Alma Spadeep w Warszawie — sposób na młodość i piękno

Alma Spadeep to rewolucyjny, cieszący się uznaniem na świecie, sposób na wymarzoną sylwetkę i gładkie ciało.

Termiczny lifting skóry przy użyciu bezpiecznego systemu Alma Spadeep daje znakomite i wyraźne efekty już po pierwszym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje fale radiowe, które działają głęboko w skórze właściwej. Ciepło, które wytwarzane jest podczas zabiegu, obkurcza włókna kolagenowe, co stymuluje tworzenie nowego kolagenu. Specjalna głowica masażera sprawia, że zabieg jest bezbolesny, a klient odczuwa przyjemne ciepło. Alma Spadeep pozwala regulować głębokość działania, dzięki temu dociera do głębszych warstw skóry. Działanie na różnych głębokościach skóry sprawia, że możliwe jest modelowanie ciała i twarzy bez względu na grubość skóry.

Bezinwazyjna, innowacyjna Alma Spadeep Warszawa

Zabieg Alma Spadeep to innowacyjny, całkowicie bezpieczny i bezbolesny sposób modelowania ciała przy użyciu fal radiowych.

Dla kogo

Modelowanie ciała przy pomocy urządzenia Alma Spadeep jest dedykowany osobom, które pragną poprawić wygląd swojego ciała i twarzy, przywrócić naturalne napięcie skóry oraz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Lifting termiczny jest zalecany osobom, które pragną wygładzić zmarszczki oraz linie mimiczne. To też gwarantowana poprawa owalu twarzy oraz walka z problemem, jakim jest nierównomierny koloryt cery. Alma Spadeep polecana jest osobom, które chcą zmniejszyć objętość komórek tłuszczowych.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny, dlatego nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. W dniu zabiegu zaleca się wypić sporą ilość wody oraz zjeść lekki posiłek. Odpowiedni poziom nawodnienia organizmu sprawi, że zabieg będzie efektywniejszy, a organizm intensywnie zacznie tworzyć nowy kolagen. Woda pozytywnie wpłynie również na drenaż limfatyczny. Ważne jest właściwe oczyszczenie obszaru zabiegowego, ale tym zajmuje się wyspecjalizowany kosmetolog bezpośrednio przed zabiegiem.

Efekty

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są od razu, a wraz z czasem stają się coraz bardziej wyraźne. Wykorzystując skoncentrowaną energię fal radiowych, dochodzi do odmładzania skóry. Zauważalna jest redukcja cellulitu, ale też zmarszczek mimicznych oraz tych, które związane są z naturalnym starzeniem się skóry. Stymulując drenaż limfatyczny wewnątrz ciała, dochodzi do zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych. Z czasem obwód ciała zmniejsza się, a skóra jest wygładzona i wygląda promiennie oraz młodo.

Przeciwskazania

Zabieg jest bezpieczny, ale posiada też pewne przeciwwskazania. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży, karmiących. Przeciwwskazaniem są uszkodzenia naskórka na obszarze zabiegowym, żylaki oraz stany zapalne skóry. Urządzenie nie może pracować też na zmianach skórnych będących wynikiem procesów chorobowych. Lifting termiczny nie może być wykonany, jeśli osoba posiada wewnętrzne urządzenia elektryczne, rozrusznik serca oraz implanty metalowe. Aktywna choroba nowotworowa również jest przeciwskazaniem.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:duży wybór
Inwazyjność:Zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:4-6 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Bezinwazyjna, innowacyjna Alma Spadeep Warszawa

Alma Spadeep to rewolucyjny, cieszący się uznaniem na świecie, sposób na wymarzoną sylwetkę i gładkie ciało

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Urządzenie Alma Spadeep działa w dwojaki sposób. Po pierwsze wykorzystywana jest intensywna energia fal radiowych, która dociera do głębokich warstw skóry, zapewniając jednocześnie bezpieczne podgrzewanie tkanek, co stymuluje tworzenie nowego kolagenu. Wykorzystując skoncentrowaną energię fal radiowych, podgrzewa się tkanki, równocześnie zmniejszając objętość komórek tłuszczowych. Dużą zaletą rozwiązania jest możliwość kontrolowania tego, na jaką głębokość wnikają fale radiowe. Częstotliwość fali wynosi 40,68 MHz, dzięki temu zabieg jest efektywny nawet w bardzo wrażliwych partiach ciała. Dodatkowo głowica urządzenia masuje mechanicznie obszar ciała, dzięki temu pobudzany jest drenaż limfatyczny, który umożliwia organizmowi sprawne usuwanie tłuszczu z komórek tłuszczowych oraz produktów przemiany materii. Z różnych zabiegów modelowania ciała, jakie znane są medycynie estetycznej, Alma Spadeep słynie z długotrwałych i spektakularnych rezultatów.
+
Zabieg pozwala nie tylko na głębokie modelowanie ciała, ale też doskonale radzi sobie z problemem, jakim jest nierówna tekstura skóry oraz jej koloryt. Po zabiegu dochodzi do likwidacji niedoskonałości skóry, zmarszczek i bruzd, dzięki pobudzeniu syntezy kolagenu, który odpowiada za intensywną odbudowę skóry i przywracanie jej gęstości. Urządzenie wykorzystujące fale radiowe stosowane jest również przy problemach z teksturą lub z przebarwieniami związanymi z trądzikiem, lub z pigmentacją. Powierzchniowa pigmentacja zostaje wyraźnie wyrównana, skóra jest nie tylko gładka, ale rozjaśniona i promienna. Po zabiegu wygląda się zdecydowanie młodziej.
+
Zabieg jest bardzo bezpieczny, nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Wszystko odbywa się bez bólu oraz bez powodowania dyskomfortu u klienta. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności. Jednorodne podgrzewanie skóry może powodować chwilowe zaczerwienienie skóry, ale to całkowicie normalne zjawisko, które szybko ustępuje. Po zabiegu zaleca się przyjmować sporą ilość płynów — najlepiej wody, które wspomogą organizm w intensywnym procesie syntezy włókien kolagenowych oraz w usuwaniu tłuszczu z tkanki tłuszczowej.
+
Na pierwsze efekty zabiegu nie trzeba długo czekać, ponieważ widoczne są praktycznie od razu. Na początku jest to wyraźne wygładzenie skóry oraz efekt odmładzania skóry ciała i twarzy. Alma Spadeep to ekspresowe przeciwdziałanie procesom naturalnego starzenia się, redukcja zmarszczek oraz redukcja cellulitu i poprawienie gęstości skóry. Te efekty pojawiają się stopniowo, wraz z upływem czasu po zakończeniu serii zabiegów. Związane jest to z intensywnymi procesami syntezy włókien kolagenowych, które zachodzą w skórze. Zabieg daje spektakularne efekty, jeśli chodzi o redukcję obwodów. Urządzenie charakteryzuje się dużą głębokością wnikania, przez co oddziałuje na komórki tłuszczowe i skutecznie likwiduję tkankę tłuszczową.
+
Ilość zabiegów jest indywidualnie ustalana dla każdego klienta. Brany jest pod uwagę problem oraz stan skóry. W celu uzyskania widocznych długotrwałych rezultatów zaleca się wykonać serię zabiegów w odpowiednim odstępie czasu. Każda wizyta w klinice powoduje modelowanie twarzy i ciała. Pobudzane są włókna kolagenowe, co potęguje efekt działania Alma Spadeep. Współczesna medycyna estetyczna cechuje się wysoką skutecznością oraz trwałością efektu, ale po pewnym czasie może być koniecznie powtórzenie zabiegu.
+
Na zabieg można umówić się poprzez formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie. Pierwsza wizyta, nazywana wstępną, ma na celu przeprowadzenie wywiadu z klientem. Następuje ocena stanu skóry oraz określana jest optymalna ilość zabiegów w serii. Kosmetolog wypytuje o przebyte choroby oraz o dolegliwości, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. Po wstępnej konsultacji może odbyć się pierwszy zabieg przy użyciu urządzenia Alma Spadeep. Kosmetolog od razu określa wymagany odstęp między poszczególnymi wizytami w klinice. Jeden zabieg trwa około 30 minut, w zależności od partii ciała, która poddana jest modelowaniu.
+
Fale radiowe dokładnie wnikają we wnętrze skóry na każdym obszarze ciała. Lifting termiczny oraz masaż mechaniczny może być stosowany na podbródku, w celu poprawy owalu twarzy. Brzuch, pośladki oraz plecy i ramiona to obszary, które często poddawane są modelowaniu. Alma Spadeep pozwala zwiększyć grubość skóry, ale też jej gęstość. Skóra staje się promienna i następuje wyraźna redukcja zmarszczek. Głębokie modelowanie ciała w okolicach brzucha oraz pośladków — pozwala zmniejszyć obwody nawet o kilka centymetrów. Masaż mechaniczny głowicą urządzenia pozwala skutecznie walczyć z cellulitem. W efekcie pracy fal radiowych o odpowiedniej, dopasowanej częstotliwości dochodzi do zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych. Efekt odmładzania skóry jest możliwy, dzięki stymulacji, jakiej poddawane zostają włókna kolagenowe.
+
Termiczny lifting skóry daje dobre rezultaty u osób w każdym wieku. Aby spotęgować jego efekty, powinno się dobrze nawadniać organizm, zapewniać sobie codzienną dawkę ćwiczeń i zdrowe posiłki. Wyniki działania fal radiowych na ciało są trwałe i pojawiają się wraz z czasem. Skóra nie wymaga specjalnej pielęgnacji, ponieważ zabieg jest bezinwazyjny i nie dochodzi do jej uszkodzenia. Można stosować kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Efekt zaczerwienienia, który pojawia się bezpośrednio po zabiegu, jest normalny i szybko znika. Modelowanie ciała i twarzy jest możliwe o każdej porze roku, niezależnie od temperatury na zewnątrz oraz od stopnia opalenia skóry.

Bezinwazyjna, innowacyjna Alma Spadeep Warszawa cennik

OpisCenaRezerwacja