Bezinwazyjny lifting twarzy Warszawa

Lifting twarzy wykorzystuje technologię skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o wysokiej intensywności, ma ona na celu zagęszczenie skóry, a jednocześnie silne jej ujędrnienie

Lifting HIFU omija komórki naskórka, dlatego aplikacja możliwa jest na kilku poziomach głębokości. Od 1,5 do 4,5 mm na twarzy i od 8 do 13 mm na ciele. Zabieg liftingu twarzy polega na serii liniowych impulsów podgrzewających tkanki. Chirurgia plastyczna w znieczuleniu ogólnym to już przeszłość. Energia fali ultradźwiękowej powoduje, że włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co przekłada się na niemal natychmiastową poprawę wizualną skóry twarzy. Z drugiej strony zabieg pobudza komórki do  naturalnych procesów regeneracji, gojenia i przebudowy tkanek. Fibroblasty syntetyzują nowe włókna, co skutkuje młodszą, bardziej napiętą i jędrną skórą. Zabieg nie uszkadza naskórka ani tkanek około zabiegowych, dzięki czemu pacjent nie wymaga rekonwalescencji.

Skuteczny lifting twarzy Warszawa - poznaj jego korzyści

BTL-HIPRO-V to zabieg z zakresu medycyny estetycznej - usuwa nadmiar skóry i powoduje widoczne odmłodzenie twarzy i szyi

Dla kogo

Zabieg liftingu twarzy kierowany do wszystkich, którzy zauważyli utratę jędrności skóry i pierwsze zmarszczki, bez ograniczeń wiekowych. Najlepsze efekty spodziewane są już przy pierwszych oznakach starzenia się skóry. Lifting nie wymaga specjalnego przygotowania. Efekty, które można uzyskać to młodsza, jędrna skóra, z wyraźnie zaznaczonym owalem. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża i okres karmienia piersią, a także aktywne stany zapalne, infekcje bakteryjne i wirusowe w obrębie zabiegu oraz nieuregulowana cukrzyca.

Przygotowanie do zabiegu

Bezinwazyjny zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, czyli lifting twarzy skierowany jest dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, które borykają się z brakiem jędrności skóry. Zabieg nie wymaga dodatkowych badań i specjalnego wcześniejszego przygotowania. Po zabiegu skóra jest bardziej napięta, zagęszczona, dzięki czemu owal twarzy jest dużo wyraźniejszy, a nadmiar skóry zostaje zniwelowany. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to okres ciąży i karmienia piersią, jak również aktywne stany zapalne, infekcje bakteryjne i wirusowe.

Efekty

Zabieg liftingu HIFU jest skierowany do każdego, komu zależy na pięknej i jędrnej skórze nie tylko twarzy, ale i ciała. Zabieg można wykonać praktycznie bez ograniczeń wiekowych. Lifting jest bezinwazyjny, dlatego też nie ma konieczności specjalnego przygotowania. Efekty to przede wszystkim redukcja zmarszczek, uwydatnienie owalu twarzy, a także zwiększenie jędrności skóry. Wśród przeciwwskazań można wymienić ciążę i okres karmienia piersią, aktywne zmiany zapalne w obszarze zabiegu, infekcje wirusowe i bakteryjne, oraz choroba nowotworowa.

Przeciwskazania

Zabieg polecany jest osobom z wiotką skórą, którą dotykają pierwsze oznaki starzenia. Lifting można wykonać u osoby w każdym wieku bez ograniczeń. Jest to lifting bezinwazyjny, dlatego nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Efektem zabiegu jest jędrna, młodsza skóra, pozbawiona zmarszczek i z uniesionym owalem. Skóra ulega zagęszczeniu oraz aktywowana jest synteza nowych włókien kolagenowych. Wśród przeciwwskazań można wymienić ciążę i okres karmienia piersią, aktywne zmiany zapalne w obszarze zabiegu, infekcje wirusowe i bakteryjne, oraz choroba nowotworowa.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Cala twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Bezinwazyjny lifting twarzy Warszawa

Lifting twarzy to zabieg, który ma na celu poprawienie jędrności gęstości skóry twarzy i wyostrzenie jej owalu.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zabieg liftingu twarzy polega na podgrzaniu odpowiednich głębokości tkanki skórnej. Do liftingu twarzy wykorzystuje się nowoczesny system BTL-HIPRO-V, który precyzyjnie kieruje falę ultradźwiękową na konkretny obszar tkanki, dzięki czemu ingeruje głębiej. W czasie trwania zabiegu może być odczuwalne delikatne ukłucia w momencie emisji wiązki, jednak nie wywołują one większego dyskomfortu. Pacjent może odczuwać uczucie ciepła w miejscu wykonywania zabiegu. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, dzięki czemu wymaga rekonwalescencji. Oznacza to, że lifting nie narusza ciągłości naskórka i nie uszkadza tkanek przylegających.
+
Jako że jest to zabieg nieinwazyjny nie wymaga specjalnego wcześniejszego przygotowania. Warto jednak zwrócić uwagę, aby w miejscy wykonania zabiegu nie znajdował się świeżo podany kwas hialuronowy przynajmniej na trzy miesiące przed planowanym zabiegiem liftingu. Po zakończeniu zabiegu należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Należy stosować krem z wysokim filtrem i przez kilka unikać promieniowania słonecznego, a także sauny, gorących kąpieli i zbyt dużego wysiłku fizycznego i podnoszenia ciężkich rzeczy.
+
Chociaż może się wydawać, że inwazyjny zabieg chirurgicznego liftingu będzie skuteczniejszy, to rzeczywistość jest zgoła inna. Inwazyjne zabiegi niosą za sobą ryzyko krwawienia, wymagają czasu i specjalnego przygotowania w postaci badań takich jak: grupa krwi, morfologia, wskaźniki krzepnięcia (APTT i INR), kreatynina, poziom glukozy, elektrolity (Na, K), badanie ogólne moczu, szczepienie p/WZW B, EKG. Dodatkową przeszkodą jest stosunkowo długa rekonwalescencja. Z kolei bezinwazyjny zabieg liftingu to szybka możliwość poprawy jakości skóry, bez dodatkowych obciążeń. Bezoperacyjny lifting skóry jest niemal tak samo spektakularny jak chirurgia plastyczna, jednak w żadnym wypadku nie niesie za sobą ryzyka powikłań. Warto nieco poczekać na ostateczne efekty, które są długotrwałe.
+
Lifting tkanek twarzy, szyi i ciała to propozycja skierowana do wszystkich osób, które zauważą u siebie pierwsze oznaki starzenia. Skóra traci jędrność już po 25 roku życia, dlatego niemal od razu warto zaopiekować się sobą w odpowiedni sposób. Nie ma ograniczeń wiekowych co do stosowania zabiegu. Sam zabieg nie trwa długo, a jego efekty utrzymują się nawet do kilku lat. Pacjenci wracają do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po zabiegu. Zabieg dla osób, które chcą przywrócić jędrność i napięcie skóry, pozbyć się zmarszczek na czole, w okolicy oczu i ust, chcą odmłodzić i ujędrnić dekolt, poszukując skutecznego i nieinwazyjnego zabiegu.
+
Efekty jakich można się spodziewać to przede wszystkim redukcja istniejących zmarszczek wokół ust, oczu, w okolicy szyi i czoła. Kontur i kształt twarzy jest wyraźnie zaznaczony, a owal podniesiony, przez co twarz wydaje się znacznie młodsza. W przypadku podwójnego podbródka wyraźnie widać redukcję nadmiaru tkanki i uwydatnienie linii żuchwy. Lifting jest odpowiedzią na wiotkość skóry twarzy, szyi, dekoltu i innych strategicznych części ciała. Dzięki liftingowi skóra ulega zagęszczeniu i widocznemu ujędrnieniu. Zabieg daje spektakularne efektu zwłaszcza u osób, które utraciły dużą część masy ciała lub też zmagają się z problemami skórnymi po ciąży. Lifting to skuteczna metoda walki z oznakami starzenia.
+
W przeciwieństwie do zabiegów chirurgii plastycznej, zabieg liftingu BTL HIPRO-V jest zabiegiem nieinwazyjnym i całkowicie bezbolesnym. jednak odczucia pacjenta są uzależnione głównie od obszaru, na jakim wykonywany jest lifting. Jedynie w trakcie trwania zabiegu, pacjenci w zależności od wrażliwości tkanek, mogą odczuwać delikatne ukłucia w momencie emisji wiązki fali ultradźwiękowych. Należy zwrócić uwagę, że zabieg liftingu jest prostym zabiegiem nie wymaga dodatkowych przygotowań, ani okresu rekonwalescencji. Pacjent wraca do swoich obowiązków i normalnego funkcjonowania praktycznie bezpośrednio po zakończeniu liftingu.
+
Lifting BTL HIPRO-V najlepiej sprawdzi się u osób, które dopiero zauważają u siebie pierwsze zmarszczki, zagłębienie i utratę jędrności. Tkanka skórna dzięki zabiegowi pobudzona jest to syntezy nowych włókien kolagenowych, które zagęszczają skórę i poprawiają jej jędrność, przez co staje się wyraźnie młodsza. Warto wspomnieć, że w przypadku głębokich zmarszczek zaawansowanych, zabieg przyniesie równie dobre efekty, wygładzenie zmarszczek głębokich i zniwelowanie tych płytkich. Zabieg liftingu jest doskonałym pomysłem na prewencję starzenia się tkanek i zadbania o jej potrzeby, zanim zajdzie konieczność bardziej inwazyjnych procedur medycyny estetycznej.
+
Bezinwazyjny lifting twarzy, to doskonały zabieg zarówno dla młodszego pokolenia, jak i dojrzałych osób. Zabieg jest szybki ale wykazuje dużą skuteczność działania. U każdego uzyskane efekty mogą się różnić, jednak niezależnie od tego skóra czerpie z zabiegu ogrom korzyści. Na stronie można zobaczyć efekty przed i po zabiegu, które dokumentują skuteczność liftingu BTL HIPRO-V. Pierwsze efekty ujędrnienia i podniesienia owalu są widoczne praktycznie bezpośrednio po zabiegu. Na długotrwałe efekty należy jednak nieco poczekać i pozwolić skórze działać. Po upływie kilku tygodni pojawiają się całkiem nowe włókna kolagenowe, a poprawa wizualna skóry następuje dzień po dniu.

Skuteczny lifting twarzy Warszawa – poznaj jego korzyści cennik

OpisCenaRezerwacja
HIFU - Owal twarzy + Podbródek 1709 zł Szybki kontakt
HIFU - Policzki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz 2309 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja 3079 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja + Dekolt 3849 zł Szybki kontakt