Skuteczny zabieg dermapen Warszawa

Zabieg dermapen to zabieg cechujący się wysoką skutecznością bez konieczności podejmowania mocnej ingerencji w strukturę skóry

Działanie zabiegu opiera się o wykorzystanie naturalnych procesów naprawczych i odmładzających, które prowokowane są poprzez liczne mikrouszkodzenia skóry. Wykorzystując możliwości automatycznego nakłuwania skóry możliwe jest uzyskanie wielu długofalowych rezultatów w obrębie danego obszaru zabiegowego. Działanie tych zabiegów w głównej mierze polega na pobudzeniu naturalnej produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego. Po zabiegu skóra twarzy, szyi i dekoltu jest napięta, odżywiona i promienna. Wymienne igły i bezpieczne warunki gwarantują sterylność zabiegu.

Odmładzający zabieg dermapen w Warszawie

Zabieg dermapen to zabieg cechujący się wysoką skutecznością bez konieczności podejmowania mocnej ingerencji w strukturę skóry

Dla kogo

Dla kogo wskazany jest zabieg dermapen? Zabieg dermapen jest przeznaczony szczególnie dla osób borykających się z bliznami potrądzikowymi, utratą jędrności, wiotkością skóry ale nie tylko. Dlatego też sprawdzi się on również u osób z widocznymi porami skóry oraz zmarszczkami mimicznymi. W tym przypadku nie ma górnej ani dolnej granicy wieku dla tego zabiegu. Istotne są tutaj wskazania do wykonania zabiegu oraz pożądane rezultaty. Twarz, szyja dekolt to miejsca o szczególnym znaczeniu. To właśnie tutaj widoczne są pierwsze objawy starzenia i zmęczenia, które pogłębiają się wraz z wiekiem. Skutecznym sposobem radzenia sobie z tymi problemami są odpowiednie zabiegi przy użyciu dermapen i odpowiednich substancji czynnych. Jest to o wiele lepsza alternatywa dla wielu zabiegów estetycznych mocno ingerujących w skórę.

Przygotowanie do zabiegu

Jaki efekty pozwoli nam uzyskać dermapen? Zabieg dermapen jest skuteczny dzięki zwiększonej produkcji kolagenu w skórze na skutek mikrourazów naskórka, który zostaje pobudzany do pracy. Zabieg wykonany w odpowiednim cyklu pozwala uzyskać niezwykle widoczne efekty. W połączeniu z odpowiednią substancją czynną pozwala uzyskać niezwykle miarodajne rezultaty w postaci odmłodzonej i odświeżonej skóry twarzy, szyi, ciała czy dekoltu. Mają one wpływ na poprawę gęstości i elastyczności skóry. Po zabiegach mezoterapii na twarz możemy liczyć na zredukowanie cieni pod oczami, zmniejszenie widoczności blizn oraz poprawienie owalu twarzy. Za pomocą urządzenia dermapen pobudzone zostają naturalne procesy regeneracyjne, które pozwalają uzyskać wiele korzyści, takie jak między innymi rewitalizacja oraz odmłodzenie.

Efekty

Przygotowanie do zabiegu dermapen Bezpośrednio przed zabiegiem dermapen nie powinno przyjmować się leków i substancji zmniejszających krzepliwość krwi ze względu na ryzyko zwiększonego krwawienia podczas jego wykonywania. Dlatego też należy wystrzegać się przyjmowania aspiryny na kilka dni przed wykonywaniem zabiegu dermapen oraz kawy bezpośrednio w dzień zabiegu. Dzięki temu od razu po wykonaniu mikro nakłuć w gabinecie możliwy jest powrót do normalnej aktywności. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i wrażliwa, jednak wszystko szybko wraca do normy.

Przeciwskazania

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu dermapen Dermapen przy pomocy pulsujących igieł pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głębsze warstwy naskórka. Co ciekawsze działania te nie dają niepożądanych działań ubocznych, dodatkowo są one w pełni bezpieczne dla skóry. Wyjątkiem jest okres nasilenia trądziku, opryszczki i stanów zapalnych, które są istotnym przeciwwskazaniem do zabiegu. Są nim również okres ciąży i karmienie piersią. Zabieg dermapen długo utrzymuje dobry wygląd skóry, dzięki czemu wygląda ona na niezwykle promienną i odżywioną.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:60 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:Twarz, dekolt, brzuch, ciało, pośladki, uda
Inwazyjność:Zabieg inwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:3 - 6 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Odmładzający zabieg dermapen w Warszawie

Zabieg dermapen to zabieg cechujący się wysoką skutecznością bez konieczności podejmowania mocnej ingerencji w strukturę skóry

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Nowo powstałe włókna kolagenowe pozwolą odbudować strukturę skóry. W zabiegach medycyny estetycznej zabiegi z użyciem urządzenia dermapen cieszą się ogromną popularnością. Istotny jest również czas leczenia, który nie wymaga kilkudniowej rekonwalescencji oraz zapewnia szybkie i naturalne rezultaty. Wysoka precyzja urządzenia pozwala dostosować grubość igieł, ich długość oraz szybkość nakłuć idealnie do potrzeb danego pacjenta. Dlatego urządzenie to daje tak widoczne rezultaty w odbudowie skóry.
+
Kwestie związane z długością nakłuwania skóry są w pełni zależne od danego przypadku, wybranej okolicy do zabiegu oraz ewentualnej reakcji skóry na mikrourazy. Dlatego też przeprowadzania serii zabiegów możliwe jest stopniowe zwiększanie głębokości nakłuć dla uzyskania lepszych rezultatów. Na głębokość nakłuć wpływ ma przede wszystkim rodzaj wybranego obszaru zabiegowego. Im jest ono płytsze, tym mniejsza jest głębokość nakłuć, od 0,25 do 1,5 mm w okolicy twarzy, szyi i dekoltu. Z kolei w innych miejscach ciała szczególnie tam, gdzie skóra jest grubsza, wykonywany jest zabieg z użyciem 2,5 mm długości.
+
Zabieg trwa zwykle od 30 do 45 minut. Dodatkowo można go połączyć z innymi zabiegami, takimi jak osocze bogatopłytkowe. Stosując terapie łączone możliwe jest uzyskanie o wiele bardziej satysfakcjonujących rezultatów. Zabieg dermapen nie jest zabiegiem mocno bolesnym. Niemniej jednak stosowana jest maść znieczulająca mająca na celu zredukować wszelkie nieprzyjemne odczucia związane z mikro nakłuwaniem. Ma to wpływ na większy komfort zabiegu.
+
Aby zabieg dermapen był odpowiednio skuteczny konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów. Dlatego też, by móc cieszyć się kompleksowymi efektami terapii konieczne jest wykonanie od 3 do 6 zabiegów mezoterapii mikroigłowej w odstępach 2-4 tygodniowych. Tylko wtedy możemy zaobserwować cały mechanizm działania urządzenia dermapen. Efekty zabiegu są trwałe ze względu na naturalne pobudzenie skóry do regeneracji. Jednak na wskutek wielu czynników i codziennych czynności nasza skóra ulega wiotczeniu. Dlatego też zastosowanie odpowiedniej profilaktyki regeneracyjnej w obrębie skóry jest często koniecznością. Wraz z wiekiem spada ilość komórek kolagenowych i elastyny. Warto więc wykorzystać możliwości fizjologicznej indukcji kolagenu, jaką oferuje nam zabieg mezoterapii mikroigłowej.
+
Po wykonaniu zabiegu możliwe jest odczuwanie pieczenia oraz zaczerwienienia w obszarze zabiegowym. W kolejnym dniu stan ten może się utrzymywać w mniejszym natężeniu. W kolejnych dniach możemy zaobserwować nieznaczne złuszczanie naskórka. W tym czasie konieczne jest stosowanie odpowiednich preparatów nawilżających skórę. Pełne ukojenie skóry następuje po około 5 dniu po zabiegu. Wtedy też widoczne są pierwsze efekty jednostkowego zabiegu w postaci widocznego odżywienia oraz poprawy stanu skóry.
+
Ostateczny rezultat zabiegu widoczny jest dopiero po miesiącu od przeprowadzenia zabiegu lub serii zabiegów, w zależności od danego przypadku. Kwestie te są w pełni indywidualne, ponieważ każda skóra reaguje w inny sposób na zabieg z użyciem dermapena, co przekłada się na uzyskane efekty oraz ich trwałość. Po wykonaniu serii zabiegów mezoterapii efekty zabiegu będą widoczne przez około rok. Po tym czasie warto zdecydować się na wykonanie zabiegu przypominającego, który pozwoli cieszyć się uzyskanymi rezultatami zdecydowanie dłużej.
+
Bezpośrednio po zabiegu niewskazane jest dotykanie rękami obszarów skóry po mikronakłuwaniu. W ciągu kilku następnych dni skóra będzie się mocno regenerować oraz widocznie złuszczać i regenerować, w tym przypadku mocno wskazane jest silne nawilżanie skóry delikatnymi i odżywczymi kremami. To naturalne procesy polegające na wzmożonej regeneracji skóry, która pobudzona poprzez liczne mikro urazy skóry powoduje wzmożoną odbudowę komórek skóry.
+
Wbrew pozorom zabieg dermapen sprawdzi się również w przypadku osób z problemami cery naczyniowej. W tym przypadku podczas przeprowadzania zabiegu wprowadzane są odpowiednie substancje odpowiadające za wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych. Dlatego też posiadanie skóry naczyniowej nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

Odmładzający zabieg dermapen w Warszawie cennikOpisCenaRezerwacja
Dermapen - brzuch 699 zł Szybki kontakt
Dermapen - dekolt 599 zł Szybki kontakt
Dermapen - skóra głowy 659 zł Szybki kontakt
Dermapen - szyja 599 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz 699 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz + szyja 1099 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz + szyja + dekolt 1319 zł Szybki kontakt