Nieinwazyjny endolifting skóry Warszawa

Endolifting to zabieg skutecznie poprawiający wygląd skóry twarzy, stwarza efekt odmłodzenia i skutecznie spowalnia procesy starzenia

Endolifting to zabieg, dzięki któremu możliwe jest w nieinwazyjny sposób poprawienie wyglądu skóry. Laser fotona działa wewnątrz jamy ustnej, jednocześnie stymulując kurczenie włókien kolagenowych. W efekcie następuje zwiększenie napięcia wewnętrznych partii mięśni usytuowanych w jamie ustnej, a także bocznych mięśni jarzmowych i ust. Zabieg pozwala także na spłycenie drobnych zmarszczek oraz wypełnienie bruzd nosowo wargowych. Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest szczegółowy wywiad medyczny.

Skuteczna poprawa napięcia skóry - endolifting Warszawa

Endolifting jest zabiegiem delikatnym a zarazem niezwykle efektywnym, w dodatku jest to obecnie jedyna metoda wewnątrzustnej korekcji owalu twarzy

Dla kogo

Pierwszym etapem endoliftingu Fotona jest konsultacja ze specjalistą celem wykluczenia wszelkich ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu laserowego. Kolejno omawiane są z klientem etapy zabiegu, określając cele zabiegu i przygotowując pacjenta do przeprowadzenia procedury odmładzania skóry. Zabieg ten przebiega bez konieczności zastosowania znieczulenia na skórze i śluzówce twarzy. Procedura endoliftingu to terapia laserem wewnątrz jamy ustnej, umożliwiająca stymulację kurczenia włókien kolagenowych. Czas rekonwalescencji jest bardzo krótki. Przeciwwskazaniem do zabiegu to ciąża i okres laktacji.

Przygotowanie do zabiegu

Endolifting Fotona jest zabiegiem skierowanym do osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań. Wiązka laserowa emitowana jest wewnątrz ust i oddziałuje na błony śluzowe i mięśnie okolicy jamy ustnej. Powoduje to skrócenie długości włókien kolagenowych, a co za tym idzie zwiększenie napięcia i jędrności tkanek. Przeciwwskazaniem do zabiegu to ciąża i okres laktacji, przyjmowanie preparatów fotouczulających, aktywne schorzenia w obrębie skóry, tendencja do powstawania bliznowców, zaburzenia krzepnięcia.

Efekty

Endolifting polecany jest osobom, u których doszło do utraty elastyczności i jędrności skóry, a także pojawiły się zmarszczki i zagłębienia. Przed zabiegiem najważniejszym etapem jest zapoznanie się z listą przeciwwskazań. Należy również wziąć pod uwagę, że skóra po zabiegu potrzebuje kilku dni na rekonwalescencję. Zabieg endoliftingu polega na wykorzystaniu wiązki laserowej, która emitowana jest wewnątrz jamy ustnej, co powoduje skrócenie długości włókien kolagenowych, a co za tym idzie zwiększenie napięcia i jędrności tkanek. Przeciwwskazaniem do zabiegu to ciąża i okres laktacji, przyjmowanie preparatów fotouczulających, aktywne schorzenia w obrębie skóry, tendencja do powstawania bliznowców, zaburzenia krzepnięcia.

Przeciwskazania

Zabieg endoliftingu polecany jest każdemu, kto zauważy u siebie pierwsze oznaki starzenia skóry wokół ust. Utrata jędrności i elastyczności rozpoczyna się już po 25 roku życia. Przed zabiegiem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami. Warto pamiętać, że bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, dlatego warto wciąć pod uwagę kilka dni rekonwalescencji. Zabieg endoliftingu polega na wykorzystaniu wiązki laserowej, która emitowana jest wewnątrz jamy ustnej, co powoduje skrócenie długości włókien kolagenowych, a co za tym idzie zwiększenie napięcia i jędrności tkanek. Przeciwwskazaniem do zabiegu to ciąża i okres laktacji, przyjmowanie preparatów fotouczulających, aktywne schorzenia w obrębie skóry.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Ciało, pośladki, uda
Inwazyjność:Zabieg iniekcyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Nieinwazyjny endolifting skóry Warszawa

Endolifting to zabieg skutecznie poprawiający wygląd skóry twarzy, stwarza efekt odmłodzenia i skutecznie spowalnia procesy starzenia

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Endolifting tkanek to propozycja skierowana do wszystkich osób, które zauważą u siebie pierwsze oznaki starzenia. Skóra traci jędrność już po 25 roku życia, dlatego niemal od razu warto zaopiekować się sobą w odpowiedni sposób. Nie ma ograniczeń wiekowych co do stosowania zabiegu. Sam zabieg nie trwa długo, a jego efekty utrzymują się nawet do kilku lat. Pacjenci wracają do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po zabiegu. Zabieg dla osób, które chcą przywrócić jędrność i napięcie skóry, pozbyć się zmarszczek poszukując skutecznego i mało inwazyjnego zabiegu.
+
Endolifting to zabieg składający się z kilku etapów. Zabieg rozpoczyna się od dokładnego demakijażu oraz dezynfekcji skóry. Pacjentowi przed zabiegiem zakładane są okulary ochronne. Sam zabieg polega na endoliftingu laserowym wewnątrz jamy ustnej. W czasie zabiegu może być odczuwane ciepło. Kolejne trzy etapy wykonywane są na powierzchni skóry. W czasie działania wiązki laserowej (laser Nd:Yag oraz Er:Yag) skóra pacjenta cały czas jest chłodzona. Po zakończonym zabiegu skóra przemywana jest wodą termalną i nakładany jest krem ochronny.
+
W trakcie trwania zabiegu laserowego skóra pacjenta przez cały czas chłodzona jest strumieniem zimnego powietrza przy pomocy specjalnej głowicy. Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwane delikatne pieczenie skóry, które przypomina uczucia takie jak po nałożeniu peelingu chemicznego. Odczucia mijają zazwyczaj po kwadransie. Zabieg trwa z reguły około 1,5 godziny, bowiem składa się z trzech etapów, średnio po 30 minut. Endolifting jest zabiegiem mało inwazyjnym, jednak wymaga kilku dni rekonwalescencji.
+
W przypadku endoliftingu nie ma ograniczeń wiekowych. Zabieg jest dedykowany dla wszystkich osób z pierwszymi oznakami starzenia. Mniej więcej po 25 roku życia, skóra traci swoją gęstość i jędrność i zaczynają intensywne procesy starzenia. Bardzo ważna jest prewencja. Im szybciej zabieg zostanie wprowadzony, tym lepsze rezultaty można osiągnąć. Ważne jest również, że każdy z poszczególnych etapów może być wykonywany oddzielnie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Tryb liftingu dopierany jest do stanu skóry.
+
Efekty, jakie można uzyskać dzięki endoliftingowi to przede wszystkim zauważalne spłycenie lub całkowita eliminacja zmarszczek i wypełnienie bruzd wargowo-nosowych. Dodatkowo skóra staje się znacznie bardziej napięta i elastyczna. Widoczna jest znaczna poprawa kondycji i jakości skóry, jak również wyraźne jej zagęszczenie. Zabieg endoliftingu umożliwia usunięcie nierówności, zmniejszenie widoczności porów, jak również rozświetlenie skóry twarzy.
+
Przed zabiegiem warto zarezerwować sobie kilka dni wolnego, z uwagi na czas rekonwalescencji pozabiegowej. Zazwyczaj jest to od 3 do 5 dni. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i podrażniona. W przypadku bardzo wrażliwych pacjentów może być widoczny obrzęk tkanek. Najistotniejszą kwestią jest dokładne zapoznanie się z listą przeciwwskazań i ścisłe zastosowanie się do niej. Należy odpowiednio przygotować się do zabiegu, wykluczyć niewskazane kosmetyki, suplementy diety, leki i zioła. Zabieg można wykonywać praktycznie przez cały rok, trzeba jednak pamiętać o stosowaniu najwyższej ochrony przeciwsłonecznej. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż, zdjąć soczewki kontaktowe oraz dokładnie oczyścić jamę ustną przy pomocy specjalnego płynu.
+
Lista przeciwwskazań jest dosyć długa, ponieważ endolifting jest zabiegiem laserowym. Świeża opalenizna - warto pamiętać, że od ostatniego opalania musi minąć przynajmniej miesiąc. Przyjmowanie leków/substancji fotouczulających. Przyjmowanie żelaza należy odstawić na co najmniej trzy tygodnie przed zabiegiem. Aktywne choroby i infekcje skóry. Przeciwwskazaniem jest również tendencja do powstawania bliznowców. Nieleczone choroby hormonalne czy endokrynologiczne, jak niewyrównana cukrzyca, czy PCOS, a także obecność rozrusznika serca.
+
Endolifting jest zabiegiem, który daje bardzo zadowalające rezultaty. Sam zabieg jest mało inwazyjny, jednak późniejsze efekty są wręcz piorunujące. Zabieg liftingu pozwala na widoczne ujędrnienie i zagęszczenie skóry, a także na pozbycie się głębokich i nowych zmarszczek i bruzd. Skóra zyskuje młody wygląd. Warto również podkreślić, że zabieg jest w pełni bezpieczny i przeprowadzany jedynie przez wykwalifikowanych lekarzy o specjalności medycyny estetycznej. Nowoczesne lasery zapewniają wydajność, skuteczność i pełne bezpieczeństwo w trakcie zabiegu.

Skuteczna poprawa napięcia skóry – endolifting w Warszawie cennikOpisCenaRezerwacja
Fotona 4D (twarz, bez oczu) 2749 zł Szybki kontakt
Fotona 6D (twarz + oczy + szyja) 3849 zł Szybki kontakt