Skuteczne odmłodzenie- nici liftingujące Warszawa

Nici liftingujące Warszawa to w pełni bezpieczny zabieg pozwalający uzyskać widoczne i trwałe rezultaty

Nici liftingujące PDO wykonane są z polidioksanonu (stosowanego w medycynie w formie wchłanialnych szwów chirurgicznych) o działaniu pobudzającym skórę do produkcji kolagenu. Dodatkowo ze względu na napięcie skóry pozwalają uzyskać widoczny efekt liftingu. Wykorzystując nici możliwe jest wykonanie liftingu twarzy, uniesienie brwi oraz zredukowanie bruzd, zmarszczek oraz podniesienie piersi. Z zabiegu nici mogą skorzystać kobiety już po 30 roku życia. Nici PDO są w pełni degradowane, dzięki czemu rozpuszczają się w organizmie bez żadnych negatywnych czynników ubocznych. To doskonałe rozwiązanie w trosce o promienną i młodą skórę w każdym wieku. Nici liftingujące PDO utrzymują się i działają przez okres około 8 miesięcy. Z kolei pełne efekty zabiegu utrzymują się przez okres nawet 2 lata, co czyni go doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zabiegów liftingujących.

Bezbolesne nici liftingujące Warszawa

Nici liftingujące Warszawa to w pełni bezpieczny zabieg pozwalający uzyskać widoczne i trwałe rezultaty

Dla kogo

Zabieg z użyciem nici liftingujących polecany jest osobom już po 30 roku życia w momencie wystąpienia widocznych zmarszczek oraz widocznego starzenia się skóry. Nie ma górnej granicy wieku do wykonania tego typu zabiegu ponieważ są to kwestie w pełni indywidualne. Zabieg ten niesie za sobą niskie ryzyko powikłań, dzięki czemu może być stosowany w zasadzie w każdym przypadku, u pacjentów w różnym wieku i z innymi problemami. Nie unieruchamia mięśni mimicznych twarzy, dzięki czemu twarz wygląda w pełni naturalnie. Zachowany zostaje odpowiedni owal twarzy oraz jędrność skóry. Miękka tkanka zostaje zregenerowana w sposób trwały. Po zastosowaniu nici twarz nabiera odpowiedniego wyglądu. To odpowiednie rozwiązanie na naturalny lifting.

Przygotowanie do zabiegu

Przed przeprowadzeniem zabiegu konieczna jest fachowa konsultacja lekarska, podczas której specjalista oceni, czy jest wskazanie do wykonania zabiegu oraz dobierze odpowiedni rodzaj nici w zależności od oczekiwanych rezultatów, oraz miejsca zabiegowego. Bezpośrednio przed zabiegiem konieczne jest zrezygnowanie z przyjmowania substancji rozszerzających krew, takich jak alkohol, kawa i aspiryna. Ograniczenie lub zaprzestanie ich przyjmowania na kilka dni przed wykonaniem zabiegu pozwoli zminimalizować wystąpienie niechcianych odczynów w obrębie skóry. Stąd też jeśli pacjentka spodziewa się wystąpienia krwawienia miesiączkowego w dniu zabiegu, konieczne jest poinformowanie o tym lekarza wykonującego zabieg.

Efekty

Bezpośrednio po zabiegu zauważalne jest znaczne napięcie i uniesienie skóry w obszarach zabiegowych. Efekt ten może wzmocnić się w czasie. Nici liftingujące PDO pozwalają zachować naturalny wygląd miejsca poddanego zabiegowi, zapewniając odpowiednie napięcie i efekty estetyczne zbliżone do tych, które uzyskamy wykonując lifting twarzy. Jakość skóry oraz owal twarzy ulega znacznej poprawie po około 6 tygodniach.

Przeciwskazania

Do najważniejszych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu zaliczyć możemy schorzenia oraz problemy takie jak między innymi aktywne choroby autoimmunologiczne i im podobne- hashimoto, nowotwory i cukrzyce. Również okres ciąży oraz karmienia piersią jest ważnym przeciwwskazaniem. Dodatkowo zabieg ten odradzany jest w przypadku pacjentów o zdecydowanie wiotkiej skórze lub zbyt grubej w obszarze zabiegowym.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Twarz, ciało
Inwazyjność:Zabieg inwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:2 zabiegi
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Bezbolesne nici liftingujące Warszawa

Nici liftingujące Warszawa to w pełni bezpieczny zabieg pozwalający uzyskać widoczne i trwałe rezultaty

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Jak najbardziej, zabieg z użyciem nici liftingujących jest w pełni bezpieczny niezależne od wybranego przypadku. Zapewnia elastyczność skóry bez konieczności użycia skalpela. Zastosowane nici mają działanie stymulujące produkcję kolagenu, co pozytywnie wpływa na uzyskane rezultaty w dłuższej perspektywie czasu. Sam zabieg przeprowadzany z użyciem nici liftingujących PDO jest w pełni biodegradowalny, dzięki czemu w całości wchłania się do organizmu. Początkowe lekkie zaczerwienienie po zabiegu jest chwilowe i nie powinno być powodem do żadnych obaw. Efekt zabiegu za pomocą nici jest niezwykle widoczny i utrzymuje się nawet do 2 lat.
+
Nici liftingujące wykonane są z materiału PDO używanej od wielu lat w medycynie, w formie doskonale znanych nam rozpuszczalnych szwów chirurgicznych. Zaczynają się one rozpuszczać po około 6 miesiącach od zabiegu, niemniej jednak stymulują do pracy kolagen i elastynę, co powoduje wzmocnienie naturalnych linii napięcia skóry. W całości znikają po upływie 8 miesięcy a całość zabiegu widoczna jest jeszcze przez następne dwa lata
+
Nie ma obaw co do finalnego wyglądu po wykonaniu zabiegu liftingującego. Z początku mocne napięcie twarzy jest widoczne, jednak z czasem staje się ono mniej wyraźne i w pełni naturalne. Dodatkowo mimika twarzy pozostaje dokładnie taka sama jak była. Co prawda w przypadku klasycznego liftingu chirurgicznego tego typu problemy mogą się pojawić, niemniej jednak nici PDO zapewniają w pełni naturalne rezultaty oparte o naturalne wsparcie procesów regeneracyjnych.
+
Pierwsze efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po jego zakończeniu. Niemniej jednak proces regeneracyjny produkcji nowego kolagenu w skórze następuje pomiędzy 14 a 30 dniem. Wtedy właśnie widoczne są pełne efekty zabiegu liftingującego. Największą korzyścią stosowana nici liftingujących jest długi okres stymulacji naturalnego kolagenu. Dlatego też pomimo tego, iż nici PDO zostają wchłonięte w okresie 8 miesięcy, efekt zabiegu widoczny jest przez około 2 lata. Nie ma tutaj mowy o przerysowanym rezultacie, całość prezentuje się lekko i naturalnie.
+
Zdecydowanie warto połączyć zabieg nici liftingujących z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Odpowiednie połączenie maksymalizuje efekt uniesienia twarzy. Jednak warto zachować odpowiedni odstęp pomiędzy zabiegami, wynoszący około 10 do 1 dni. Wykonując zabiegi laserowe, wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego należy poczekać aż nici ułożą się w skórze.
+
Nici liftingujące PDO nie wymagają użycia skalpela co znacznie zwiększa komfort oraz wygodę tego zabiegu. Dodatkowo jest on bardzo atrakcyjny cenowo i nie jest konieczne zachowanie długiego okresu rekonwalescencyjnego. Stosowane znieczulenie miejscowe sprawia, iż jest on w pełni komfortowy. Innowacyjne nici powodują długofalowe efekty takie jak wygładzenie rysów twarzy oraz odmłodzenie skóry. To również doskonałe remedium na opadające powieki, zmarszczki skóry i pierwsze oznaki starzenia, z którymi zabieg poradzi sobie doskonale
+
Pojawienie się siniaków po wykonaniu zabiegu związane jest z wykonywanymi działaniami ale wpływ na nie mają również umiejętności danego lekarza oraz indywidualne kwestie związane ze zdrowiem danej osoby. Dlatego też jeśli po zabiegu pojawią się widoczne siniaki nie powinny być one powodem zmartwień. Tego typu zasinienia znikają już po kilku dniach od wykonania zabiegu.
+
Nici liftingujące PDO to zabieg w zasadzie bezbolesny. Przebieg zabiegu jest stosunkowo prosty. W pierwszej kolejności konieczne jest znieczulenie obszaru zabiegowego. Następnie lekarz wprowadza w wybrane miejsce nici liftingujące bezpośrednio pod skórę. Po zabiegu zupełnie normalne są zaczerwienienia w miejscach wkłucia, jednak znikają one już w kilka godzin po zabiegu co czyni go bardzo komfortowym.

Bezbolesne nici liftingujące Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Nici - lifting twarzyod 1999 zł do 4499 zł