Bezpieczne frakcjonowanie laserowe z ablacją Smooth Warszawa

Zabieg frakcjonowania laserowego z ablacją Smooth to sposób na poprawę wyglądu skóry na całym ciele.

Zabieg frakcjonowania poprzedzony jest wizytą kwalifikacyjną, na której szczegółowo omawiana jest procedura zabiegowa oraz wykluczone zostają wszelkie przeciwwskazania mogące zagrażać wystąpieniem skutków ubocznych u pacjenta. Przebieg zabiegu jest nieskomplikowany – na pierwszym etapie nakładany jest specjalny krem, mający na celu minimalizację bólu oraz dyskomfortu wywołanego przez wiązkę światła. Następnie głowica lasera przykładana jest do skóry właściwej, w miejscach na których wykonywany jest zabieg (może być on wykonany na całej powierzchni skóry). Wiązka lasera powoduje delikatne mrowienie, jednakże w trakcie zabiegu przez cały czas trwania procedury używana jest specjalna dysza chłodząca, która w znaczący sposób poprawia komfort pacjenta i niweluje praktycznie do minimum odczuwany przez niego ból.

Odmładzające frakcjonowanie laserowe Warszawa

Ideą zabiegu ablacji laserowej jest odmłodzona i jędrna skóra w krótkim czasie bez bólu i wyrzeczeń.

Dla kogo

Dla kogo przeznaczony jest zabieg frakcjonowania z ablacją Smooth? Zabieg frakcjonowania laserowego z ablacją przeznaczony jest dla osób praktycznie w każdym wieku, które chcą poprawić wygląd swojej skóry na całym ciele z różnych powodów. Szczególnie zalecany jest osobom z zauważalną wiotkością skóry, utratą jej jędrności oraz elastyczności. Szorstkość, nierówności powierzchni skóry a także ziarnistość i nierównomierny koloryt to kolejne wskazania do zabiegu. Podobnie jak problem rozszerzonych porów, zmiany naczyniowe i niewielki rumień.

Przygotowanie do zabiegu

Frakcjonowanie laserowe z ablacją - jak przygotować się do zabiegu? Przed zabiegiem frakcjonowania należy pamiętać o odstawieniu wszystkich kremów, które zawierają w swoim składzie alkohol, retinol oraz witaminę A. Przynajmniej 2 tygodnie przed laseroterapią należy zaprzestać stosowania ziół i leków fotouczulających. Zrezygnować trzeba także z wizyt w solarium oraz opalania na otwartym słońcu już 4 tygodnie przed jak i po zabiegu. Stosowanie peelingów, złuszczanie naskórka także nie jest zalecane przed zabiegiem, gdyż może to wydłużyć okres gojenia i rekonwalescencję.

Efekty

Efekty zabiegu frakcjonowania laserowego Efekty zabiegów frakcjonowania z ablacją Smooth uzależnione są przede wszystkim od indywidualnych predyspozycji każdego pacjenta oraz stanu jego skóry. Ważne są tutaj także procesy regeneracyjne naskórka. Efektem działania lasera frakcyjnego jest jędrna, napięta i elastyczna skóra. Następuje spłycenie zmarszczek i znaczne odmłodzenie skóry. Przebarwienia znikają i wyrównuje się koloryt oraz powierzchnia naskórka. Spodziewane rezultaty pojawiają się już w 4 tygodnie.

Przeciwskazania

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego Należą do nich między innymi okres ciąży i karmienia piersią, zaawansowana cukrzyca oraz choroby nowotworowe, epilepsja, zaburzenia krzepnięcia i inne choroby krwi, choroby skóry, takie jak bielactwo czy łuszczyca (złuszczanie naskórka), aktywne stany zapalne naskórka (bakteryjne lub grzybicze) stany wirusowe skóry, nadciśnienie tętnicze oraz świeża opalenizna. Wskazania te mają na celu uniknięcie przykrych skutków ubocznych mogących wynikać z działania lasera.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Cala twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Odmładzające frakcjonowanie laserowe Warszawa

Bezpieczne frakcjonowanie laserowe z ablacją Smooth Warszawa

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Tak, dzieje się tak za sprawą, iż lasery frakcyjne wykorzystują wiązkę światła erbowo - yagową, która powoduje całkowicie kontrolowane i w pełni bezpieczne uszkodzenia tkanki, czego efektem jest przebudowa włókien kolagenowych znajdujących się w skórze właściwej. Skutkiem tego jest zdrowo wyglądająca, elastyczna i jędrna skóra, pozbawiona niedoskonałości. Dlatego też w przypadku przebarwień, bliznowców czy rozstępów laser frakcyjny to najlepszy sposób do odmładzania skóry.
+
Cena zabiegu uzależniona jest od miejsca na skórze, na którym wykonywany jest zabieg. Różni się także od ilości i zaawansowania zmian na skórze. Ceny oscylują między 200 a 2500 złotych. Laser to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zmarszczek i innych nieestetycznych zmian na skórze. Po zabiegu skóra wygląda młodo i świeżo.
+
Zabiegi laserem co2 należą do bardziej inwazyjnych, gdyż polegają na wchłanianiu wiązki lasera poprzez struktury skóry przez tkankę skórną, podgrzewając wodę znajdującą się w niej. Rozgrzana woda (do bardzo wysokiej temperatury) rozpoczyna proces wyparowywania, co prowadzi do wypalenia tkanki skórnej i wytworzeniu kolagenu. Efektem jest zapoczątkowanie przez skórę naturalnych procesów regeneracyjnych i odbudowa wcześniej zniszczonej tkanki. Dzięki temu skóra odzyskuje równomierny koloryt i elastyczność.
+
Przynajmniej na 4 tygodnie przed zabiegiem jak i po jego zakończeniu nie zaleca się wizyt na solarium oraz wystawiania skóry na promieniowanie UV. Opalona skóra wytwarza więcej melaniny a to utrudnia działanie lasera. Ponadto nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne osłabia naskórek i może doprowadzić do powstania niechcianych przebarwień na skórze właściwej. Opalanie się możne znacząco przyczynić się do powstania niepożądanych efektów ubocznych po zabiegu i sprawi, że odmładzanie skóry nie będzie skuteczne. Ponadto mogą wystąpić podrażnienia tkanki i w efekcie stany zapalne (bakteryjne jak i wirusowe).
+
Po zabiegu postępowanie ustala specjalista przeprowadzający zabieg. Podaje on wówczas konkretne wskazówki oraz zasady działania pozabiegowego by pacjent mógł szybko wrócić do codziennych czynności. W znacznej większości przypadków po zabiegu nie jest konieczny okres rekonwalescencji, gdyż odmładzanie laserem nie jest mocno inwazyjne. Po zakończonym zabiegu należy pamiętać o stosowaniu się do zaleceń. Unikać wizyt na basenie, saunie i solarium. Nie korzystać z peelingów i stosować najwyższą ochronę przeciwsłoneczną oraz kosmetyki mineralne. Po zabiegu należy unikać także gorących kąpieli.
+
Zaawansowana technologia i postęp w wielu dziedzinach medycyny estetycznej sprawiają, że zabiegi laserowe są najbardziej skuteczną i bezpieczną metodą usuwania wszelkiego rodzaju schorzeń. Zabieg polega na przebudowie włókien kolagenowych co sprawia, że wiotka skóra i rozszerzone pory znikają. Podczas zabiegu frakcjonowania może być odczuwalny niewielki dyskomfort, jednakże dokładamy wszelkich starań aby ból był jak najmniej odczuwalny. Stosowanie kremów specjalistycznych i działanie chłodzącej dyszy sprawia, że pacjenci nie odczuwają praktycznie niczego nieprzyjemnego.
+
Po zabiegu frakcjonowania efekty utrzymują się nawet do sześciu miesięcy i widoczne są już po pierwszym działaniu lasera. Do uzyskania najlepszych rezultatów zalecane jest wykonanie od 1 do 4 zabiegów zachowując odstęp przez co najmniej 4 tygodnie. Laser frakcyjny to najlepsza metoda na pozbycie się przebarwień, zmarszczek i blizn na skórze. Głowicę lasera przykłada się na powierzchni skóry właściwej i kieruje wiązkę lasera w taki sposób, aby ta rozpoczęła swoje działanie i zwiększyła produkcję elastyny.
+
Tak. Z zabiegu frakcjonowania mogą skorzystać osoby zmagające się z dużą ilością zmarszczek, przebarwień naskórka i blizn. Rozstępy oraz blizny potrądzikowe to także zmiany, na które światło lasera działa tak, że efekt jest zdumiewający. Energia lasera powoduje, że skóra staje się odmłodzona, jędrna i elastyczna. Najczęściej tego typu zabiegi stosuje się na skórę twarzy w celu pozbycia się zmarszczek i poprawieniu jej kolorytu. Zabieg ten popularny jest także wśród kobiet po okresie ciąży, które chcą poprawić wygląd skóry na brzuchu a nawet udach. Laser wpływa także pozytywnie na zmianę gęstości skóry i złuszczania naskórka.

Odmładzające frakcjonowanie laserowe Warszawa cennik

OpisCenaRezerwacja
Alma Harmony Ipixel blizna do 10cm 419 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizna do 5 cm 249 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizna powyżej 10cm - wycena indywidualna 500 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizny potrądzikowe 699 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - dekolt 549 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - szyja 769 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz 879 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz + szyja 1429 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz + szyja + dekolt 1979 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - brzuch 1429 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - dłonie 439 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - ramiona 1099 zł Szybki kontakt