Laserowe usuwanie rozstępów Warszawa - dlaczego warto skorzystać?

Redukcja rozstępów w obecnej chwili cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ laserowe usuwanie niechcianych rozstępów jest niezwykle skuteczne w działaniu.

Wiele osób zastanawia się ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów. Otóż w takiej sytuacji należy powiedzieć, że koszt takiego zabiegu w dużej mierze uzależniony jest przede wszystkim od tego, na jakim obszarze naszej skóry ma zostać zastosowany zabieg usuwania rozstępów. Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom, które wykazują wahania wagi, jak również są po ciąży. Laserowe usuwanie rozstępów jest to zabieg całkowicie bezbolesny, ponieważ podczas jego przeprowadzania zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Może on być wykonywany w stosunku do osób w różnym wieku, a wszystko dlatego, ponieważ nie powoduje on jakichkolwiek skutków ubocznych.

Laserowe usuwanie rozstępów Warszawa

Laserowe usuwanie rozstępów polega na zastosowaniu innowacyjnego sprzętu, który emituje wiązkę światła wnikającą w głąb skóry właściwej.

Dla kogo

Zabieg ten jest polecany wszystkim osobom, które borykają się z niedoskonałościami na swojej skórze. W związku z tym mogą z niego skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Rozstępy pojawiają się na naszej skórze z wielu kluczowych przyczyn. Aczkolwiek do jednych z najczęściej występujących można zaliczyć przede wszystkim takie kwestie jak: nieodpowiednia pielęgnacja skóry, nagłe przybranie na wadze, nagłe schudnięcie, jak również ciąża, bądź wpływ czynników genetycznych. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny dla naszego zdrowia.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu usuwania rozstępów powinno odbywać się w taki sposób, że przed jego przeprowadzeniem nasza skóra nie powinna być sztucznie opalona. Musimy również pamiętać o tym, aby około jedną dobę przed przewidywanym terminem wykonania takiego zabiegu nie spożywać alkoholu. Lekarz medycyny estetycznej podczas wstępnej konsultacji medycznej odnośnie przeprowadzenia tego zabiegu z całą pewnością każdego pacjenta o pewnych wskazaniach przed zabiegowych powiadomi.

Efekty

Efekty zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Aczkolwiek trzeba pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach będzie potrzeba przeprowadzenia kilku serii tego zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Oczywiście zależy to od miejsca, w którym występuje dany problem na skórze, jak również od tego, w jakim stopniu jest on zaawansowany. Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom, które wykazują wahania wagi, jak również są po ciąży. Laserowe usuwanie rozstępów jest to zabieg całkowicie bezbolesny.

Przeciwskazania

Laserowe usuwanie rozstępów podobnie jak każdy inny zabieg posiada pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Do jednych z kluczowych przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia takiego zabiegu można zaliczyć w szczególności takie kwestie jak: kobiety w czasie ciąży, czas karmienia piersią, występowanie choroby nowotworowej, borykanie się z problemem infekcji bakteryjnej, borykanie się z problemem infekcji grzybiczej, borykanie się z problemem infekcji wirusowej, stosowanie niektórych leków.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:60-90 minut
Wykonywany przez:lekarz, kosmetolog
Części ciała:ciało, brzuch, uda, pośladki
Inwazyjność:zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:2-6 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Laserowe usuwanie rozstępów Warszawa

Laserowe usuwanie rozstępów Warszawa - dlaczego warto skorzystać?

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Warto zaznaczyć, że w usuwaniu rozstępów kluczową rolę ma czas. Bowiem im wcześniej zdecydujemy się na taki zabieg, tym prędzej będziemy mogli zauważyć w pełni satysfakcjonujące efekty. W leczeniu rozstępów wykorzystywane jest jednocześnie osocze bogatopłytkowe. Z zabiegu tego powinny skorzystać przede wszystkim kobiety po ciąży, ale również takie osoby, które w zbyt szybkim tempie zyskały na wadzę, bądź zbyt szybko utraciły zbędne kilogramy.
+
Rozstępy bardzo często pojawiają się w okresie dojrzewania. Bowiem jest to związane z fizjologią naszego ciała, jak również z tym, że nasze ciało się w tym czasie znacząco zmienia. W takiej sytuacji bardzo często pojawiają się rozstępy na piersiach. Osoby, które chcą zostać poddane zabiegowi powinny tego dokonać za pomocą lasera. Bowiem w medycynie estetycznej jest to jeden z najpopularniejszych oraz zarazem najbezpieczniejszych zabiegów, które są stosowane w terapii rozstępów. Należy również zaznaczyć, że w takim przypadku proces regeneracji nie trwa zbyt długo, ponieważ około kilku dni. Dlatego, jeżeli chcemy w sposób skuteczny i komfortowy pozbyć się takiego zjawiska na naszej skórze to najlepiej posłużyć się metodą laserową. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów. Otóż w takiej sytuacji należy powiedzieć, że koszt takiego zabiegu w dużej mierze uzależniony jest przede wszystkim od tego, na jakim obszarze naszej skóry ma zostać zastosowany zabieg usuwania rozstępów.
+
Usuwanie rozstępów nie jest bolesne, ponieważ chwilę przed przeprowadzeniem tego zabiegu zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Dlatego pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu bólowego. I występuje niezwykły komfort zabiegu. Światło lasera wnika w głąb naszej skóry, a jego natężenie jest uzależnione od stopnia zaawansowania danego problemu. Po zakończeniu terapii rozstępy znikają na dobre. Warto również zaznaczyć, że zabiegi stosowane w naszej klinice przynoszą wyłącznie najlepsze efekty.
+
Przed wykonaniem takiego zabiegu należy pamiętać przede wszystkim o tym, aby nie wystawiać naszej skóry na nadmierne działanie promieni słonecznych, jak również, aby nie spożywać alkoholu. Bowiem wtedy zabieg nie będzie mógł zostać przeprowadzony. Redukcja rozstępów w obecnej chwili cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ laserowe usuwanie niechcianych rozstępów jest niezwykle skuteczne w działaniu. Laserowe usuwanie rozstępów podobnie jak każdy inny zabieg posiada pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Do jednych z kluczowych przeciwwskazań odnośnie przeprowadzenia takiego zabiegu można zaliczyć w szczególności takie kwestie jak: kobiety w czasie ciąży, czas karmienia piersią, występowanie choroby nowotworowej, borykanie się z problemem infekcji bakteryjnej, borykanie się z problemem infekcji grzybiczej, borykanie się z problemem infekcji wirusowej, stosowanie niektórych leków.
+
Okres rekonwalescencji zależy w dużej mierze od tego, jaką serię zabiegów na naszej skórze przeprowadzimy. Aczkolwiek po każdej z przeprowadzonej serii okres taki trwa około trzech dni. I jest on o wiele bardziej krótszy niż w przypadku innych zabiegów takiego rodzaju. Dzięki temu blizny oraz rozstępy na całym ciele znikają w bardzo szybkim czasie. Efekty zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Aczkolwiek trzeba pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach będzie potrzeba przeprowadzenia kilku serii tego zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty.
+
Zabieg ten można zastosować na różnych partiach naszego ciała. Natomiast najczęściej jest on wykonywany: na pośladkach, brzuchu, ale również udach. Pierwsze efekty są zauważalne już po jednym zabiegu. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób mierzy się z problemem rozstępów na skórze. Bardzo dobrym sposobem na ich usunięcie jest nic innego, jak zastosowanie laserowego usuwania rozstępów. Zabieg laserowej likwidacji rozstępów jest niezwykle skuteczny, jak również bardzo komfortowy.
+
Z zabiegiem tym jest związanych wiele wymiernych korzyści. Można tutaj zaliczyć przede wszystkim odpowiednią jędrność naszej skóry, ale również prawidłową produkcję elastyny. Z rozstępami i powstawaniem blizn każdego roku mierzy się coraz większa liczba osób. Laser powoduje, że problemów tych możemy się pozbyć w bardzo szybkim czasie. Laserem tym można działać na różne partie naszego ciała, również jeżeli chodzi o okolice piersi. Efekty zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Aczkolwiek trzeba pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach będzie potrzeba przeprowadzenia kilku serii tego zabiegu, aby móc uzyskać w pełni satysfakcjonujące efekty. Oczywiście zależy to od miejsca, w którym występuje dany problem na skórze, jak również od tego, w jakim stopniu jest on zaawansowany.
+
Po przeprowadzeniu zabiegu zaleca się przez około pięć dni unikania korzystania z sauny, basenu, jak również solarium. Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom, które wykazują wahania wagi, jak również są po ciąży. Laserowe usuwanie rozstępów jest to zabieg całkowicie bezbolesny, ponieważ podczas jego przeprowadzania zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Może on być wykonywany w stosunku do osób w różnym wieku, a wszystko dlatego, ponieważ nie powoduje on jakichkolwiek skutków ubocznych.

Laserowe usuwanie rozstępów Warszawa – najważniejsze informacje cennik
OpisCenaRezerwacja
Laserowe usuwanie rozstępów - Brzuchod 769 zł do 1319 zł
Laserowe usuwanie rozstępów - Udaod 659 zł do 1319 zł