Hair restoration Warszawa: kompleksowe terapie leczenia łysienia

Hair restoration to laserowe metoda leczenia łysienia, dzięki której wiązka lasera dotarcia do głębszych warstw skóry i tym samym poprawia się ukrwienie mieszków włosowych

Zabieg kuracji włosów metodą laserową polega na użyciu lasera w celu poprawy kondycji mieszków włosowych, a ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych jest praktycznie niemożliwe. Laserowy zabieg polega na tym, ze odpowiednio dobrana wiązka lasera wnika w skórę głowy i w ten sposób światło oddziaływuje między innymi na: poprawę metabolizmu komórek, poprawę ukrwienia mieszków włosowych, a także wpływa na przyśpieszenie wzrostu nowych włosów. Wówczas włosy stają się mniej skłonne do wypadania, a także kruszenia się. Terapia laserowa daje rewelacyjne rezultaty i rozwiązuje problemy skóry głowy, w tym stany zapalne. Po zabiegu pacjenci nie mają widocznych blizn. Wówczas sprawdza się nawet u pacjentów po przeszczepach skóry głowy.

Hair restoration Warszawa: kompleksowe terapie leczenia łysienia

Dzięki laserowej metodzie hair restoration pacjenci mogą cieszyć się większą ilościom włosów i to w krótkim czasie

Dla kogo

Zabieg jest przede wszystkim przeznaczony dla osób, które borykają się z: łysieniem, nadmiernym wypadaniem włosów, osłabieniem włosów. Co istotne zabiegowi mogą poddać się osoby w każdym wieku, nawet gdy ich indywidualny problem jest konsekwencją choroby lub urazu, a także u osób po przeszczepach skóry głowy. Zabieg z użyciem lasera pomaga pacjentom zwalczyć nieestetyczne kompleksy wywołane łysieniem. Laseroterapia doskonale sprawdza się u osób, które pragną poprawić kondycję swoich włosów i sprawia, że odrastające włosy stają się zdrowsze i o wiele mocniejsze.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu wymaga od pacjentów przejścia wywiadu lekarskiego, który kwalifikuje bądź wyklucza daną osobę do zabiegu. Po kwalifikacji pacjent na zabieg musi stawić się z świeżo umytą głową, która jest dokładnie oczyszczona z produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów. Zaleca się na kilka dni przed zabiegiem, aby pacjenci unikali ran i innych uszkodzeń naskórka na skórze głowy. Co więcej pacjent powinien odstawić leki sterydowe i unikać ziół fotouczulających przed zabiegiem. W dniu zabiegu skóra nie powinna nosić żadnych oznak jakichkolwiek zmian chorobowych.

Efekty

W efekcie przeprowadzenia laserowej terapii poprawione zostanie mikrokrążenie w skórze głowy to sprawi, że mieszki włosowe będą lepiej ukrwione. W efekcie zabiegu dojdzie do stymulacji wzrostu włosów. Zabieg leczy także stany zapalne i korzystnie wpływa na elastyczność skóry i wykazuje działanie kojące. Wówczas włosy stają się mocne, a efekty są widoczne gołym okiem i to już po wykonaniu kilku zabiegów. Po zabiegu pacjenci stopniowo zyskują gęste i dobrze odżywione włosy. Taki stan rzeczy wpływa bardzo pozytywnie na ludzką psychikę i zdecydowanie poprawia samoocenę.

Przeciwskazania

Głównymi przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu laseroterapii jest występowanie u danego pacjenta między innymi: otwartych i niegojących się ran, choroby przewlekłe, takiej jak łuszczyca, choroby nowotworowe bądź epilepsja. Z zabiegu nie mogą skorzystać osoby przyjmujące leki sterydowe, stosujące zioła fotouczulające, kobiety w ciąży i w okresie laktacji. Co więcej pojawienie się zmian wirusowych bądź bakteryjnych w dniu zabiegu również wyklucza daną osobę z wykonania laserowego zabiegu. W dniu zabiegu u pacjenta nie może wystąpić zaczerwienienie skóry.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:twarz, ciało (skóra głowy)
Inwazyjność:Zabieg nieinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:3-6 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Hair restoration Warszawa - najskuteczniejsza laserowa alternatywa dla przeszczepu włosów

Dzięki laserowej metodzie hair restoration pacjenci mogą cieszyć się większą ilościom włosów i to w krótkim czasie

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Aby zabieg był bezpieczny i całkowicie bezbolesny należy skorzystać z doświadczonych ośrodków medycyny estetycznej bądź profesjonalnych klinik chirurgii plastycznej. Warto wiedzieć, że laserowa kuracja włosów nie wymaga znieczulenia, ani też dodatkowego chłodzenia w trakcie trwającej procedury. Co więcej sam zabieg nie wymaga późniejszego zastosowania żadnego opatrunku, a co za tym idzie co roku zyskuje uznanie i rekomendację tysięcy pacjentów. Warto też pamiętać, że same standardy jakościowe to nie wszystko liczy się również doświadczony i wykwalifikowany zespół medyczny.
+
Warto wiedzieć, że sam zabieg nie wymaga od pacjenta poddania się wymagającej procedurze pielęgnacyjnej, czy też rekonwalescencyjnej po skończonej sesji. Należy jednak pamiętać, ze do kilkunastu godzin po wykonaniu zabiegu może wystąpić wrażliwość skóry na dotyk oraz zaczerwienienie. Dlatego Hair restoration warto wykonać w klinice posiadającej wysokie standardy jakościowe. Wówczas doświadczony personel medyczny powinien pouczyć pacjenta aby ten po zabiegu stosował szampony, które nawilżają. Jest to ważne ponieważ skóra po zabiegu może stać się sucha i bardziej podatna na łuszczenie się. Zatem nawilżanie jest bardzo istotne i pozwala na osiągnięcie lepszych efektów po zabiegowych. Pacjent niemal od razu po zabiegu może wrócić do wykonywania codziennych czynności. Obecność świetnych fachowców to podstawa dla zmniejszenia ewentualnego ryzyka zawiązanego z zabiegiem przy użyciu lasera. Oprócz tego dodatkowym atutem laserowej metody jest fakt, że po kuracji włosy układają się zgodnie z noszoną fryzurą, a włosy zachowują swoje naturalne właściwości.
+
Jako ludzie zazwyczaj dużą wagę przywiązujemy do swojego wyglądu. Jeśli pojawia się u nas nieestetyczny problem niemal machinalnie szukamy sposobu i możliwości pozbycia się go. Analogicznie gdy zmagamy się z problemem łysienia szukamy zatem metody, która nam pomoże i zniweluje problem. Doskonałą alternatywą tradycyjnego zabiegu, jakim jest przeszczep włosów za pomocą robota artas warto rozważyć także inną bardzo skuteczną opcję i skorzystać z laseroterapii. Wówczas w przypadku utraty włosów lub ich przerzedzenia na małym obszarze np. takim, jak boki głowy miejsce to zostaje podzielone na jeszcze mniejsze powierzchnie tak aby jak najlepiej widoczna była skóra. Istotne jest to, że im mniejsze jest miejsce łysienia tym dłuższy jest zabieg. Dzieje się tak ponieważ w takim przypadku następuje konieczność rozczesywania włosów na, tak zwane pasma. Gdy miejsce zabiegowe jest gotowe i odsłonięta lekarz może wykonać serię całkowicie bezbolesnych naświetleń laserem. Pacjenci dzięki tej metodzie osiągają świetne rezultaty i mogą cieszyć się pięknymi, gęstymi włosami przez długi czas.
+
Oczywiście konkretna ilość zabiegów jest skrupulatnie dobierana pod kontem danego pacjenta i jego indywidualnego problemu. Podczas ustalania ilości zabiegów lekarz dokonuje oceny zarówno włosów, jak i skóry. Lekarz powinien od pacjenta otrzymywać informacje dotyczące tego jakie są jego wymagania i potrzeby. Jednakże w większości przypadków wystarcza od dwóch do czterech serii zabiegów, które są wykonywane z zachowanie dwutygodniowej przerwy czasowej.
+
Zabieg ten cechuje się nieinwazyjnością, a to jest związane z tym, że może być wykonany w każdym momencie i pora roku nie wpływa na jego działanie. Wówczas oznacza to, że tak naprawdę pacjent może sam wybrać dogodny dla siebie termin na laseroterapię włosów. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt jakim jest zalecenie lekarskie mówiące o tym, że w pierwszych dobach od przeprowadzenia zabiegu nie należy farbować włosów i stosować na ich powierzchni silnych środków służących do mycia i pielęgnacji włosów. Co więcej skóry świeżo po przeprowadzonym zabiegu nie zaleca się wystawiać na nadmierne działanie promieni słonecznych.
+
W odróżnieniu od tradycyjnego przeszczepu włosów laserowe leczenie łysienia Hair Restoration jest w pełni bezpieczne, a co za tym idzie nie przewiduje się w związku z nim większych komplikacji. Oczywiście u niektórych pacjentów po zabiegu może wystąpić delikatne podrażnienie skóry i większa wrażliwość na dotyk. Niekiedy pojawia się także suchość i łuszczenie się. Oczywiście są to objawy krótkotrwałe i znikają zazwyczaj w przeciągu kilku pierwszych dni od dnia wykonania zabiegu. Metoda ta jest o wiele bardziej bezpieczna niż tradycyjny przeszczep włosów gdyż zabieg transplantacji włosów jest bardziej inwazyjny od zabiegu laserowego. Wówczas laseroterapia nie niesie z sobą ryzyka dotyczącego tego, że przeszczepione włosy się nie przyjmą ponieważ wpływa opiera się na rewitalizacji i odżywieniu mieszków włosowych. Co więcej decydując się na daną klinikę warto pamiętać, że technologia ciągle się rozwija i warto wybrać klinikę skłonną do częstego podnoszenia kwalifikacji personelu medycznego.
+
Zabieg ten doskonale nadaje się dla osób zmagających się z problemem łysienia niezależnie od płci. Laser pobudza i odżywia mieszki włosowe oraz wpływa na poprawę ich kondycji. Jest to dobre rozwiązanie dla osób posiadających cienkie i przerzedzone włosy. Ponadto to świetne rozwiązanie, które umożliwia przyśpieszenie wzrostu włosów. Jest to o wiele mniej radykalne rozwiązanie niż tradycyjne przeszczepy włosów. Zabieg laserowy pomaga zwalczać kompleksy i długotrwale pomaga w rozwiązaniu problemu. Hair restoration clinic oferuje innowacyjną metodę, która skutecznością dorównuje zabiegom transplantacji włosów.
+
W przypadku laseroterapii zabieg wykorzystuje wiązkę lasera wnikającą w głębsze warstwy skóry do pobudzenia mieszków włosowych oraz poprawienia kondycji skóry. Wówczas w krótkim czasie po wykonaniu zalecanej serii zabiegów laserowych włosy stają się zdrowsze. Natomiast przeszczep włosów to inna metoda, która charakteryzuje się równie dużą skutecznością w leczeniu łysienia. Ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny dr Gregory Turowski jest światowej klasy ekspertem w dziedzinie przeszczepu włosów, a doświadczenie zdobywał m. in. w Stanach Zjednoczonych. Wówczas przeszczepienie włosów polega na wykorzystaniu robota artas do poprania włosów i ich wszczepienia w miejsce docelowe. Robot podczas trwania zabiegu ocenia parametry mieszków włosowych i je samodzielnie selekcjonuje, a następnie przygotowuje miejsca do ich wszczepienia. Robot wykonuje setki malutkich nakłuć, w które wszczepione zostaną mieszki włosowe. Robot sam wybiera najlepsze zespoły mieszków włosowych. Choć jest to niemal doskonałe urządzenie podczas zabiegu przeszczepu włosów bardzo ważny jest cały personel medyczny. Oznacza to, że laseroterapia to obecnie jedyna metoda, która jest bezbolesna i umożliwia walkę z łysieniem nawet gdy nastąpił znaczny jej postęp. Kolejną różnica pomiędzy przeszczepem włosów z wykorzystaniem robota artas, a laserowym zabiegiem jest fakt iż do przeszczepu włosów konieczne jest zastosowanie znieczulenia. Wówczas przeszczep włosów przeważnie odbywa się w znieczuleniu miejscowym, natomiast laseroterapia nie jest bolesna i nie wymaga żadnego dodatkowego znieczulenia

Hair restoration Warszawa – najskuteczniejsza laserowa alternatywa dla przeszczepu włosów cennikOpisCenaRezerwacja
Hair Restoration - laseroterapia Fotona 749 zł Szybki kontakt