Geneo, czyli zabieg, po którym następuje natychmiastowe dotlenienie skóry

Zabieg Geneo ma bardzo wiele zalet, ale główne jego działanie to nawilżenie skóry twarzy. Jest to przede wszystkim błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny

Podczas wykonywania zabiegu Geneo wykorzystywana jest specjalna głowica, którą jest wsmarowywany wcześniej już nałożony na twarz klienta odpowiedni żel, który reaguje z opracowaną kapsułką, tworząc „efekt Bohra”. W tym procesie powstają pęcherzyki zawierające dwutlenek węgla, które po pęknięciu sprawiają, że następuje dotlenienie skóry twarzy. Powoduje to szybszy przepływ krwi, co powoduje regenerację skóry. Zabieg Geneo ma pozytywny wpływ na kondycję skóry, zmniejszenie porów, wyrównanie kolorytu, naturalne dotlenienie, a jego dodatkowy atut to to, że podczas niego występuje redukcja zmarszczek oraz natychmiastowe dotlenienie skóry.

Przełom w odmładzaniu skóry - Geneo Warszawa

Geneo, czyli zabieg, po którym następuje natychmiastowe dotlenienie skóry

Dla kogo

Dla kogo odpowiedni jest zabieg Geneo? Szczególnie polecany jest dla osób, które mają rozszerzone pory, plamy słoneczne oraz przebarwienia. Dedykowany jest również podczas, gdy występuje suchość i marskość skóry oraz znaczny spadek jędrności. Zabieg powoduje rozjaśnienie i odżywienie skóry, wyrównanie kolorytu oraz promienny wygląd skóry, dlatego jego wykonanie może przyczynić się do pozbycia się powyżej wymienionych problemów oraz sprawić, że znów poczujemy się młodo.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu. Na początek należy skonsultować się z lekarzem lub też kosmetologiem, czy nie występują przeciwskazania do wykonania zabiegu Geneo. Jeśli chodzi o samodzielne przygotowanie się to nie musimy robić tak na prawdę nic. Konieczne jest tylko dokładne oczyszczenie twojej skóry, ale tym zajmie się osoba wykonywująca zabieg Geneo. Koniecznie należy pamiętać, aby przyjść bez makijażu, ponieważ może to utrudnić idealne przygotowanie skóry przed zabiegiem.

Efekty

Efekty zabiegu Geneo. Zabieg ten ma wiele korzyści takich jak rozjaśnienie i odżywienie skóry, redukcja zmarszczek, odmłodzenie skóry, nawilżenie skóry oraz zapewnia efekt rozjaśnienia skóry. Dodatkowo powoduje lepsze wchłanianie składników odżywczych, złuszczanie martwego naskórka oraz naturalne dotlenienie skóry, a także usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Dostępne są dwie opcje zabiegu, podzielone ze względu na ich działanie - NeoRevive oraz NeoBright.

Przeciwskazania

Przeciwskazania do wykonania zabiegu Geneo. Niestety tak jak w przypadku innych zabiegów, tak podczas Geneo są przeciwskazania do jego wykonania. Wśród nich znajdują się zaburzenia układu nerwowego, nowotwory lub podejrzenie nowotworów, ciąża, cukrzyca, opryszczka, wysypka, spalona skóra i inne oraz nietolerancja kwasu cytrynowego. Dodatkowo należy również podczas konsultacji z lekarzem czy też kosmetologiem przedstawić i inne choroby, z którymi ma lub miało się styczność.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:twarz, szyja, dekolt
Inwazyjność:zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:4 zabiegi
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Przełom w odmładzaniu skóry - Geneo Warszawa

Geneo, czyli zabieg, po którym następuje natychmiastowe dotlenienie skóry

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Wybór zależy od preferowanego przez nas efektu, dlatego że jeden z nich ma właściwości odmładzające, a drugi rozjaśnia i odżywia skórę. Warto na początek byłoby skonsultować odpowiedni dobór z lekarzem lub kosmetologiem, którzy będą w stanie dokładniej określić, który z nich jest dla nas bardziej odpowiedni. Oczywiście można wybrać obydwa jeśli odczuwa się taką potrzebę. Dzięki temu, że zabieg Geneo nie podrażnia skóry może być stosowany również równolegle z innymi zabiegami. Co do samodzielnego doboru odpowiedniego zabiegu, według swoich preferencji, należy się zapoznać z tym jakich efektów, po którym możemy się spodziewać, a prezentuje się to następująco: - Efekty zabiegu NeoRevive to między innymi odmłodzenie skóry, ujędrnienie skóry, a także poprawienie kondycji skóry, redukcja zmarszczek oraz zwężenie porów. - W przypadku NeoBright jest to promienny wygląd skóry, naturalne dotlenienie oraz rozjaśnienie i odżywienie skóry.
+
Zabieg Geneo jest bezbolesny i nie powoduje podrażnień, dzięki temu, że wykonuje się go na nawilżonej skórze. Dodatkowo zawarte podczas jego wykonywania produkty są zawsze sterylne i świeże, a dla każdego klienta przygotowywane jest nowe opakowanie. Dzięki właśnie dbałości o szczegóły zabiegi Geneo są bardziej profesjonalne, a ich efekty utrzymują się bardzo długo. Kapsułka Capsugen również jest produktem sterylnym i jednorazowego użytku. Kolejnym atutem jest fakt, że zabieg jest cichy, ponieważ podczas jego wykonywania, nie jest wykorzystywana pompa próżniowa, której stosowanie odradza się na naczyniach włosowatych.
+
Nie ma przeciwskazań do łączenia innych zabiegów z Geneo, ponieważ nie podrażnia on w żaden sposób skóry. Warto jednak temat ten skonsultować z lekarzem lub kosmetologiem, aby mógł doradzić w jaki sposób powinna wyglądać terapia łączona, w zależności od typu skóry oraz preferowanego efektu.
+
Czas trwania zabiegu jest indywidualny i zależy od jakości skóry klienta. Zwykle jest to od 15 do kilkudziesięciu minut, jednak długość nie wpływa na jego jakość. Aby efekt był długotrwały zaleca się wykonanie czterech sesji w dwutygodniowych odstępach. Dzięki technologii używanej podczas zabiegów Geneo można korzystać z wielu etapów zabiegowych, co pozwala na osiągnięcie lepszej skuteczności. Czas utrzymywania się efektów po zabiegu również zależny jest od kondycji skóry. Skutki Geneo są widoczne nawet do czterech tygodni, dlatego też sugeruje się, aby klient na początku wykonywał trzy-cztery sesje dwutygodniowe, a później raz w miesiącu. Warto to jednak skonsultować z osobą koordynującą zabieg.
+
Nie ma przeciwskazań, aby zabieg Geneo nie mógłby zostać wykonany dla osób zmagających się z trądzikiem, ponieważ jest delikatny, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Dodatkowo nie jest przy jego wykonaniu używana próżnia (w przeciwieństwie do większości zabiegów tego typu), co sprawia, że ryzyko przenoszenia zmian trądzikowych jest znikome.
+
Klient podczas zabiegu Geneo ma podobne odczucia jak w przypadku masażu z pilingiem. Zabieg jest bardzo komfortowy, relaksacyjny. Podczas wykonywania zabiegu Geneo klient nie odczuwa bólu, ale czasami efektem ubocznym jest delikatne pieczenie skóry, które ustępuje po kilku minutach.
+
Obecnie w SkyClinic znajduje się oferta, składająca się z pięciu wariantów, a cena wykonania zabiegu jest przede wszystkim zależna od obszaru skóry jakiego ma dotyczyć i przedstawia to się następująco: Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - dekolt - cena: 279 zł. Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - szyja - cena: 279 zł Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz - cena: 279 zł Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja - cena: 389 zł Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja + dekolt - cena: 439 zł Musimy brać pod uwagę fakt, że cena podana powyżej, dotyczy jednej sesji zabiegu.
+
Na początek na twarz klienta zostaje nałożony specjalny żel, który jest rozprowadzany za pomocą specjalnej głowicy. Substancja ta reaguje z kapsułką Capsugen, dzięki czemu zachodzą reakcje chemiczne, które tworzą efekt Bohra, stanowiący podstawę zabiegu. Następnie występuje naturalne dotlenienie skóry poprzez pękanie pęcherzyków, które zawierają dwutlenek węgla, dostarczając tym samym skórze nowe ilości tlenu. Tego typu działanie zwiększa przepływ krwi i powoduje, że lepiej ukrwiona cera szybciej się regeneruje. Efektem wyżej wymienionych działań jest zastąpienie starego zniszczonego naskórka nowym, zdrowym, co powoduje, że znacząco poprawia się wygląd skóry oraz oznaki starzenia stają się mniej widoczne. Naturalne dotlenienie skóry jest bardzo istotne podczas procesu jej regeneracji, dlatego też efekt Bohra jest kluczowy podczas wykonywania tego zabiegu.

Przełom w odmładzaniu skóry – Geneo Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - dekolt 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - szyja 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja 389 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja + dekolt 439 zł Szybki kontakt