Nieinwazyjne zabiegi HIFU Warszawa

Już jeden zabieg sprawia, że efekt liftingu jest widoczny, dopuszczamy jednak możliwość odbycia trzech sesji

Zabieg HIFU jest nieinwazyjny i bezbolesny, dlatego nie wymaga on znieczulenia. Za pomocą fal ultradźwiękowych o różnej głębokości działania, tkanki podgrzewane są do temperatury 65-75 stopni Celsjusza. Podczas tego procesu pod naskórek dostarczana jest energia. Wcześniej na modelowane miejsce nakłada się żel, aby lekarze wykonujący zabieg mogli bezpiecznie przyłożyć głowicę urządzenia emitującego fale do skóry. Sprawia to, że włókna kolagenowe i tkanki rozpoczynają proces obkurczania. Specjalista delikatnie uszkadza skórę, dzięki czemu zostaje ona pobudzona do szybkiego zagęszczenia tkanki, a także stymulacji organizmu, w wyniku czego następuje naturalna regeneracja.

Nieinwazyjne zabiegi HIFU Warszawa

Lekki lifting twarzy lub innej części ciała z biegiem czasu pogłębia się i utrzymuje się przez około 18 miesięcy.

Dla kogo

Lifting twarzy HIFU – dla kogo? High Intensity Focused Ultrasound to zabieg medycyny estetycznej, zalecany osobom po ukończeniu 30. roku życia. W tym okresie, pomimo zdrowego trybu życia, skóra staje się wiotsza. Utrata jędrności ciała to naturalny proces, z którym można walczyć. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej, jak zabieg HIFU, możliwa staje się m.in. redukcja zmarszczek. Stymulacja włókien kolagenowych sprawia, że wraz z upływem miesięcy po jednym zabiegu, efekt napiętej skóry narasta. Warto wiedzieć, że pacjent może umówić się w klinice na taki lifting przez cały rok.

Przygotowanie do zabiegu

Jak przygotować się do liftingu twarzy HIFU? Zabiegi HIFU nie tylko nie mają wielu przeciwwskazań, ale również nie wymagają specjalistycznego przygotowania do poddania się im. Najważniejsze dla pacjenta i lekarza powinno być wzajemne porozumienie się w kwestii obszaru, którego dotyczyć będą ujędrnienia oraz głębokości impulsów. Niedopuszczalne jest stosowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, zawierających substancje takie jak ibuprofen. Warto wiedzieć, że pacjenci podczas zabiegów mogą odczuwać dyskomfort, nie powinno to nikogo niepokoić.

Efekty

Najważniejsze efekty zabiegu HIFU. Metoda liftingu HIPRO ma wiele zalet, m.in. brak konieczności użycia skalpela oraz możliwość jej wykorzystania na niemalże każdej partii ciała. Ponadto technologię HIFU stosować można niezależnie od pory roku, dzięki czemu każdy z pacjentów znajdzie termin najbardziej odpowiadający jego potrzebom. Lifting HIFU pobudza tkanki do produkcji kolagenu i naczyń krwionośnych. Korzystając z tej oferty handlowej w Warszawie (ul. Bartycka 24B), pacjent może być pewny opuszczenia gabinetu z ujędrnioną, dobrze ukrwioną i lepiej wyglądającą skórą.

Przeciwskazania

Lifting HIFU – przeciwwskazania. Lekarz wykonujący zabieg to osoba, dla której szczerość pacjentów jest kluczowa. Dzięki współpracy uda się określić i wykluczyć przeciwwskazania uniemożliwiające lifting HIFU. Należą do nich: ciąża i okres laktacji, choroba nowotworowa, zaburzenia procesu krzepnięcia krwi oraz gojenia ran, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, cukrzyca, epilepsja, opryszczka, a także choroby serca. Pacjentów cierpiących na bakteryjne, grzybicze oraz wirusowe infekcje skóry powinien najpierw wyleczyć dermatolog. Skóra nie może być uszkodzona w miejscu zabiegu.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Cala twarz. dekolt. szyja
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Lifting HIFU Warszawa

Już jeden zabieg sprawia, że efekt liftingu jest widoczny, dopuszczamy jednak możliwość odbycia trzech sesji

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia takiego jak Ultraformer III praktycznie zawsze przebiegają bezboleśnie i komfortowo. Naturalnymi odczuciami w trakcie ich trwania są natomiast ciepło oraz delikatny uciski w miejscu, które w danym momencie poddawane jest nagrzewaniu. Zdarza się jednak, że podczas dostarczania energii do głębszych tkanek ciała przy pomocy maszyny Ultraformer III występuje dyskomfort. Nie zdarza się to jednak często i nie zagraża pacjentowi poddawanemu zabiegowi. O każdym niepokojącym odczuciu należy jednak informować lekarza przeprowadzającego lifting, gdyż od tego może zależeć bezpieczeństwo.
+
Niezależnie od tego czy zabiegowi poddawane są okolice oczu, kurze łapki, okolica ust, policzki czy inne miejsce na ciele, nie wykorzystuje się do niego skalpela. Ultraformer III, będący podstawowym urządzeniem podczas tego liftingu, służy do naświetlania tkanki pacjenta oraz jej podgrzewania. To metoda nieinwazyjna, której celem jest pobudzenie skóry do produkcji komórek oraz włókien kolagenowych. Mikrouszkodzenia powstają na jej powierzchni jedynie w skutek naświetlenia i podgrzania, nie stosuje się do ich wytworzenia innych narzędzi medycznych. Ciało nie będzie poddane nacinaniu, dlatego z zabiegu skorzystać mogą również osoby obawiające się inwazyjnych metod.
+
Zabieg medycyny estetycznej, którym jest lifting twarzy HIFU, nie wymaga rekonwalescencji. To dobra wiadomość dla osób na co dzień pracujących zawodowo. Po przebyciu zabiegu takiego jak redukcja podwójnego podbródka, redukcja zmarszczek i inne, mogą oni od razu wrócić do obowiązków oraz aktywności na wielu płaszczyznach. Brak rekonwalescencji wiąże się z nieinwazyjnością zabiegów metodą HIFU.
+
Bezpośrednio po zabiegu, do którego wykonania użyte zostało urządzenie Ultraformer III, jeśli skóra jest lekko zaróżowiona, należy stosować żel chłodzący. Dla osoby, w której przypadku zabiegowi poddawane były okolice oczu (powieki górne, powieki dolne), policzki, kurze łapki lub inne miejsca na twarzy, do zastosowania poleca się maskę chłodzącą w płachcie. Ponadto przez około dobę po zabiegu nie należy wykonywać nadmiernego wysiłku fizycznego. Te środki zapobiegawcze pozwolą na wyeliminowanie zaczerwienienia skóry i cieszenie się z widocznych efektów liftingu HIFU.
+
Aby zmarszczki zostały zredukowane, najczęściej wystarcza pojedynczy lifting. Warto jednak pamiętać, że jak przy większości zabiegów medycyny estetycznej, jest to kwestia bardzo indywidualna. Policzki, podbródek, dekolt czy brzuch mogą zostać powtórnie poddane nagrzewaniu przy pomocy maszyny Ultraformer III, zależy to jednak od wieku pacjenta, pozostałych zabiegów, na które się zdecydował, a także kondycji jego skóry. Najlepszą osobą do skonsultowania możliwości odbycia kolejnego liftingu HIFU jest lekarz. Każdemu pacjentowi zaleca się jednak zachowanie co najmniej trzymiesięcznego odstępu pomiędzy pierwszym i drugim zabiegiem. Na trzeci należałoby natomiast zaczekać około roku. Ma to znaczenie dla bezpieczeństwa osoby poddającej się powtórnemu liftingowi maszyną Ultraformer III.
+
Rezultaty fal ultradźwiękowych wytwarzanych przy pomocy urządzenia Ultraformer III można dostrzec nawet po godzinie od momentu zakończenia zabiegu. Zazwyczaj pojawiają się one jednak przed rozpoczęciem trzeciej doby po liftingu HIFU. Warto jednak wiedzieć, że dopiero po pewnym czasie wygląd osoby poddanej zabiegowi będzie spełniał jej oczekiwania, przedstawione przed zabiegiem. Z informacji uzyskanych od klientów kliniki Clinic Osipowicz w Warszawie wynika, że najintensywniejsze efekty zabiegu będzie można zaobserwować nawet po dwudziestu tygodniach od momentu opuszczenia gabinetu. Docelowo będą one utrzymywać się przez mniej więcej rok i sześć miesięcy, jest to jednak zależne od aktywności fizycznej oraz diety osoby poddanej liftingowi.
+
Jeśli zmarszczki na twarzy i całej skórze ciała korygowane były urządzeniem Ultraformer III, wykorzystywanym w metodzie HIFU, nie ma przeszkód w poddaniu się innym działaniom z zakresu medycyny estetycznej. Ten lifting ujędrniający dekolt, brzuch i inne elementy sylwetki nie ma powiązania z innymi zabiegami. Stanowi to duży plus dla osób planujących skorzystanie z innych oferowanych przez klinikę procesów związanych z medycyną estetyczną. Przed poddaniem się kolejnemu zabiegowi należy jednak zachować odpowiedni odstęp czasowy. Koniecznością jest poinformowanie medyka o przebytym liftingu maszyną Ultraformer III, ponieważ dzięki temu będzie on mógł ustalić bezpieczny termin kolejnego zabiegu w klinice.
+
Do dwóch dni po zabiegu klient kliniki medycyny estetyczne może odczuwać dyskomfort okolic nagrzanej podczas liftingu tkanki. Mija on samoistnie, nie trzeba umawiać się na żadną wizytę dodatkową. Ponadto skóra twarzy lub ciała może być lekko opuchnięta, co również ustępuje po pewnym czasie. W zależności od ilości wykorzystanej energii, czasami pojawiają się także niewielkie pęcherzyki. Powinny one opuścić osobę poddaną zabiegowi po około dwóch tygodniach. Żaden z tych objawów nie stanowi zagrożenia zdrowia ani życia.

Lifting HIFU Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
HIFU - Brzuch 2749 zł Szybki kontakt
HIFU - Brzuch + Talia 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - Dekolt głęboki 1599 zł Szybki kontakt
HIFU - Dekolt płytki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Dłonie 829 zł Szybki kontakt
HIFU - Kolana 939 zł Szybki kontakt
HIFU - Oczy 879 zł Szybki kontakt
HIFU - Owal twarzy + Podbródek 1709 zł Szybki kontakt
HIFU - Piersi 2479 zł Szybki kontakt
HIFU - Podbródek 1049 zł Szybki kontakt
HIFU - Policzki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Pośladki 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - Ramiona 2479 zł Szybki kontakt
HIFU - Szyja 1429 zł Szybki kontakt
HIFU - Szyja + podbródek 1979 zł Szybki kontakt
HIFU - Talia 2589 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz 2309 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja 3079 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja + Dekolt 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - uda przód lub tył 3139 zł Szybki kontakt
HIFU - uda wewn. lub zewn. strona 3799 zł Szybki kontakt