Geneo, czyli zabieg, po którym następuje natychmiastowe dotlenienie skóry

Zabieg Geneo ma bardzo wiele zalet, ale główne jego działanie to nawilżenie skóry twarzy. Jest to przede wszystkim błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny

Podczas wykonywania zabiegu Geneo wykorzystywana jest specjalna głowica, którą jest wsmarowywany wcześniej już nałożony na twarz klienta odpowiedni żel, który reaguje z opracowaną kapsułką, tworząc „efekt Bohra”. W tym procesie powstają pęcherzyki zawierające dwutlenek węgla, które po pęknięciu sprawiają, że następuje dotlenienie skóry twarzy. Powoduje to szybszy przepływ krwi, co powoduje regenerację skóry. Zabieg Geneo ma pozytywny wpływ na kondycję skóry, zmniejszenie porów, wyrównanie kolorytu, naturalne dotlenienie, a jego dodatkowy atut to to, że podczas niego występuje redukcja zmarszczek oraz natychmiastowe dotlenienie skóry.

Przełom w odmładzaniu skóry - Geneo Warszawa

Geneo, czyli zabieg, po którym następuje natychmiastowe dotlenienie skóry

Dla kogo

Dla kogo odpowiedni jest zabieg Geneo? Szczególnie polecany jest dla osób, które mają rozszerzone pory, plamy słoneczne oraz przebarwienia. Dedykowany jest również podczas, gdy występuje suchość i marskość skóry oraz znaczny spadek jędrności. Zabieg powoduje rozjaśnienie i odżywienie skóry, wyrównanie kolorytu oraz promienny wygląd skóry, dlatego jego wykonanie może przyczynić się do pozbycia się powyżej wymienionych problemów oraz sprawić, że znów poczujemy się młodo.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do zabiegu. Na początek należy skonsultować się z lekarzem lub też kosmetologiem, czy nie występują przeciwskazania do wykonania zabiegu Geneo. Jeśli chodzi o samodzielne przygotowanie się to nie musimy robić tak na prawdę nic. Konieczne jest tylko dokładne oczyszczenie twojej skóry, ale tym zajmie się osoba wykonywująca zabieg Geneo. Koniecznie należy pamiętać, aby przyjść bez makijażu, ponieważ może to utrudnić idealne przygotowanie skóry przed zabiegiem.

Efekty

Efekty zabiegu Geneo. Zabieg ten ma wiele korzyści takich jak rozjaśnienie i odżywienie skóry, redukcja zmarszczek, odmłodzenie skóry, nawilżenie skóry oraz zapewnia efekt rozjaśnienia skóry. Dodatkowo powoduje lepsze wchłanianie składników odżywczych, złuszczanie martwego naskórka oraz naturalne dotlenienie skóry, a także usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Dostępne są dwie opcje zabiegu, podzielone ze względu na ich działanie - NeoRevive oraz NeoBright.

Przeciwskazania

Przeciwskazania do wykonania zabiegu Geneo. Niestety tak jak w przypadku innych zabiegów, tak podczas Geneo są przeciwskazania do jego wykonania. Wśród nich znajdują się zaburzenia układu nerwowego, nowotwory lub podejrzenie nowotworów, ciąża, cukrzyca, opryszczka, wysypka, spalona skóra i inne oraz nietolerancja kwasu cytrynowego. Dodatkowo należy również podczas konsultacji z lekarzem czy też kosmetologiem przedstawić i inne choroby, z którymi ma lub miało się styczność.

Umów się na konsultację

Zadzwoń

Podstawowe informacje

Czas trwania:30 minut
Wykonywany przez:kosmetolog
Części ciała:twarz, szyja, dekolt
Inwazyjność:zabieg bezinwazyjny
Sugerowana ilość zabiegów:4 zabiegi
Porozmawiajmy na Messenger

Umów się na konsultację

+48226022348

Przełom w odmładzaniu skóry - Geneo Warszawa

Geneo, czyli zabieg, po którym następuje natychmiastowe dotlenienie skóry

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANIA PYTANIA I ODPOWIEDZI

+
Wybór zależy od preferowanego przez nas efektu, dlatego że jeden z nich ma właściwości odmładzające, a drugi rozjaśnia i odżywia skórę. Warto na początek byłoby skonsultować odpowiedni dobór z lekarzem lub kosmetologiem, którzy będą w stanie dokładniej określić, który z nich jest dla nas bardziej odpowiedni. Oczywiście można wybrać obydwa jeśli odczuwa się taką potrzebę. Dzięki temu, że zabieg Geneo nie podrażnia skóry może być stosowany również równolegle z innymi zabiegami. Co do samodzielnego doboru odpowiedniego zabiegu, według swoich preferencji, należy się zapoznać z tym jakich efektów, po którym możemy się spodziewać, a prezentuje się to następująco: - Efekty zabiegu NeoRevive to między innymi odmłodzenie skóry, ujędrnienie skóry, a także poprawienie kondycji skóry, redukcja zmarszczek oraz zwężenie porów. - W przypadku NeoBright jest to promienny wygląd skóry, naturalne dotlenienie oraz rozjaśnienie i odżywienie skóry.
+
Zabieg Geneo jest bezbolesny i nie powoduje podrażnień, dzięki temu, że wykonuje się go na nawilżonej skórze. Dodatkowo zawarte podczas jego wykonywania produkty są zawsze sterylne i świeże, a dla każdego klienta przygotowywane jest nowe opakowanie. Dzięki właśnie dbałości o szczegóły zabiegi Geneo są bardziej profesjonalne, a ich efekty utrzymują się bardzo długo. Kapsułka Capsugen również jest produktem sterylnym i jednorazowego użytku. Kolejnym atutem jest fakt, że zabieg jest cichy, ponieważ podczas jego wykonywania, nie jest wykorzystywana pompa próżniowa, której stosowanie odradza się na naczyniach włosowatych.
+
Nie ma przeciwskazań do łączenia innych zabiegów z Geneo, ponieważ nie podrażnia on w żaden sposób skóry. Warto jednak temat ten skonsultować z lekarzem lub kosmetologiem, aby mógł doradzić w jaki sposób powinna wyglądać terapia łączona, w zależności od typu skóry oraz preferowanego efektu.
+
Czas trwania zabiegu jest indywidualny i zależy od jakości skóry klienta. Zwykle jest to od 15 do kilkudziesięciu minut, jednak długość nie wpływa na jego jakość. Aby efekt był długotrwały zaleca się wykonanie czterech sesji w dwutygodniowych odstępach. Dzięki technologii używanej podczas zabiegów Geneo można korzystać z wielu etapów zabiegowych, co pozwala na osiągnięcie lepszej skuteczności. Czas utrzymywania się efektów po zabiegu również zależny jest od kondycji skóry. Skutki Geneo są widoczne nawet do czterech tygodni, dlatego też sugeruje się, aby klient na początku wykonywał trzy-cztery sesje dwutygodniowe, a później raz w miesiącu. Warto to jednak skonsultować z osobą koordynującą zabieg.
+
Nie ma przeciwskazań, aby zabieg Geneo nie mógłby zostać wykonany dla osób zmagających się z trądzikiem, ponieważ jest delikatny, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Dodatkowo nie jest przy jego wykonaniu używana próżnia (w przeciwieństwie do większości zabiegów tego typu), co sprawia, że ryzyko przenoszenia zmian trądzikowych jest znikome.
+
Klient podczas zabiegu Geneo ma podobne odczucia jak w przypadku masażu z pilingiem. Zabieg jest bardzo komfortowy, relaksacyjny. Podczas wykonywania zabiegu Geneo klient nie odczuwa bólu, ale czasami efektem ubocznym jest delikatne pieczenie skóry, które ustępuje po kilku minutach.
+
Obecnie w SkyClinic znajduje się oferta, składająca się z pięciu wariantów, a cena wykonania zabiegu jest przede wszystkim zależna od obszaru skóry jakiego ma dotyczyć i przedstawia to się następująco: Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - dekolt - cena: 279 zł. Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - szyja - cena: 279 zł Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz - cena: 279 zł Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja - cena: 389 zł Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja + dekolt - cena: 439 zł Musimy brać pod uwagę fakt, że cena podana powyżej, dotyczy jednej sesji zabiegu.
+
Na początek na twarz klienta zostaje nałożony specjalny żel, który jest rozprowadzany za pomocą specjalnej głowicy. Substancja ta reaguje z kapsułką Capsugen, dzięki czemu zachodzą reakcje chemiczne, które tworzą efekt Bohra, stanowiący podstawę zabiegu. Następnie występuje naturalne dotlenienie skóry poprzez pękanie pęcherzyków, które zawierają dwutlenek węgla, dostarczając tym samym skórze nowe ilości tlenu. Tego typu działanie zwiększa przepływ krwi i powoduje, że lepiej ukrwiona cera szybciej się regeneruje. Efektem wyżej wymienionych działań jest zastąpienie starego zniszczonego naskórka nowym, zdrowym, co powoduje, że znacząco poprawia się wygląd skóry oraz oznaki starzenia stają się mniej widoczne. Naturalne dotlenienie skóry jest bardzo istotne podczas procesu jej regeneracji, dlatego też efekt Bohra jest kluczowy podczas wykonywania tego zabiegu.

Przełom w odmładzaniu skóry – Geneo Warszawa cennikOpisCenaRezerwacja
Alma Harmony Ipixel blizna do 10cm 419 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizna do 5 cm 249 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizna powyżej 10cm - wycena indywidualna 500 zł Szybki kontakt
Alma Harmony Ipixel blizny potrądzikowe 699 zł Szybki kontakt
Innofacial 389 zł Szybki kontakt
Oczyszczanie manualne - plecy 389 zł Szybki kontakt
Oczyszczanie manualne - twarz 389 zł Szybki kontakt
Peeling chemicznyod 249 zł do 649 zł
Peeling chemiczny - Oczy 249 zł Szybki kontakt
Peeling chemiczny - Twarz 309 zł Szybki kontakt
Peeling chemiczny - Twarz + Szyja + Dekolt 389 zł Szybki kontakt
Peeling chemiczny - Twarz + szyja 359 zł Szybki kontakt
Konsultacja Kosmetologiczna 150 zł Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/sonoqueen-warszawa/" Szybki kontakt
Kriolipolizaod 199 zł do 399 zł
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/nieinwazyjna-metoda-prxt-33-warszawa/" Szybki kontakt
"Stymulatory tkankowe - Jalupro Classic 3 ml " 859 zł Szybki kontakt
"Stymulatory tkankowe - Jalupro HMW 2,5 ml " 1079 zł Szybki kontakt
"Stymulatory tkankowe - Nucleofill Strong 1,5 ml " 1299 zł Szybki kontakt
"Stymulatory tkankowe - Profhilo ( 2 ml) " 1429 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - biust 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - brzuch 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - dłonie 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - oczy 199 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - podbródek 199 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - pośladki 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - skóra głowy 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - szyja 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - twarz 299 zł Szybki kontakt
Karboksyterapia - uda - przód/tył/wewn/zewn 299 zł Szybki kontakt
Endermologie Alliance LPG - dla kobiet w ciąży 169 zł Szybki kontakt
Endermologie Alliance LPG - spersonalizowany 299 zł Szybki kontakt
Endermologie Alliance LPG - twarz 199 zł Szybki kontakt
Onda - Boki 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Bryczesy 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Brzuch 1299 zł Szybki kontakt
Onda - Brzuch + boki 2598 zł Szybki kontakt
Onda - Ramiona 1299 zł Szybki kontakt
Onda - kolana 1099 zł Szybki kontakt
Onda - plecy 1299 zł Szybki kontakt
Onda - pośladki 1299 zł Szybki kontakt
Onda - uda przód lub tył lub wewn. lub zewn. 1099 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - bikini głębokie 299 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - bikini pełne 249 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - bikini zwykłe 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - broda/twarz 139 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - brzuch 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - kark 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - klatka piersiowa 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - kresa biała 139 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - nogi 499 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - pachy 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - plecy 299 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - pośladki 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - przedramiona 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - ramiona 199 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - szpara międzypośladkowa 139 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - uda 299 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - wąsik 139 zł Szybki kontakt
Epilacja laserowa owłosienia - łydki 199 zł Szybki kontakt
Vela Shape III - masaż endodermicznyod 329 zł do 549 zł
Zaffiro - Brzuch 999 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Dekolt 749 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Dłonie 519 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Kolana 599 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Podbródek 559 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Szyja 559 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz 699 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz + podbródek 929 zł Szybki kontakt
Zaffiro - Twarz + szyja 1019 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - boczki 439 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - brzuch 439 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - brzuch + boczki 609 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - całe uda 769 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - pośladki 439 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - ramiona 299 zł Szybki kontakt
Storz - fala akustyczna - uda - przód/tył/wewn/zewn 439 zł Szybki kontakt
Aquapure twarz 399 zł Szybki kontakt
Vagheggi Emozioni (wyciszający) 399 zł Szybki kontakt
Vagheggi Rehydra (nawilżający) 399 zł Szybki kontakt
Vagheggi White Moon (rozjaśniający) 419 zł Szybki kontakt
HA Powiększenie i modelowanie ust 1249 zł Szybki kontakt
HA Wolumetria twarzy - Juvederm Voluma 1249 zł Szybki kontakt
HA Wolumetria twarzy - Neauvia Intense 1 ml 1099 zł Szybki kontakt
HA Zmarszczki palacza - Juvederm Volift 1249 zł Szybki kontakt
HA Zmarszczki palacza - Neauvia Rheology / Flux 1 ml 1099 zł Szybki kontakt
Modelowanie brodyod 1099 zł do 1299 zł
HIFU - Brzuch 2749 zł Szybki kontakt
HIFU - Brzuch + Talia 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - Dekolt głęboki 1599 zł Szybki kontakt
HIFU - Dekolt płytki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Dłonie 829 zł Szybki kontakt
HIFU - Kolana 939 zł Szybki kontakt
HIFU - Oczy 879 zł Szybki kontakt
HIFU - Owal twarzy + Podbródek 1709 zł Szybki kontakt
HIFU - Piersi 2479 zł Szybki kontakt
HIFU - Podbródek 1049 zł Szybki kontakt
HIFU - Policzki 1209 zł Szybki kontakt
HIFU - Pośladki 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - Ramiona 2479 zł Szybki kontakt
HIFU - Szyja 1429 zł Szybki kontakt
HIFU - Szyja + podbródek 1979 zł Szybki kontakt
HIFU - Talia 2589 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz 2309 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja 3079 zł Szybki kontakt
HIFU - Twarz + Szyja + Dekolt 3849 zł Szybki kontakt
HIFU - uda przód lub tył 3139 zł Szybki kontakt
HIFU - uda wewn. lub zewn. strona 3799 zł Szybki kontakt
Botoks - 1 okolica 799 zł Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/lwia-zmarszczka-co-to-jest-i-jak-z-nia-walczyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/kurze-lapki-jak-skutecznie-sie-ich-pozbyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/wypelnienie-bruzd-nosowo-wargowych-kwasem-hialuronowym-warszawa/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/toksyna-botulinowa-warszawa/" Szybki kontakt
Botoks - 2 okolice 1299 zł Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/lwia-zmarszczka-co-to-jest-i-jak-z-nia-walczyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/kurze-lapki-jak-skutecznie-sie-ich-pozbyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/wypelnienie-bruzd-nosowo-wargowych-kwasem-hialuronowym-warszawa/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/toksyna-botulinowa-warszawa/" Szybki kontakt
Botoks - 3 okolice 1599 zł Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/lwia-zmarszczka-co-to-jest-i-jak-z-nia-walczyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/kurze-lapki-jak-skutecznie-sie-ich-pozbyc/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/wypelnienie-bruzd-nosowo-wargowych-kwasem-hialuronowym-warszawa/ Szybki kontakt
warszawa.skyclinic.pl/zabiegi/toksyna-botulinowa-warszawa/" Szybki kontakt
Botoks - bruksizm, wyszczuplanie żuchwy 1399 zł Szybki kontakt
Botoks Dolina łez 1249 zł Szybki kontakt
Gummy Smile 400 zł Szybki kontakt
Leczenie migreny 2000 zł Szybki kontakt
Leczenie nadpotliwości 1799 zł Szybki kontakt
Dermapen - brzuch 699 zł Szybki kontakt
Dermapen - dekolt 599 zł Szybki kontakt
Dermapen - skóra głowy 659 zł Szybki kontakt
Dermapen - szyja 599 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz 699 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz + szyja 1099 zł Szybki kontakt
Dermapen - twarz + szyja + dekolt 1319 zł Szybki kontakt
Dermapen PRO liftingujący 769 zł Szybki kontakt
Osocze Bogatopłytkowe PRP - Twarz 714 zł Szybki kontakt
Osocze bogatopłytkowe PRP - Dekolt 714 zł Szybki kontakt
Osocze bogatopłytkowe PRP - Szyja 714 zł Szybki kontakt
Osocze bogatopłytkowe PRP - Szyja i dekoltod 1264 zł do 1814 zł
Osocze bogatopłytkowe PRP - Twarz i szyja 1264 zł Szybki kontakt
Osocze bogatopłytkowe PRP - Twarz i szyja i dekoltod 1264 zł do 1814 zł
Osocze bogatopłytkowe PRP - skóra głowy 1264 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Twarz i szyja i dekolt 3189 zł Szybki kontakt
Komórki Macierzyste - Twarz 989 zł Szybki kontakt
Komórki macierzyste - Leczenie łysienia, skóra głowy 1759 zł Szybki kontakt
Komórki macierzyste - Oczy 989 zł Szybki kontakt
Leczenie trudno gojących się ran komórkami macierzystymi CGF 1209 zł Szybki kontakt
Radiesse - hydroksyapatyt wapnia 1499 zł Szybki kontakt
Hialuronidaza - rozpuszczanie kwasu hialuronowego 1099 zł Szybki kontakt
Lipoliza - ciało 989 zł Szybki kontakt
Lipoliza - podbródek 549 zł Szybki kontakt
iPRF fibryna bogatopłytkowa 1759 zł Szybki kontakt
Nici - lifting twarzyod 1999 zł do 4499 zł
Lipotransfer Micro Nano Fat - Pełna rewitalizacja twarzy 6000 zł Szybki kontakt
Lipotransfer Micro Nano Fat - Powiększanie ust 4000 zł Szybki kontakt
Lipotransfer Micro Nano Fat - Wypełnienie doliny łez 4000 zł Szybki kontakt
Mezoterapia igłowa - dekoltod 659 zł do 879 zł
Mezoterapia igłowa - dłonieod 659 zł do 879 zł
Mezoterapia igłowa - oczyod 329 zł do 659 zł
Mezoterapia igłowa - skóra głowyod 659 zł do 879 zł
Mezoterapia igłowa - szyjaod 659 zł do 1649 zł
Mezoterapia igłowa - twarzod 659 zł do 1649 zł
Nlift 4499 zł Szybki kontakt
Nici - rewitalizacja twarz + szyjaod 1999 zł do 4499 zł
Przeszczep brodyod 5000 zł do 20000 zł
Przeszczep brwiod 5000 zł do 20000 zł
Transplantacja włosów FUE MANUAL od 10000 zł do 35000 zł
Dermapen - Brzuch 989 zł Szybki kontakt
Dermapen - Szyja 659 zł Szybki kontakt
Dermapen - Twarz 659 zł Szybki kontakt
Dermapen - Twarz + Szyja + Dekolt 1319 zł Szybki kontakt
Dermapen - Twarz + szyja 989 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - konsultacja do zabiegu 199 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - powieki dolne 4499 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - powieki dolne z przepuklinami tłuszczowymi 4999 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - powieki górne 3749 zł Szybki kontakt
Blefaroplastka - powieki górne i dolne (komplet) 6749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - brzuch 3749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - brzuch + boczki 6749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - kolana 3749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - konsultacja do zabiegu 199 zł Szybki kontakt
Liposukcja - podbródek 3749 zł Szybki kontakt
Liposukcja - uda 3749 zł Szybki kontakt
Konsultacja do zabiegu - ginekologia 300 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - boczki 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - brzuch 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - brzuch + boczki 879 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - całe uda 1209 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - dekolt 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - dłonie 329 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - kolana 329 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - oczy 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - plecy 769 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - podbródek 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - pośladki 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - ramiona 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - szyja 439 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - szyja + dekolt 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - twarz 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - twarz + podbródek 769 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - twarz + szyja 879 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - twarz + szyja + dekolt 1099 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - uda - przód/tył/wewn/zewn 659 zł Szybki kontakt
ALMA Spadeep RF - łydki 439 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - dekolt 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - szyja 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz 279 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja 389 zł Szybki kontakt
Geneo na bazie aktywnej pielęgnacji, maska kolagenowa i płatki rozświetlające pod oczy - twarz + szyja + dekolt 439 zł Szybki kontakt
Peeling kawitacyjny - twarz 309 zł Szybki kontakt
Peeling kawitacyjny - twarz + szyja + dekolt 389 zł Szybki kontakt
Schwarzy - brzuch 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - brzuch + boczki 769 zł Szybki kontakt
Schwarzy - całe uda 769 zł Szybki kontakt
Schwarzy - pośladki 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - ramiona 439 zł Szybki kontakt
Schwarzy - uda - przód/tył/wewn/zewn 439 zł Szybki kontakt
Fotona 4D (twarz, bez oczu) 2749 zł Szybki kontakt
Fotona 6D (twarz + oczy + szyja) 3849 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - dekolt 549 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - szyja 769 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz 879 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz + szyja 1429 zł Szybki kontakt
Fotona frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - twarz + szyja + dekolt 1979 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Dekolt 549 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Dłonie 329 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Szyja 439 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Twarz 549 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja 879 zł Szybki kontakt
Fotoodmładzanie T3- Twarz+Szyja+Dekolt 1209 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - brzuch 1429 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - dłonie 439 zł Szybki kontakt
Frakcyjne odmładzanie z ablacją smooth - ramiona 1099 zł Szybki kontakt
Hair Restoration - laseroterapia Fotona 749 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie przebarwień - Dekolt 549 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie przebarwień - Policzki 549 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie rumienia - policzki 439 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie rumienia - twarz 659 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie rumienia Fotona - nos 219 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Czoło 329 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Dekolt 549 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Nos 299 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Plecyod 879 zł do 1759 zł
Laserowe leczenie trądziku - Policzki 439 zł Szybki kontakt
Laserowe leczenie trądziku - Twarz 659 zł Szybki kontakt
Laserowe odmładzanie Twin Light - dekolt 1999 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie blizn - pojedyncza bliznaod 219 zł do 549 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Dekoltod 549 zł do 769 zł
Laserowe usuwanie naczynek - Nos 299 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie naczynek - Policzki 559 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie naczynek - Twarz 659 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie przebarwień - Czoło 879 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie przebarwień - Twarz 879 zł Szybki kontakt
Laserowe usuwanie rozstępów - Brzuchod 769 zł do 1319 zł
Laserowe usuwanie rozstępów - Udaod 659 zł do 1319 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych 349 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Dekolt 1539 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Policzki 879 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Szyja 1099 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Twarz 1099 zł Szybki kontakt
Peeling laserowy Fotona - Twarz i szyja 1979 zł Szybki kontakt