Odmładzanie skóry osoczem bogatopłytkowym, osocze bogatopłytkowe Warszawa

Wampirzy lifting za pomocą komórek macierzystych poprawia gęstość skóry oraz przywraca jej koloryt

Zabieg osoczem bogatopłytkowym poprzedzony jest szczegółowym wywiadem medycznym. Zabieg wykonywany w naszej klinice przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Pobieranie krwi rozpoczyna zabieg osoczem bogatopłtykowym. Krew pobierana jest z kończyny górnej. Następnie jest odwirowywana, wskutek czego PRP oddziela się od innych składników krwi. Koncentrat bogatopłytkowy zawierający małą ilość osocza oraz duże stężenie płytek krwi pobierany jest do strzykawki. Do osocza dodawany jest aktywator, który je zagęszcza oraz aktywuje uwalnianie czynników wzrostu. Tak przygotowany preparat podawany jest w formie mezoterapii pacjentowi.

Odmładzanie skóry osoczem bogatopłytkowym, osocze bogatopłytkowe Warszawa

Zabieg osocza bogatopłytkowego trwający około 45 minut, pobudza procesy odnowy skóry twarzy lub skóry głowy.

Dla kogo

Dla kogo przeznaczony jest zabieg osoczem bogatopłytkowym? Jednoznacznymi wskazaniami do zastosowania osocza bogatopłytkowego jest regeneracja skóry, nadmierne wypadanie włosów, korekcja zmarszczek, rewitalizacja skóry, wypełnienie blizn potrądzikowych czy występowanie alergii na inne roztwory kosmetyczne. Osocze bogatopłytkowe prp najczęściej wykorzystywane jest w celu poprawy gęstości skóry twarzy, leczenia łysienia oraz do stymulacji wytwarzania nowego kolagenu. Podanie osocza bogatopłytkowego, przywraca skórze blask, koloryt oraz powoduje wygładzenie zmarszczek.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowywanie do zabiegu osoczem bogatopłytkowym Przed wykonaniem zabiegu osoczem bogatopłytkowym, lekarzy medycyny estetycznej powinien przeprowadzić wywiad z pacjentem. Należy pamiętać, iż każdy zabieg powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. W przypadku, gdy wykonujemy zabieg osoczem bogatopłytkowym w okolicach skóry głowy, należy w domu umyć i wysuszyć włosy. Natomiast, gdy wykonywany będzie zabieg nazywany wampirzym liftingiem, wizyta w gabinecie lekarza medycyny estetycznej nie wymaga specjalnych przygotowań.

Efekty

Efekty osocza bogatopłytkowego Zależnie od tego, w jakim celu wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe, można zauważyć odrastanie nowych włosów, wzmocnienie cebulki włosów, wygładzenie blizn potrądzikowych, przebudowę włókien kolagenowych oraz napiętość skóry. Ponadto zabieg przy użyciu krwi pacjenta, często wykonywany jest jako kuracja wzmacniająca przy innych zabiegach dermatologicznych. Efekty osocza bogatopłytkowego widoczne są już od pierwszego zabiegu.

Przeciwskazania

Przeciwwskazania Osocze bogatopłytkowe jest materiałem biokompatybilnym, z racji tego, iż jest pozyskiwane z własnej krwi pacjenta. Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych lub reakcji immunologicznych jest znikome. Po zabiegu mogą wystąpić mechaniczne podrażnienia skóry. Mimo swojego bezpieczeństwa istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania terapii osoczem bogatopłytkowym. Wśród nich wyróżnia się karmienie piersią oraz ciąża, zaburzenia krzepliwości krwi, choroby autoimmunologiczne czy ostre infekcje wirusowe.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 - 60 minut
Wykonywany przez:lekarz
Części ciała:Cala twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:Zabieg iniekcyjny
Sugerowana ilość zabiegów:1 - 3 zabiegów
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Regeneracja skóry, osocze bogatopłytkowe Warszawa

Zabieg osocza bogatopłytkowego trwający około 45 minut, pobudza procesy odnowy skóry twarzy lub skóry głowy.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Pobranie krwi pacjenta, w której zawarte jest osocze oraz inne składniki komórkowe, jest niezbędne do uzyskaniu osocza bogatopłytkowego. Po odwirowaniu uzyskuje się osocze, zawierające płytki krwi. Następnie roztwór jest zagęszczany, a po dodaniu specjalnego odczynnika uzyskuje się osocze bogatopłytkowe. Jest to preparat autologiczny, czyli taki, który jest pozyskiwany z własnej krwi pacjenta, a stężenie płytek krwi jest niezwykle duże. Ciekawym faktem jest, iż pierwsze osocze bogatopłytkowe wykorzystano już w 1987 roku podczas zabiegu kardiochirurgicznego. Od tamtego czasu, medycyna rozwinęła się na tyle, iż można poszerzyć listę chorób i defektów, w których wykorzystywane jest PRP. Osocze bogatopłytkowe obecnie użytkowane jest w wielu dziedzinach medycyny, w tym w chirurgi twarzowo-szczękowej, chirurgi ginekologicznej oraz ortopedycznej.
+
Z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego związanych jest kilka zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają na poprawę napięcia skóry, niwelują kurze łapki oraz zwalczają pierwsze oznaki starzenia skóry. Ponadto, roztwór wykorzystywany jest do wielu innych terapii osoczem bogatopłytkowym, w tym leczeniu łysienia czy zwyrodnienia i urazów stawów. Dodatkowo osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest w leczeniu przewlekłych ran, chirurgi ginekologicznej oraz chirurgi twarzowo-szczękowej. Osocze zmniejsza również ryzyko zakażeń w przypadku uszkodzenia tkanek. Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest również w medycynie sportowej i ortopedii. Leczenie chorych na tendinopatie również odbywa się przy pomocy osocza. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym pozwala na znaczne zagęszczenie włosów oraz przyśpiesza ich porost. Osocze bogatopłytkowe prp wzmacnia cebulki włosów oraz pozwala na leczenie łysienia plackowatego, oraz androgenowego. Wampirzy lifting, czyli mezoterapia osoczem bogatołytkowym skóry twarzy, jest przeznaczona dla osób, które zauważają u siebie pierwsze oznaki starzenia skóry. Ponadto jest to idealny zabieg dla osób ceniących produkty pochodzenia naturalnego. Za pomocą zabiegu mezoterapii można pozbyć się drobnych zmarszczek, odnowić komórki skóry oraz poprawić koloryt skóry.
+
Każdy zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przeprowadzony jest według schematu. Pierwszym krokiem jest pobranie krwi od pacjenta. Następnie odwirowanie jej w specjalnej wirówce, w celu oddzielenia osocza. Kolejno zagęszczenie płytek krwi. Tak przygotowany preparat, lekarz medycyny estetycznej podaje pacjentowi w formie mezoterapii. Osocze bogatopłytkowe wprowadzane jest za pomocą małych igieł. Osocze bogatopłytkowe podane w formie mezoterapii stosuje się w przypadku, gdy problemem pacjenta jest zmniejszona gęstość skóry bądź łysienie. Podczas wykonywania wampirzego liftingu osocze bogatopłytkowe pobudza procesy odnowy skóry twarzy. Osoczem można ostrzykiwać również skórę szyi, dekoltu oraz stronę grzbietową dłoni. Podczas ostrzykiwania skóry głowy, komórki macierzyste inicjują procesy, które w następstwie prowadzą do wzrostu grubości naskórka, poprawy mikrokrążenia oraz wzrostu liczby mieszków włosowych. Dodatkowo w tym przypadku dochodzi do zwiększenia liczby naczyń krwionośnych. W skutek tego osocze pobudza wzrost włosów. Zabieg osoczem bogatopłytkowym trwa około 45 minut i nie jest bolesny.
+
Terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest bezpieczna. Wampirzy lifting wykonywany jest przy pomocy krwi pobranej od pacjenta. Stąd też nie istnieje ryzyko alergii czy nietolerancji komórek macierzystych. Płytki krwi podane w formie mezoterapii są jednym z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Należy pamiętać, by stosować się do wskazówek lekarza, który przed wykonaniem zabiegu przedstawi nam wszystkie przeciwwskazania do jego wykonania.
+
Terapia osoczem bogatopłytkowym nie jest bolesna. Przy zabiegu mezoterapii wykorzystywana jest bardzo cienka igła. Jej ukucia przypominają lekkie uszczypnięcie. Dodatkowo przed zabiegiem osoczem bogatopłytkowym skóra zostaje znieczulona za pomocą maści znieczulającej.
+
Osocze bogatopłytkowe działa zaraz przy pierwszym zabiegu. Ważne jest, aby pamiętać, iż pełnych efektów można spodziewać się po dwóch tygodniach od wykonania zabiegu osoczem. Dla uzyskania optymalnych i długotrwałych efektów w kwestii gęstości skóry, w naszej klinice zalecane jest wykonanie serii zabiegów - od trzech do pięciu.
+
Medycyna estetyczna wskazuje, iż efekty zabiegów osoczem widoczne są od sześciu do osiemnastu miesięcy w przypadku wampirzego liftingu. Jednakże w przypadku zabiegów wykonywanych pod kątem leczenia łysienia jest to bardzo indywidualna kwestia. Nierzadko zdarza się, iż leczenie jest bardzo trwałe. Z drugiej zaś strony może wymagać powtórzenia zabiegu kilkukrotnie.
+
Zabieg osoczem bogatopłytkowym nie jest inwazyjny. Powrót do normalnego funkcjonowania po wykonanym zabiegu jest niemalże natychmiastowy. Zaraz po przeprowadzonym zabiegu może wystąpić zaczerwienienie oraz niewielkie siniaki, które z powodzeniem można zakryć. Osocze bogatopłytkowe jest zabiegiem, który nie przeszkodzi nam w codziennym funkcjonowaniu, jednak nie jest polecany jako szybki zabieg upiększający przed ważnym wydarzeniem.

Regeneracja skóry, osocze bogatopłytkowe Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Alma Harmony Ipixel blizna do 10cm 419 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizna do 5 cm 249 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizna powyżej 10cm - wycena indywidualna 500 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizny potrądzikowe 699 zł Szybki kontakt
Innofacial 389 zł Szybki kontakt
Oczyszczanie manualne - plecy 389 zł Szybki kontakt
Oczyszczanie manualne - twarz 389 zł Szybki kontakt
Peeling chemicznyod 249 zł do 649 zł
Peeling chemiczny - Oczy 249 zł Szybki kontakt
Peeling chemiczny - Twarz 309 zł Szybki kontakt
Peeling chemiczny - Twarz + Szyja + Dekolt 389 zł Szybki kontakt
Peeling chemiczny - Twarz + szyja 359 zł Szybki kontakt
Konsultacja Kosmetologiczna 150 zł Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/sonoqueen-warszawa/" Szybki kontakt
Kriolipolizaod 199 zł do 399 zł
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/nieinwazyjna-metoda-prxt-33-warszawa/" Szybki kontakt
"Stymulatory tkankowe - Jalupro Classic 3 ml " 859 zł Szybki kontakt
"Stymulatory tkankowe - Jalupro HMW 2,5 ml " 1079 zł Szybki kontakt
"Stymulatory tkankowe - Nucleofill Strong 1,5 ml " 1299 zł Szybki kontakt
"Stymulatory tkankowe - Profhilo ( 2 ml) " 1429 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - biust 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - brzuch 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - dłonie 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - oczy 199 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - podbródek 199 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - pośladki 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - skóra głowy 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - szyja 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - twarz 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - uda - przód/tył/wewn/zewn 299 zł Szybki kontakt
Endermologie Alliance LPG - dla kobiet w ciąży 169 zł Szybki kontakt
Endermologie Alliance LPG - spersonalizowany 299 zł Szybki kontakt
Endermologie Alliance LPG - twarz 199 zł Szybki kontakt
Onda - Boki 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Bryczesy 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Brzuch 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Brzuch + boki 2598 zł Szybki kontakt
Onda - Ramiona 1299 zł Szybki kontakt
Onda - kolana 1099 zł Szybki kontakt
Onda - plecy 1299 zł Szybki kontakt
Onda - pośladki 1299 zł Szybki kontakt
Onda - uda przód lub tył lub wewn. lub zewn. 1099 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - bikini głębokie 299 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - bikini pełne 249 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - bikini zwykłe 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - broda/twarz 139 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - brzuch 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - kark 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - klatka piersiowa 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - kresa biała 139 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - nogi 499 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - pachy 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - plecy 299 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - pośladki 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - przedramiona 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - ramiona 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - szpara międzypośladkowa 139 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - uda 299 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - wąsik 139 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - łydki 199 zł Szybki kontakt
Vela Shape III - masaż endodermicznyod 329 zł do 549 zł
Zaffiro - Brzuch 999 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Dekolt 749 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Dłonie 519 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Kolana 599 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Podbródek 559 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Szyja 559 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz 699 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz + podbródek 929 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz + szyja 1019 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - boczki 439 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - brzuch 439 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - brzuch + boczki 609 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - całe uda 769 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - pośladki 439 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - ramiona 299 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - uda - przód/tył/wewn/zewn 439 zł Szybki kontakt
Aquapure twarz 399 zł Szybki kontakt
Vagheggi Emozioni (wyciszający) 399 zł Szybki kontakt
Vagheggi Rehydra (nawilżający) 399 zł Szybki kontakt
Vagheggi White Moon (rozjaśniający) 419 zł Szybki kontakt
HA Powiększenie i modelowanie ust 1249 zł Szybki kontakt
HA Wolumetria twarzy - Juvederm Voluma 1249 zł Szybki kontakt
HA Wolumetria twarzy - Neauvia Intense 1 ml 1099 zł Szybki kontakt
HA Zmarszczki palacza - Juvederm Volift 1249 zł Szybki kontakt
HA Zmarszczki palacza - Neauvia Rheology / Flux 1 ml 1099 zł Szybki kontakt
Modelowanie brodyod 1099 zł do 1299 zł
HIFU - Brzuch 2749 zł Szybki kontakt
HIFU - Brzuch + Talia 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - Dekolt głęboki 1599 zł Szybki kontakt
HIFU - Dekolt płytki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Dłonie 829 zł Szybki kontakt
HIFU - Kolana 939 zł Szybki kontakt
HIFU - Oczy 879 zł Szybki kontakt
HIFU - Owal twarzy + Podbródek 1709 zł Szybki kontakt
HIFU - Piersi 2479 zł Szybki kontakt
HIFU - Podbródek 1049 zł Szybki kontakt
HIFU - Policzki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Pośladki 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - Ramiona 2479 zł Szybki kontakt
HIFU - Szyja 1429 zł Szybki kontakt
HIFU - Szyja + podbródek 1979 zł Szybki kontakt
HIFU - Talia 2589 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz 2309 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja 3079 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja + Dekolt 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - uda przód lub tył 3139 zł Szybki kontakt
HIFU - uda wewn. lub zewn. strona 3799 zł Szybki kontakt
Botoks - 1 okolica 799 zł Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/lwia-zmarszczka-co-to-jest-i-jak-z-nia-walczyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/kurze-lapki-jak-skutecznie-sie-ich-pozbyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/wypelnienie-bruzd-nosowo-wargowych-kwasem-hialuronowym-warszawa/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/toksyna-botulinowa-warszawa/" Szybki kontakt
Botoks - 2 okolice 1299 zł Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/lwia-zmarszczka-co-to-jest-i-jak-z-nia-walczyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/kurze-lapki-jak-skutecznie-sie-ich-pozbyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/wypelnienie-bruzd-nosowo-wargowych-kwasem-hialuronowym-warszawa/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/toksyna-botulinowa-warszawa/" Szybki kontakt
Botoks - 3 okolice 1599 zł Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/lwia-zmarszczka-co-to-jest-i-jak-z-nia-walczyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/kurze-lapki-jak-skutecznie-sie-ich-pozbyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/wypelnienie-bruzd-nosowo-wargowych-kwasem-hialuronowym-warszawa/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/toksyna-botulinowa-warszawa/" Szybki kontakt
Botoks - bruksizm, wyszczuplanie żuchwy 1399 zł Szybki kontakt
Botoks Dolina łez 1249 zł Szybki kontakt
Gummy Smile 400 zł Szybki kontakt
Leczenie migreny 2000 zł Szybki kontakt
Leczenie nadpotliwości 1799 zł Szybki kontakt
Dermapen - brzuch 699 zł Szybki kontakt
Dermapen - dekolt 599 zł Szybki kontakt
Dermapen - skóra głowy 659 zł Szybki kontakt
Dermapen - szyja 599 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz 699 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz + szyja 1099 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz + szyja + dekolt 1319 zł Szybki kontakt
Dermapen PRO liftingujący 769 zł Szybki kontakt
Osocze Bogatopłytkowe PRP - Twarz 714 zł Szybki kontakt
Osocze bogatopłytkowe PRP - Dekolt 714 zł Szybki kontakt
Osocze bogatopłytkowe PRP - Szyja 714 zł Szybki kontakt
Osocze bogatopłytkowe PRP - Szyja i dekoltod 1264 zł do 1814 zł
Osocze bogatopłytkowe PRP - Twarz i szyja 1264 zł Szybki kontakt
Osocze bogatopłytkowe PRP - Twarz i szyja i dekoltod 1264 zł do 1814 zł
Osocze bogatopłytkowe PRP - skóra głowy 1264 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Twarz i szyja i dekolt 3189 zł Szybki kontakt
Komórki Macierzyste - Twarz 989 zł Szybki kontakt
Komórki macierzyste - Leczenie łysienia, skóra głowy 1759 zł Szybki kontakt
Komórki macierzyste - Oczy 989 zł Szybki kontakt
Leczenie trudno gojących się ran komórkami macierzystymi CGF 1209 zł Szybki kontakt
Radiesse - hydroksyapatyt wapnia 1499 zł Szybki kontakt
Hialuronidaza - rozpuszczanie kwasu hialuronowego 1099 zł Szybki kontakt
Lipoliza - ciało 989 zł Szybki kontakt
Lipoliza - podbródek 549 zł Szybki kontakt
iPRF fibryna bogatopłytkowa 1759 zł Szybki kontakt
Nici - lifting twarzyod 1999 zł do 4499 zł
Lipotransfer Micro Nano Fat - Pełna rewitalizacja twarzy 6000 zł Szybki kontakt
Lipotransfer Micro Nano Fat - Powiększanie ust 4000 zł Szybki kontakt
Lipotransfer Micro Nano Fat - Wypełnienie doliny łez 4000 zł Szybki kontakt
Mezoterapia igłowa - dekoltod 659 zł do 879 zł
Mezoterapia igłowa - dłonieod 659 zł do 879 zł
Mezoterapia igłowa - oczyod 329 zł do 659 zł
Mezoterapia igłowa - skóra głowyod 659 zł do 879 zł
Mezoterapia igłowa - szyjaod 659 zł do 1649 zł
Mezoterapia igłowa - twarzod 659 zł do 1649 zł
Nlift 4499 zł Szybki kontakt
Nici - rewitalizacja twarz + szyjaod 1999 zł do 4499 zł
Przeszczep brodyod 5000 zł do 20000 zł
Przeszczep brwiod 5000 zł do 20000 zł
Transplantacja włosów FUE MANUAL od 10000 zł do 35000 zł
Dermapen - Brzuch 989 zł Szybki kontakt
Dermapen - Szyja 659 zł Szybki kontakt
Dermapen - Twarz 659 zł Szybki kontakt
Dermapen - Twarz + Szyja + Dekolt 1319 zł Szybki kontakt
Dermapen - Twarz + szyja 989 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - konsultacja do zabiegu 199 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - powieki dolne 4499 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - powieki dolne z przepuklinami tłuszczowymi 4999 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - powieki górne 3749 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - powieki górne i dolne (komplet) 6749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - brzuch 3749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - brzuch + boczki 6749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - kolana 3749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - konsultacja do zabiegu 199 zł Szybki kontakt
Liposukcja - podbródek 3749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - uda 3749 zł Szybki kontakt
Konsultacja do zabiegu - ginekologia 300 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - boczki 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - brzuch 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - brzuch + boczki 879 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - całe uda 1209 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - dekolt 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - dłonie 329 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - kolana 329 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - oczy 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - plecy 769 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - podbródek 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - pośladki 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - ramiona 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - szyja 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - szyja + dekolt 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - twarz 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - twarz + podbródek 769 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - twarz + szyja 879 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - twarz + szyja + dekolt 1099 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - uda - przód/tył/wewn/zewn 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - łydki 439 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - dekolt 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - szyja 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja 389 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja + dekolt 439 zł Szybki kontakt
Peeling kawitacyjny - twarz 309 zł Szybki kontakt
Peeling kawitacyjny - twarz + szyja + dekolt 389 zł Szybki kontakt
Schwarzy - brzuch 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - brzuch + boczki 769 zł Szybki kontakt
Schwarzy - całe uda 769 zł Szybki kontakt
Schwarzy - pośladki 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - ramiona 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - uda - przód/tył/wewn/zewn 439 zł Szybki kontakt
Fotona 4D (twarz, bez oczu) 2749 zł Szybki kontakt
Fotona 6D (twarz + oczy + szyja) 3849 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - dekolt 549 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - szyja 769 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz 879 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz + szyja 1429 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz + szyja + dekolt 1979 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Dekolt 549 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Dłonie 329 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Szyja 439 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Twarz 549 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja 879 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja+Dekolt 1209 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - brzuch 1429 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - dłonie 439 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - ramiona 1099 zł Szybki kontakt
Hair Restoration - laseroterapia Fotona 749 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie przebarwień - Dekolt 549 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie przebarwień - Policzki 549 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie rumienia - policzki 439 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie rumienia - twarz 659 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie rumienia Fotona - nos 219 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Czoło 329 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Dekolt 549 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Nos 299 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Plecyod 879 zł do 1759 zł
Laserowe leczenie trądziku - Policzki 439 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Twarz 659 zł Szybki kontakt
Laserowe odmładzanie Twin Light - dekolt 1999 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie blizn - pojedyncza bliznaod 219 zł do 549 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Dekoltod 549 zł do 769 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Nos 299 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie naczynek - Policzki 559 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie naczynek - Twarz 659 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie przebarwień - Czoło 879 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie przebarwień - Twarz 879 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie rozstępów - Brzuchod 769 zł do 1319 zł
Laserowe usuwanie rozstępów - Udaod 659 zł do 1319 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych 349 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Dekolt 1539 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Policzki 879 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Szyja 1099 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Twarz 1099 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Twarz i szyja 1979 zł Szybki kontakt