstw. Osoby młode, mające problem z trądzikiem, bardzo często wybierają ten peeling medyczny jako swój pierwszy zabieg związany z medycyną estetyczną.
+
Po wykorzystaniu peelingu składającego się z kwasu TCA, nadtlenku wodoru i kwasu kojowego warto smarować fragment ciała poddany zabiegowi kremem do skóry suchej lub bardzo suchej. Jest on szczególnie zalecany w przypadku okolic twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Korzyści może przynieść również wykorzystanie płynu wygładzającego do twarzy. Produkty te nie są konieczne, mogą jednak przynieść pozytywne następstwa osobom, które zdecydują się korzystać z nich po zabiegu.

Nieinwazyjna metoda PRXT-33 Warszawa cennik

OpisCenaRezerwacja