Zabieg lipolizy iniekcyjnej niwelujący zbędne komórki tłuszczowe

Wykonanie zabiegu lipolizy iniekcyjnej prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej, a jego efekty długo się utrzymują.

W pierwszej kolejność osoby chcące skorzystać z możliwości jakie daje medycyna estetyczna i poddać się zabiegowi redukcji tkanki tłuszczowej muszą skonsultować to ze specjalistą. Lekarz medycyny estetycznej po rozmowie z pacjentem ocenia problem i omawia etapy zabiegu. Natomiast podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej lekarz obstrzykuje konkretne miejsca na ciele. Substancja wywołuje rozłożenie się trójglicerydów, które są następnie martwe komórki tłuszczowe wydalane z organizmu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, a pacjent podczas jego trwania nie odczuwa większego dyskomfortu. Do uzyskania pożądanego efekty zaleca się wykonanie serii zastrzyków.

Lipoliza iniekcyjna Warszawa

Zabieg lipolizy iniekcyjnej pod okiem doświadczonego lekarza pomaga pozbyć się tłuszczu z wybranych partii ciała nawet gdy aktywność fizyczna nie dała efektów.

Dla kogo

Lipoliza iniekcyjna przeznaczona jest dla osób, które posiadają prawidłową masę ciała, ale zmagają się z problemem miejscowych otłuszczeń. W przypadku kobiet nadmiar tkanki tłuszczowej przeważnie występuje w dolnych partiach ciała np. brzuchu, biodrach, udach. Natomiast u mężczyzn nadmiar tłuszczu zazwyczaj zlokalizowany jest na brzuchu. Lipoliza jest zabiegiem doskonałym dla osób, które boją się inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, gdyż sam zabieg lipolizy iniekcyjnej jest nieinwazyjny i praktycznie bezbolesny.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie wymaga od pacjenta rygorystycznych przygotowań. Wówczas bardzo istotne jest wykrycie przed zabiegiem wszystkich przeciwwskazań. Natomiast przed samym zabiegiem lipolizy iniekcyjnej pacjent nie powinien spożywać kawy. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym poprzez rozprowadzeniu maści znieczulającej w obszarze obstrzykiwania. Pacjent powinien posiadać w domu środki przeciwbólowe, gdyż po zabiegu mogą wystąpić dolegliwości bólowe.

Efekty

Choć sam zabieg lipolizy jest stosunkowo krótki to daje wręcz oszałamiające efekty. Poprzez likwidację komórek tłuszczowych dochodzi do redukcji stopnia otłuszczenia ciała. Wówczas w skuteczny i szybki sposób pacjent pozbywa się zbędnych kilogramów bądź problemu podwójnego podbródka. Co więcej dzięki zabiegowi lipolizy iniekcyjnej można pozbyć się cellulitu, a skóra staje się widocznie odmłodzona i napięta. Zabieg umożliwia wymodelowanie sylwetki bez nakładu ćwiczeń ruchowych. Tłuszcz znika, a efekty się długo utrzymują.

Przeciwskazania

Lipolizy iniekcyjnej nie należy wykonywać w przypadku wystąpienia u danego pacjenta przeciwskazań, takich jak m. in. cukrzyca, ostre infekcje, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby, ciąża, stany zapalne skóry, problemy związane z krzepliwością krwi, uczulenie na preparat. Przeciwwskazania wykluczają niektórych pacjentów do przeprowadzenia zabiegu lipolizy iniekcyjnej, gdyż nie są dla niego w pełni bezpieczne. Co więcej pacjent kwalifikujący się do zabiegu powinien być w dobrej kondycji fizycznej.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:do 30 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:twarz, brzuch, pośladki, uda, ciało
Inwazyjność:Zabieg inwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:3 zabiegi
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Lipoliza iniekcyjna Warszawa

Zabieg lipolizy iniekcyjnej niwelujący zbędne komórki tłuszczowe

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut i jest zabiegiem, który nie wymaga rekonwalescencji. Co więcej czas trwania zabiegu ściśle uzależniony jest także od obszaru jego wykonywania. Zabieg lipolizy w celu uzyskania pożądanego efektu zaleca się wykonać w formie serii zabiegów. Ilość zabiegów dobierana jest przez lekarza medycyny estetycznej w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Tak naprawdę cała efektywność lipolizy iniekcyjnej jest zależna od ilości przeprowadzonych zabiegów.
+
Lipoliza iniekcyjna jest skuteczną metodą pozbycia się tkanki tłuszczowej. W większości przypadków pacjent po lipolizie nie wymaga rekonwalescencji. Aczkolwiek po zabiegu może pojawić się u niego niewielki obrzęk, zaczerwienienie oraz zasinienia. Zarówno zaczerwienienie, jak i inne objawy po zabiegowe szybko ustępują. Czasami pacjent odczuwa po zabiegu dyskomfort bólowy, w takim przypadku zaleca się branie środków przeciwbólowych z wykluczeniem leków zawierających ibufrofen.
+
Lekarz wykonuje zabieg poprzez obstrzykiwanie substancją, która oddziaływuje na rozkład tkanki tłuszczowej. Cienką igłą preparat wprowadzany jest do błony komórek tłuszczowych. Nadmiar tkanki tłuszczowej usuwany jest z organizmu w procesach metabolicznych, czyli nadmiary tłuszczy ulegają rozpadowi, a następnie wydalane są przez organizm. Proces ten może odbywać się w sposób samoistny, ale niekiedy w celu przyśpieszenia procesów metabolicznych lekarz wykonuje drenaż limfatyczny bądź masaż limfatyczny. Dodatkowo aby ułatwić organizmowi usunięcie tłuszczu, który uległ rozpadowi zaleca się picie dużej ilości płynów przez pacjenta. Stosując lipolizę iniekcyjną na niewielkich obszarach ciała przeważnie nie ma konieczności stosowania dodatkowych metod wspomagających organizm w procesach metabolicznych.
+
Lipoliza podbródka jest zabiegiem medycyny estetycznej, który świetnie sprawdza się jako małoinwazyjne usunięcie tkanki tłuszczowej. Co więcej tkankę tłuszczową dzięki lipolizie można zredukować nie tylko z podbródka, ale także z innych partii ciała, takich jak: uda, pośladki, brzuch, szyja, zgięcia kolanowe, zgięcia łokciowe, ramiona, boczki, a nawet plecy. Po zabiegu i usunięciu tkanki tłuszczowej w miejscach aplikacji preparatu dochodzi do utraty nawet kilku cm w obwodzie.
+
Obecnie lipoliza to jedna z najnowocześniejszych metod stosowanych w ramach medycyny estetycznej. Metoda ta cieszy się tak dużą popularnością na całym świecie ze względu na swoją niebywałą skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej. Lipoliza stanowi świetną i co najważniejsze bezoperacyjną alternatywę dla wysoce inwazyjnego zabiegu tak zwanego odsysania tłuszczu. Metoda ta jest zatem uznawana za bezpieczną metodę na zwalczenie nadmiaru komórek tłuszczowych. Dodatkowo przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi warto wybrać profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, która posiada odpowiednio wykształcony i doświadczony personel. Wówczas nasze bezpieczeństwo staje się większe. Oprócz tego można zadzwonić w celu kontaktu do takiego gabinetu i dokładnie dowiedzieć się np. co jest głównym składnikiem preparatu stosowanego w trakcie zabiegu lipolizy. Jest to istotne gdyż fosfatydylocholina jest często podawana, ale zarazem jest to substancja, która może wywoływać u pacjentów nadmierne obrzęki, a także wpływa na wydłużenie się czasu rekonwalescencji.
+
Lipoliza to zabieg, któremu mogą poddać się osoby o wadze normalnej oraz osoby z lekką nadwagą. Wykonanie zabiegu wpływa na pozbycie się bardzo ciężkich i niechcianych miejscowych otłuszczeń. Bardzo często osobami kwalifikującymi się do zabiegu są osoby, które nie są wstanie nawet codzienną aktywnością fizyczną zwalczyć nadmiaru tłuszczu zgromadzonego w konkretnych partiach ciała. Co więcej zabieg stanowi doskonałe dopełnienie do rezultatów diety i umożliwia długotrwałe wymodelowanie sylwetki.
+
Wiele osób zastanawia się czy tego typu zabieg można wykonać w okresie letnim. Oczywiście nie ma przeciwwskazania do wykonania lipolizy latem. Nawet wysoka temperatura nie wpływa na efekty zabiegu. Mimo braku przeciwwskazań do wykonywania lipolizy latem większość osób decyduje się na jego przeprowadzenie przed okresem letnim, gdyż na efekty po zabiegowe trzeba poczekać do kilku tygodni. Ponadto po za biegu w miejscach aplikacji, gdzie został podany preparat mogą pojawić się siniaki, zaczerwienienie, a także niewielki obrzęk. W związku z tym większość pacjentów początkowo zakrywa obszary ciała poddane lipolizie co latem może być nieco problematyczne. Zwłaszcza w przypadku zdecydowania się na wykonanie serii zabiegów.
+
Po zabiegu niestety należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż efekty nie są natychmiastowe. Lipoliza to nowoczesna metoda medycyny estetycznej, która polega na rozbiciu komórek tłuszczowych poprzez obstrzykiwanie preparatem. Wówczas komórki tłuszczowe zaczynają się rozpadać. Następnie wydalane są z organizmu w procesie metabolicznym, który wymaga czasu. Zatem pierwsze rezultaty lipolizy dostrzegane są u pacjentów po kilku dniach od zabiegu, natomiast na pełny efekt trzeba zaczekać około trzech tygodni. Oczywiście czas ten jest zależy od indywidualnych predyspozycji metabolicznych danego pacjenta oraz od tego czy zastosowano u niego masaż limfatyczny bądź drenaż limfatyczny (zastosowanie masażu lub drenażu limfatycznego przyśpiesza metabolizm komórek tłuszczowych).

Lipoliza iniekcyjna: nie czekaj i pozbądź się tkanki tłuszczowej cennik

OpisCenaRezerwacja