Endermologia LPG alliance, czyli sposób na redukcję tkanki tłuszczowej w Warszawie

Zabieg endermologii LPG doskonale pobudza naturalne procesy zachodzące w ciele człowieka, przez co wpływa na pełną mobilizację tkanki do prawidłowego i szybkiego funkcjonowania

Sam zabieg Endermologii LPG alliance polega na stymulacji tkanek specjalnym urządzeniem, które obsługuje kosmetolog. Natomiast pacjent w trakcie zabiegu endermologii musi mieć na sobie specjalistyczny kostium o nazwie Endermowear. Kostium musi być dokładnie dopasowany do ciała danego pacjenta. Kostium umożliwia łatwe przesuwanie głowicy urządzenia po powierzchni ciała. Podczas zabiegu specjalista przykłada głowicę urządzenia do wybranego miejsca na ciele i wykonuje odpowiednie ruch. Wewnątrz głowicy znajdują się specjalne rolki, które poruszają się. Wówczas zabieg wykonuje się aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, w tym celu urządzenie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez rolki. 

Endermologia LPG alliance, czyli sposób na redukcję tkanki tłuszczowej w Warszawie

Zabieg Endermologii motywuje organizm do produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego, a także elastyny, a to prowadzi do szybkiego ujędrnienia skóry

Dla kogo

Zabieg Endermologii LPG jest dedykowany osobą, które chcą m. in.: pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, ujędrnić skórę, pozbyć się pomarańczowej skórki, usunąć cellulit, w tym cellulit wodny. Zabieg świetnie sprawdza się u osób chcących nieinwazyjnie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg endermologii pozwala na pozbycie się problemu, jakim jest wiotka skóra. Zabieg sprawdza się również u osób, które chcą przeciwdziałać oznakom starzenia się. Jednakże warto pamiętać, że zabiegowi mogą się poddać wyłącznie osoby nieposiadające żadnych przeciwwskazań do zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowując się do zabiegu endermologii LPG pacjent musi przestrzegać pewnych zasad m. in.: pacjent musi poinformować lekarza o przyjmowanych lekach i przebytych chorobach, pacjent musi poddać się konsultacji podczas, której kosmetolog dokona analizy stanu skóry. Co więcej na dzień przed zabiegiem zaleca się odpowiednie nawodnienie organizmu. Zaleca się także przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania się. Na kilka dni przed zabiegiem pacjent powinien zrezygnować z stosowania kosmetyków i innych preparatów, które ingerują w strukturę skóry oraz naskórka.

Efekty

Po zabiegu endermologii pacjenci mogą cieszyć się z efektów, takich jak: wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry, regeneracja skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn z organizmu, odmłodzenie powierzchni skóry, a także redukcją bądź całkowitą niwelacją pomarańczowej skórki. Zabieg daje spektakularne efekty i prowadzi do szybkiego modelowania sylwetki. Co więcej zabieg wpływa na mobilizację tkanek. Wówczas produkcja kolagenu i elastyny, a także kwasu hialuronowego zostaje nasilona. Ponadto efekty zabiegu długo się utrzymują i co rusz zyskują nowych klientów.

Przeciwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest m. in.: infekcje, aktywne choroby skórne, w tym stany zapalne, choroby zwiększające ryzyko podczas przeprowadzania zabiegu, przyjmowanie niektórych leków, a także ciąża i okres karmienia piersią. O wszystkich przeciwwskazania kosmetolog poinformuje pacjenta przed zabiegiem. Jest to ważne ponieważ tylko wykluczenie przeciwwskazań kwalifikuje danę osobą do jego wykonania. Nie zaleca się także wykonywania zabiegu bezpośrednio po cięciu cesarskim. Zaleca się wykonanie zabiegu po upływie 6 miesięcy po cięciu cesarskim.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:uda, pośladki, ciało
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:5 - 10 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Endermologia LPG alliance, czyli sposób na redukcję tkanki tłuszczowej w Warszawie

Zabieg endermologii LPG doskonale pobudza naturalne procesy zachodzące w ciele człowieka, przez co wpływa na pełną mobilizację tkanki do prawidłowego i szybkiego funkcjonowania

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Endermologia jest zabiegiem nieinwazyjnym. Oznacza to, że nie wymaga od pacjenta przejścia rygorystycznego okresu rekonwalescencji. Po zabiegu endermologii LPG można powrócić do codziennych aktywności. Jednakże każdy pacjent po zabiegu musi zgłosić się na konsultację po zabiegową, o której terminie zostanie poinformowany przez kosmetologa. Choć okres rekonwalescencji nie jest wymagany pacjent, aby jak najdłużej cieszyć się z jego efektów powinien pamiętać, że przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania się jest bardzo ważne. Co więcej po zabiegu endermologii pacjent powinien zostać pouczony, jak ważna jest aktywność fizyczna. Wówczas zaleca się wykonywanie lekkiej gimnastyki. W okresie po wykonaniu zabiegu pacjent powinien zadbać także o odpowiednie nawodnienie organizmu. W związku z tym zaleca się picie co najmniej 2,5 litra wody na dzień.
+
Ilość zabiegów jest kwestią zależną od kilku czynników. Przede wszystkim specjalista dobiera odpowiednią ilość zabiegów do potrzeba i oczekiwań danej osoby. Sam zabieg stanowi połączenie mocy i nowoczesnych technologii, a w trakcie przeprowadzania zabiegu do masażu rolkami w głowicy urządzenia wykorzystywane jest zjawisko próżni. Efekty zabiegu są widoczne w zależności od ilości tkanki tłuszczowej oraz stylu życia danej osoby. Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii zabiegów składającej się od sześciu do dwunastu powtórzeń. Efekty zabiegu widoczne, tak zwanym gołym okiem są mniej więcej po trzecim zabiegu. Jednakże niektóre osoby dostrzegają u siebie efekty już po pierwszym zabiegu. Każdy zabieg w serii zabiegów powinien być wykonany z zachowaniem separacji czasowej wynoszącej od 2 do 3 dni.
+
Kostium umożliwia kosmetologowi swobodne poruszanie głowicą urządzenia w różnych kierunkach. Jest to ważne gdyż rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również poruszają się względem siebie. Obywa się to zgodnie ze stanem tkanki oraz intensywnością wybranego zabiegu. Zatem kostium zdecydowanie usprawnia procedurę zabiegu, a dodatkowo daje szansę na uzyskanie równomiernych efektów na całe ciało. Ponadto kostium chroni skórę przed zaciąganiem włosków, a także ewentualnymi mikrourazami.
+
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a co więcej redukuje różnego typu nerwobóle, a także ból wywołany np. przeciążeniem mięśni. Metoda ta w nieinwazyjny sposób oddziaływuje na komórki tłuszczowe w warstwach skóry. Wówczas zabieg powoduje rozbicie złogów tłuszczowych oraz drenaż limfatyczny. Rozbite złogi zostają naturalnie wydalone z organizmu. W ten sposób następuje wymodelowanie sylwetki. Sam zabieg jest bezpieczny ponieważ nie ingeruje w strukturę skóry. Zabieg przypomina formę przyjemnego masażu i doskonale rozluźnia mięśnie. Oczywiście, aby zabieg był wypełni bezpieczny należy wybrać salon kosmetyczny, który spełnia najlepsze standardy jakościowe i odpowiednio wykfalifikowany personel. Endermologia to zabieg bezpieczny ale może zostać wykonany jedynie po wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań.
+
Czas trwania zabiegu jest zależny od wymagań pacjenta i obszaru jego wykonania. Zazwyczaj pojedynczy zabieg mieści się w przedziale czasowym od trzydziestu do sześćdziesięciu minut. Zabieg ten do doskonała metoda dla osób marzących o zgrabnej sylwetce i redukcji cellulitu.
+
Zabiegi endermologii można wykonać niemal na całe ciało. Przeważnie pacjenci decydują się na wykonanie zabiegu na obszarze ciała obciążonym szpecącym cellulitem. Jest to oczywiście indywidualne podejście i warto wiedzieć, że zabieg można przeprowadzić na różnych partiach ciała, w tym na twarzy. decydując się na wykonanie endermologii LPG Alliance w obrębie twarzy można wymodelować kontury twarzy, a dodatkowo cera stanie się rozświetlona i bez oznak starzenia się.
+
Zarówno każdy zabieg, jak i przerwa pomiędzy zabiegami są ustalane przez kosmetologa. To specjalista dobiera indywidualnie okres odstępu, tak aby jak najlepiej zminimalizować ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań i skutków ubocznych po zabiegu. Jednakże zazwyczaj jest to od dwóch do trzech dni przerwy między zabiegami. W trakcie tych dni pacjent powinien prowadzić zdrowy tryb życia i wykonywać zalecone ćwiczenia.
+
Ciężą to nie tylko wyjątkowy czas w życiu kobiety, ale także to czas bardzo wymagający. Kobieta w tym okresie musi uważać na siebie podwójnie. Wówczas podczas ciąży nie należy wykonywać zabiegów, które mogą doprowadzić do utraty dziecka bądź wpłynąć niekorzystnie na jego rozwój. Zatem kobiety w ciąży są dość ograniczone pod względem wykonywania zabiegów estetycznych i nie tylko. Podczas ciąży nie należy wykonywać zarówno zabiegów laserowych, jak i mechanicznych, a zabieg endermologii LPG Alliance to zabieg mechaniczny.

Skuteczne ujędrnienie skóry, dzięki zabiegu endermologii LPG w Warszawie cennikOpisCenaRezerwacja
Endermologie Alliance LPG - dla kobiet w ciąży 169 zł Szybki kontakt
Endermologie Alliance LPG - spersonalizowany 299 zł Szybki kontakt
Endermologie Alliance LPG - twarz 199 zł Szybki kontakt