Lipotransfer Micro Nano Fat - co warto wiedzieć?

Lipotransfer Micro Nano Fat to profesjonalny zabieg podczas, którego wykorzystywana jest tkanka tłuszczowa

Na początek lekarz wykonuje znieczulenie miejscowe na wybranym obszarze skóry, z którego za pomocą opatentowanej kaniuli zostanie pobrana tkanka tłuszczowa. Pobrany materiał oczyszcza się erytrocytów oraz płynu znieczulającego, co daje gwarancję uniknięcia osłabienia efektywności zabiegu. Wykonuje się to za podczas oczyszczenia i filtracji pobranego materiału. W ten sposób powstaje substancja zwana Nano Fat, w której niszczone są komórki z tkanki tłuszczowej, a uwalniane komórki macierzyste. Ostatni etap to wszczepienie powstałej substancji w wybrane miejsce, w celu rewitalizacji, a pozostała część Nano Fat zostaje wykorzystana do wolumetrii.

Poprawa kondycji skóry, czyli Lipotransfer Micro Nano Fat Warszawa

Lipotransfer Micro Nano Fat to profesjonalny zabieg podczas, którego wykorzystywana jest tkanka tłuszczowa

Dla kogo

Dla kogo wykonanie zabiegu Lipotransfer Micro Nano Fat jest odpowiednie? Lipotransfer Micro Nano Fat dedykowany jest osobom, które chcą poczuć się pewniejsze siebie, dzięki wzmocnieniu jędrności skóry, pozbyciu się nieuniknionych skutków starzenia się, czy też efektów nieodpowiedniej pielęgnacji skóry. Do bardzo popularnych zastosowań Lipotransfer Micro Nano Fat należą między innymi wyszczuplenie podbródka czy też modelowanie żuchwy i bródki. Dodatkowo zabieg ten pozwala na usunięcie zmarszczek, na które nie działają kremy. Ponad to zabieg ten stosowany jest także u osób mających cienie pod oczami.

Przygotowanie do zabiegu

Co warto wiedzieć o przygotowaniu do zabiegu Lipotransfer Micro Nano Fat? Przed każdym zabiegiem należy wykonać pewne kroki, aby odpowiednio się do niego przygotować. W przypadku Lipotransfer Micro Nano Fat najważniejsza jest konsultacja z wybranym lekarzem, który stwierdzi czy nie występują przeciwskazania do jego wykonania oraz udzieli szczegółowych informacji jak zabieg będzie wyglądał. Należy również wspomnieć, że 7 dni przed jego wykonaniem nie należy stosować leków rozrzedzających krew. Ponad to na zabieg Lipotransfer Micro Nano Fat powinno przyjść się wypoczętym oraz nie znajdować się pod wpływem środków odurzających.

Efekty

Jakie są efekty zabiegu Lipotransfer Micro Nano Fat? Zabieg ten idealny jest dla osób, które nie lubią długo czekać na efekty, ponieważ są one widoczne od razu po wykonaniu. Lipotransfer Micro Nano Fat służy do wygładzenia zmarszczek oraz wypełnienia ubytków tkanki podskórnej. Ponadto efektem zabiegu jest także usunięcie cieni pod oczami, a także poprawą kondycji skóry dłoni. Dodatkowo zabieg ten ma na celu modelowanie ust, brody oraz jest skuteczny przy wykonaniu korekty kształtu nosa. Warto dodać, że nie zajmuje on wiele czasu, ponieważ zabieg wykonywany jest 60-120 minut.

Przeciwskazania

Przeciwskazania do wykonania zabiegu Lipotransfer Micro Nano Fat. Jak każdy zabieg ten również, mimo że jest dedykowany dla każdego, nie jest odpowiedni dla niektórych osób. Lipotransfer Micro Nano Fat nie powinny wykonywać kobiety w ciąży oraz przez okres karmienia piersią. Przeciwskazaniem są również choroby nowotworowe, choroby serca i układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek oraz niewydolność wątroby, czy też choroby autoimmunologiczne, a także infekcje skóry i stany zapalne.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Ciało, pośladki, uda
Inwazyjność:Zabieg iniekcyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Poprawa kondycji skóry, czyli Lipotransfer Micro Nano Fat Warszawa

Lipotransfer Micro Nano Fat to profesjonalny zabieg podczas, którego wykorzystywana jest tkanka tłuszczowa

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Nie należy nadmiernie schładzać, bądź też masować miejsc po wykonaniu zabiegu Lipotransfer Micro Nano Fat, aby zapewnić przeszczepionym komórkom macierzystym komfort cieplny przez 72 godziny. Dodatkowo podczas tego typu działań może dojść do ich uszkodzeń mechanicznych. Powinno się zastosować do zaleceń lekarza, poznanych na konsultacji przed zabiegiem i na siłę samodzielnie nie próbować usuwać obrzęku skóry, ponieważ może znacząco wpłynąć to na efekty końcowe.
+
Po wykonaniu zabiegu Lipotransfer Micro Nano Fat występuje obrzęk w miejscu gdzie został wykonany. Utrzymuje się on 2-3 dni. Dodatkowo w niektórych przypadkach można zauważyć zasinienia. Nie jest to jednak nic, czym należało by się martwić, a jedynie skutek ingerencji kaniuli. Okres rekonwalescencji po zabiegu Lipotransfer Micro Nano Fat trwa tyle co utrzymywanie się obrzęku, czyli nie więcej niż 2-3 dni.
+
W przypadku każdego Pacjenta czas, w którym pojawiają się pierwsze efekty jest bardzo indywidualny. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku 99% osób Lipotransfer Micro Nano Fat jest on zauważalny po pierwszej sesji. Jednak, aby uzyskać zamierzony efekt, który będzie satysfakcjonujący może być konieczne powtórzenie zabiegu.
+
Przede wszystkim po wykonaniu zabiegu Lipotransfer Micro Nano Fat należy się oszczędzać, czyli unikać nadmiernej aktywności fizycznej, co nie znaczy że powinniśmy rezygnować z normalnej aktywności. Dodatkowo nie powinno sięgać się po używki. Korzystanie z solarium nie jest również zalecane. Niezastosowanie się do zaleceń może spowodować zmniejszenie efektywności zabiegu oraz doprowadzić do wydłużenia procesu schodzenia opuchlizny, dlatego prawidłowe zachowanie jest to bardzo ważne, aby uniknąć niepożądanych skutków.
+
Najważniejsza przed zabiegiem Lipotransfer Micro Nano Fat jest konsultacja z wyznaczonym lekarzem pracującym w SkyClinic. Ważne jest, aby podczas rozmowy przekazać mu jak najwięcej informacji o stanie swojego zdrowia, żeby mógł wykluczyć czynniki, które mogłyby stanowić przeciwskazanie do wykonania zabiegu. Nie powinno się zatajać obecnych (oraz w niektórych przypadkach obecnych) chorób, aby zabieg Lipotransfer Micro Nano Fat był w pełni bezpieczny.
+
Cena zabiegu jest przede wszystkim zależna od miejsca jego wykonania. Warto zwrócić uwagę na zakładkę "Cennik", gdzie można znaleźć szacunkowy koszt zabiegu, jednak aby poznać dokładną ofertę należy skontaktować się (przez formularz lub telefonicznie) w celu uzyskania szczegółowych informacji. W przypadku większości tego typu zabiegów ciężko jest określić dokładną wartość, która może być zależna również od ilości sesji w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu końcowego
+
Najważniejsze jest to, aby osoba, która chce wykonać Lipotransfer Micro Nano Fat była pełnoletnia i faktycznie potrzebowała tego typu zabiegu. Jest to jedyne kryterium wiekowe - nie ma górnej granicy. Zabieg ten dzięki swoim wielu zastosowaniom znajduje zwolenników zarówno wśród młodych, jak i dojrzałych osób, które decydują się na poprawę swojego wyglądu zewnętrznego.
+
Zabieg Lipotransfer Micro Nano Fat, czyli przeszczep tłuszczu jest skierowany dla każdej osoby pełnoletniej, która potrzebuje tego typu rozwiązania w celu poprawy jakości skóry. Wbrew wielu przekonań nie jest on skierowany wyłącznie do kobiet. Coraz częściej również mężczyźni decydują się na przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, co ma na celu poprawę wyglądu zewnętrznego, a co za tym idzie także samopoczucia. Ponad to warto dodać, że zabieg skierowany jest do osób, które nie mają przeciwskazań do jego wykonania, co oznacza, że nie leczą nadciśnienia tętniczego, nie mają problemów z nerkami i wątrobą, czy też z sercem oraz układem krążenia, nie posiadają żadnych infekcji oraz stanów zapalnych, a także problemów z krzepliwością krwi, nie chorują na nowotwory ani na choroby autoimmunologiczne, a także nie są w ciąży oraz laktacji. Zabieg Lipotransfer Micro Nano Fat jest bezpieczny, ponieważ wykonywany jest przez specjalnie wyszkolone w tym kierunku lekarzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Dodatkowo warto wspomnieć, że Lipotransfer Micro Nano Fat to sam w sobie mało inwazyjny proces, jeśli chodzi o przeszczep tkanki tłuszczu

Poprawa kondycji skóry, czyli Lipotransfer Micro Nano Fat Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Lipotransfer Micro Nano Fat - Pełna rewitalizacja twarzy 6000 zł Szybki kontakt
Lipotransfer Micro Nano Fat - Powiększanie ust 4000 zł Szybki kontakt
Lipotransfer Micro Nano Fat - Wypełnienie doliny łez 4000 zł Szybki kontakt