HIFU Warszawa - bezbolesny i bezpieczny lifting!

HIFU to nowość w medycynie estetycznej - lifting, w którym skalpel chirurga zastępują ultradźwięki.

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej energii wnikają bezboleśnie i bezinwazyjnie aż do skóry właściwej, pobudzając ją do regeneracji i intensywnej produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie skóra przechodzi głęboki lifting. Do jego oczekiwanych rezultatów należy: poprawa struktury skóry, redukcja zmarszczek, spłycenie niedoskonałości skórnych (np. blizn), ułatwienie spalania tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i rysów twarzy.

Lifting ultradźwiękowy można stosować zarówno na twarz, jak i na ciało. Jego zaletą – w porównaniu do liftingu chirurgicznego – jest brak rekonwalescencji. Jedyny efekt uboczny to lekkie zaczerwienienie, utrzymujące się przez kilka godzin po zabiegu.

HIFU Warszawa - bezbolesny i ultraskuteczny lifting!

Lifting HIFU - moc ultradźwięków dla skutecznej redukcji zmarszczek i poprawy napięcia skóry nareszcie w Warszawie!

Dla kogo

Komu polecamy lifting HIFU? Kobietom i mężczyznom w każdym wieku, którzy chcą zachować piękny i młody wygląd skóry! Zmarszczki i różnego rodzaju niedoskonałości skóry trapią przecież pacjentów w każdym wieku i obu płci. Ten zabieg medycyny estetycznej jest też wielką pomocą przy odchudzaniu się! Lifting HIFU, ze względu na nieinwazyjny sposób działania, może być bezpiecznie przeprowadzony niemal u każdego pacjenta. Jak wszystkie medyczne procedury, ma on jednak pewne przeciwwskazania. Opisujemy je poniżej.

Przygotowanie do zabiegu

Jak przygotować się do zabiegu HIFU? Lifting ultradźwiękowy nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Należy jedynie odbyć wstępną konsultację ze specjalistą medycyny estetycznej. W przypadku pacjentów zakwalifikowanych, lekarze wykonujący lifting dokładnie oczyszczają skórę w miejscu wykonywania zabiegu a potem pokrywają ją żelem ultradźwiękowym. Następnie do skóry pacjenta zostaje przyłożona głowica aparatu i rozpoczyna się zabieg. Po jego zakończeniu miejsce zabiegu zostaje oczyszczone z żelu.

Efekty

Jakie są efekty liftingu HIFU? Efekty zabiegu można podzielić ze względu na to, czy jest on przeprowadzany w obrębie twarzy, czy na ciele. Najważniejsze korzyści z liftingu twarzy HIFU to: spektakularna redukcja zmarszczek (w tym kurzych łapek), poprawiony owal twarzy i linia żuchwy, zmniejszenie opadania policzków, ujędrnione okolice oczu oraz redukcja podwójnego podbródka. Natomiast wykonanie liftingu HIFU na ciele redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz likwiduje rozstępy, blizny, przebarwienia i inne zmiany skórne.

Przeciwskazania

Kiedy nie można wykonać liftingu HIFU? Przeciwwskazaniem dla liftingu ultradźwiękowego są: choroba nowotworowa, choroby serca, choroby skóry, rany i stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu, padaczka, niewyrównana cukrzyca, choroby neurologiczne. Zabieg HIFU jest wykluczony w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób posiadających rozrusznik serca. Po zabiegach kwasem hialuronowym lub botoksem, na ultradźwiękowy lifting twarzy trzeba zaczekać przynajmniej 2 tygodnie.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Cala twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1-3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

HIFU Warszawa

HIFU Warszawa - bezbolesny i bezpieczny lifting!

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Jest to zabieg medycyny estetycznej, w którym skoncentrowane fale ultradźwiękowe wysokiej energii za pomocą specjalnego aparatu są wprowadzane do głębokich warstw skóry. Powoduje to stymulację procesów biologicznej odnowy i regeneracji skóry (a zatem jej odmładzanie) a jednocześnie hamuje procesy starzenia.
+
Efektem tego zabiegu jest wyraźne zwiększenie elastyczności skóry, likwidacja lub wyraźne zmniejszenie zmarszczek, jak również innych niepożądanych zmian skórnych. W wypadku liftingu ciała pacjent może również uzyskać modelowanie sylwetki poprzez zwiększenie spalania tkanki tłuszczowej, oraz likwidację zwiotczałej skóry i rozstępów przez przyspieszenie ich obkurczania.
+
Zabieg liftingu ultradźwiękowego ma skuteczność porównywalną z chirurgicznym! Należy jednak pamiętać, że nie będzie to zabieg dla każdego pacjenta. Sukces - podobnie jak w przypadku innych rodzajów liftingu - zależy od właściwej kwalifikacji poddającej mu się osoby do zabiegu. Kto nie skorzysta na liftingu HIFU? Po pierwsze, osoby z dużą utratą kolagenu. Po drugie, osoby bardzo szczupłe lub bardzo otyłe. Pacjenci prawidłowo zakwalifikowani powinni jednak cieszyć się spektakularnymi efektami - i to już po pierwszym zabiegu. Takie osoby po zabiegu raportują: • wyraźne uniesienie tkanek, • spłycenie i skrócenie bruzd nosowo-wargowych, • zmniejszenie tzw. linii marionetki, • poprawę kształtu twarzy. Osoby decydujące się na lifting twarzy lub ciała metodą HIFU zwracają też uwagę na spektakularną poprawę napięcia skóry i jej odmładzanie. Warte wzmiankowania jest też to, że lifting ultradźwiękowy szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku powierzchni obłych i wypukłych, przy których oline rodzaje liftingu mogą nie być tak skuteczne.
+
Poprawa stanu skóry po zabiegu widoczna jest niemal natychmiast. Jednak na końcowy efekt należy poczekać około 2-3 miesięcy od ostatniego zabiegu w ramach konkretnej terapii - ponieważ tyle czasu trwa proces regeneracji i odbudowy kolagenu i elastyny w skórze właściwej. W tym czasie dochodzi też do przebudowy tkanek (przede wszystkim tkanki podskórnej) i poprawia się ogólna jakość skóry.
+
Czas utrzymywania się efektów zabiegu zależny jest od wielu czynników i może być różny u różnych osób. Na podstawie obserwacji pacjentów naszej kliniki stwierdzamy jednak, że praktycznie u wszystkich osób, które decydują się na zabieg HIPROV ostateczny rezultat utrzymuje się przez 1,5 roku do 2 lat w przypadku liftingu ciała i aż do trzech lat w przypadku liftingu twarzy!
+
Najczęściej wystarcza już jeden zabieg, aby uzyskać zadowalające efekty. Jeśli jednak skóra wymaga bardziej intensywnej terapii, po pierwszym zabiegu można powtórzyć lifting HIPROV właściwie dowolną ilość razy, pamiętając jedynie o tym, aby poszczególne sesje terapii ultradźwiękowej umawiać w rozsądnych odstępach czasu. Ostateczna ilość zabiegów uzależniona jest zawsze od wieku, kondycji skóry, okolicy poddawanej zabiegowi, indywidualnych predyspozycji oraz oczekiwań każdego klienta.
+
Lifting ultradźwiękowy jest komfortowy i bezbolesny. Pacjenci odczuwają zazwyczaj jedynie intensywne ciepło oraz lekki ucisk w okolicy zabiegowej. Co istotne, ten nieinwazyjny zabieg nie wiąże się również z żadnym dyskomfortem również po swoim zakończeniu. Lifting ultradźwiękowy nie wymaga rekonwalescencji - jego jedynym efektem ubocznym jest niewielkie zaczerwienienie skóry w miejscu wykonywania zabiegu. Może ono utrzymywać się przez kilka godzin ale ustępuje samoczynnie. Oczywiście, dotyczy to jedynie osób, które mogą się poddać terapii ultradźwiękami bez ryzyka. Pełną listę przeciwwskazań dla liftingu ultradźwiękowego znajdziesz powyżej, w sekcji: "Kiedy nie można wykonać liftingu HIFU?". Lifting ultradźwiękowy będzie w pełni bezpieczny i skuteczny tylko wtedy, gdy zostanie wykonany przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej - tylko on posiada pełną wiedzę o możliwych konsekwencjach przeprowadzenia zabiegu HIPROV u konkretnej osoby.
+
Zdecydowanie tak. Istnieje przyczyna, dla której HIPROV są stosowane przez kliniki na całym świecie. Te popularne zabiegi gwarantują spektakularne efekty w sposób bezbolesny i bezinwazyjny. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy przy likwidacji kurzych łapek, chcesz wspomóc proces odchudzania, czy ujędrnić ciało - lifting ultradźwiękowy to terapia dla Ciebie! Nie przegap ciekawych promocji, które na te zabiegi oferuje nasza klinika!

HIFU Warszawa – bezbolesny i ultraskuteczny lifting! cennikOpisCenaRezerwacja
HIFU - Brzuch 2749 zł Szybki kontakt
HIFU - Brzuch + Talia 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - Dekolt głęboki 1599 zł Szybki kontakt
HIFU - Dekolt płytki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Dłonie 829 zł Szybki kontakt
HIFU - Kolana 939 zł Szybki kontakt
HIFU - Oczy 879 zł Szybki kontakt
HIFU - Owal twarzy + Podbródek 1709 zł Szybki kontakt
HIFU - Piersi 2479 zł Szybki kontakt
HIFU - Podbródek 1049 zł Szybki kontakt
HIFU - Policzki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Pośladki 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - Ramiona 2479 zł Szybki kontakt
HIFU - Szyja 1429 zł Szybki kontakt
HIFU - Szyja + podbródek 1979 zł Szybki kontakt
HIFU - Talia 2589 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz 2309 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja 3079 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja + Dekolt 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - uda przód lub tył 3139 zł Szybki kontakt
HIFU - uda wewn. lub zewn. strona 3799 zł Szybki kontakt