Sky Clinic

Zachwycająco piękne efekty

Medycyna estetyczna

Zachwycające efekty na wyciągnięcie ręki

Kosmetologia

Najlepsi kosmetolodzy w Warszawie

Centrum szkoleniowe

Tutaj szkolą się najlepsi w Polsce

Transplantacja włosów

Lider transplantacji włosów w Europie

O nas

Sky Clinic – Twoja klinika

Sky Clinic to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić swój wygląd zewnętrzny. Nasza klinika posiada w swojej ofercie zabiegi transplantacji włosów, szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej, oraz kosmetologii.

Sky Clinic

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Młodsza twarz

Poznaj nasze zabiegi na twarz

Jędrne ciało

Poznaj nasze zabiegi na ciało

Zdrowe włosy

Poznaj nasze zabiegi na włosy

Młody wygląd

Poznaj zabiegi odmładzające

Napięta skóra

Poznaj nasze zabiegi na skórę

Szczupły brzuch

Poznaj nasze zabiegi na brzuch

Piękne usta

Poznaj nasze zabiegi na usta

Dla mężczyzn

Poznaj zabiegi dla mężczyzn

Druga młodość

Poznaj zabiegi przeciwstarzeniowe

Więcej włosów

Poznaj zabiegi transplantacji

Mgr Karolina Nędzi

Położna z wieloletnim stażem pracy. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zawodowych- obecnie w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa ginekologiczno-połozniczego. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych warszawskich szpitalach i klinikach leczenia niepłodności. W wolnych chwilach upiększa ceremonie ślubne swoim śpiewem. Prywatnie mama Antka i Stefana oraz entuzjastka sportu.

Magdalena Byler

Ukończyła studia licencjackie na kierunku pielęgniarstwo. Aktualnie jest w trakcie studiów magisterskich na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w gabinecie medycyny estetycznej i kosmetologii oraz w pracy w przychodni. Jej hobby to rysowanie oraz malarstwo. Lubi czytać książki psychologiczne i kryminalne. W wolnym czasie aktywnie spędza czas ze swoim psem.

Dr Edyta Jakubik

Ukończyła studia medyczne i doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie specjalizacji z kardiologii. Studia podyplomowe z medycyny estetycznej ukończyła na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Medycyną estetyczną zajmuje się od samego początku drogi zawodowej. Posiada kilkuletnie doświadczenie i jednocześnie wciąż regularnie bierze udział w kongresach i szkoleniach. Poza medycyną estetyczną jej pasją jest wspinaczka.

Mgr Anna Jarząb

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach, kierunku pielęgniarstwo. Ciągle poszerza swoją wiedzę i podnosi swoje kwalifikacje. Jest w trakcie specjalizacji chirurgicznej. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania podmiotami leczniczymi. Posiada kurs endoskopowy. Swoją karierę zaczynała jako pielęgniarka w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Rafała w Czerwonej Górze. Na co dzień pełna empatii, zaangażowania i profesjonalizmu. Pacjenci w jej rękach mogą czuć się bezpieczni i spokojni. Interesuje się motoryzacją, modą, muzyką i sztuką.

Mgr Małgorzata Ostromecka

Magister kosmetologii z 7 letnim stażem. Absolwentka studiów licencjackich na Wyższej Szkole Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu, oraz studiów magisterskich na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu, oraz stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji na licznych szkoleniach zdobyła dużą wiedzę z zakresu najnowocześniejszych sprzętów Hi-Tech, a także laserów. Jako specjalista kieruje się indywidualnym i kompleksowym podejściem do pacjenta i jego problemu. Doskonale odnajduje się w zabiegach dla skór wymagających tj. skóra z bliznami potrądzikowymi, skóra odwodniona, skóra pozbawiona jędrności. Wykonuje także zabiegi modelujące na ciało. Prywatnie pasjonatka medycyny estetycznej, sportu i zdrowego odżywiania.

Dr Michalina Olszewska

Absolwentka Oddziału Stomatologicznego, na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-aging oraz AAAM (American Academy of Aesthetic Medicine). Ukończyła cykl szkoleń z zakresu transplantacji włosów w klinice Talizi w Tbilisi. W mojej codziennej praktyce zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgią odtwórczą włosów. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny prewencyjnej i anty-aging, szczególnie z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. W pracy największą wagę przykłada do bezpieczeństwa pacjenta oraz jak najbardziej naturalnego efektu i skuteczności zabiegu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na kursy, szkolenia oraz kongresy, a także sama szkoląc nowych specjalistów w dziedzinie.

Karolina Juszczuk

Ukończyła studia licencjackie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie kontynuuje studia magisterskie z pielęgniarstwa na tej samej uczelni. W wolnych chwilach uwielbia jeździć konno i piec słodkości.

Mgr Maria Waldek

Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalu i w ośrodkach rehabilitacyjch w Warszawie. Przez 4lata była związana z klinika medycyny estetycznej, gdzie szkoliła się z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Uczestniczy w kursach dla fizjoterapeutów i poszerza wiedzę z zastosowania fizjoterapii w kosmetologii, medycynie estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W wolnej chwili spędza aktywnie czas jeżdżąc na rowerze.

Dajana Sroka

Ukończyła licencjat z kosmetologii ze specjalizacją – podologia na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Szczecinie. Swoją wiedzę regularnie poszerza, poprzez kontynuację nauki jako magister kosmetologii, ze specjalizacją – kliniczna na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Cechuje ją dokładność i skrupulatność. Prywatnie miłośniczka zdrowej żywności, biegania, wizażu oraz dalekich podróży.

Mgr Paulina Pawłowska

Absolwentka kosmetologii na wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 15 lat związana z dziedziną kosmetologii, którą wybrała z powodu chęci pomocy innym oraz zamiłowaniem do piękna. Pracy wyróżnia się pozytywnym usposobieniem, życzliwością oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Wolny czas najbardziej lubi spędzać w podróży z bliskimi oraz oddawać się swojej pasji jaką jest rękodzieło.

Monika Bronowska

Posiada rozległe doświadczenie w kontakcie z klientem, które zdobywała w Polsce oraz za granicą. Podjęła stanowisko managera w londyńskiej perfumerii i przez lata dbała o klientów w środowisku luksusowych kosmetyków oraz zapachów. Posiada ciepłe oraz charyzmatyczne usposobienie zawarte w bardzo kreatywnym i lekkim duchu. W czasie wolnym szkicuje portrety, sylwetki lub decyduje się na długie, rowerowe wyprawy.

Dr Kamila Jaworska

Jest lekarzem medycyny estetycznej i chirurgii rekonstrukcyjnej włosów. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi z wynikiem ponad dobrym. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. W swojej pracy największy nacisk kładzie na indywidualne podejście do pacjenta, celem zapewniania naturalnych i nieprzerysowanych rezultatów. Specjalizuje się w zabiegach transplantacji włosów oraz procedurach z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Jej pasją jest śledzenie aktualnych doniesień ze świata medycyny estetycznej, w celu doskonalenia swoich metod zabiegowych.

Mgr Karolina Powalska

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Kosmetologia jest nie tylko jej pracą, ale także pasją, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach. W swojej pracy ceni sobie indywidualne podejście do klienta i wsłuchiwanie się w jego potrzeby, aby terapie zabiegowe były skrojone na miarę. Prywatnie interesuje się architekturą i wystrojem wnętrz, a także uwielbia podróżować.
21

Umów się na konsultację

Sky Clinic

Poznaj opinie naszych klientów

Bądźmy w kontakcie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nasi specjaliści z ogromną przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij formularz bądź zadzwoń na podany niżej numer.